Προς το περιεχόμενο

Επιλογη action camera


Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 53
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Πάρε τότε από καμία αγγελία μια gopro hero και εισαι οκ

 

Είχα εγώ μία έβγαζε 720 στα 60fps και 1080 στα 30fps

 

Αξιοπρεπείς με ωραίο φακό και ωραίο ήχο,αδιάβροχη και αξιόπιστη μάρκα, και γενικως κανείς την δουλειά σου με 80-90€

Επεξ/σία από stelios18120
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ε όχι 170€ να τραβάει ωραία βιντεάκια θέλω στη θάλασσα και με τη μηχανή.πράγμα που η ελεφον δεν..

η session είναι ότι πρέπει για την μηχανή,και αδιάβροχη,χωρίς θήκη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τοθεμα ειναι οτι οι περισσοτερες δεν εχουν τα καταλληλα η καθολου αξεσουαρ

 

εχω την sj 4000 ακομα δουλευει αλλα ενα μειον ειναι το κουμπακι του πανω κατω το οποιο χαλαει ευκολα..σε μενα δουλευει μονο το πανω..εχει ομως lcd οθονη...αξιοπρεπης με αρκετα αξεσουαρ

 

εχω την xiaomi yi  και αυτη μια χαρα ειναι αλλα πρεπει να παρεις τα αξεσουαρ

 

εχω τη session ουτε θηκες ουτε παπαριες κανει παπαδες..μεταχειρισμενη 120 ευρω την εχω στο σερφ καρφωμενη

 

εχω και τη gopro 3 black κανει οτι θελω ...μεταχειρισμενη 200 την ειχα παρει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παίδες επειδή μπήκα κι εγώ σε αυτόν τον τζόγο της action camera και για να μην ανοιγω καινούριο θέμα, αφού έψαξα αρκετά, ήθελα τη βοήθεια σας για ένα συγκεκριμένο θέμα: Να πάρω:

1) Την Gopro Hero 4 session χωρίς stabilizer και να γίνεται το stabilization με πρόγραμμα στο pc (170€),

2) Την ίδια αλλά με stabilizer (170+170=340€)

3) Την Gopro Hero 5 session που έχει ενσωματωμένο ηλεκτρονικό stabilizer (300€) ή

4) Την Xiaomi yi 4K+ που κι αυτή έχει ενσωματωμένο ηλεκτρονικό stabilizer (300€) ???

Η χρήση θα είναι κατά 90% για ποδήλατο και θα φοριέται ή στο στήθος ή στο κράνος.

Ευχαριστώ προκαταβολικά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

με χωρις stabilizer τραβαω σε σκι snowboard ποδηλατο με ολες οσες ανεφερα ποιο πανω

 

δε νομιζω οτι ειναι κατι που αξιζει να δωσεις εκτος αν περισσευουν   η σεσιον στο windsurf εχει τοσους κραδασμους οσους δε

 

φανταζεσαι //αξιζει τα χρηματα της ......ενα δειγμα

 

https://www.facebook.com/jimmys.tzelepis/videos/vb.100000835234030/1106144146090083/?type=2&theater

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα είπα και γω να μπω στο τρυπακι των action cameras γιατί με το κινητό μέσα στο νερό νιώθω άβολα :-P.

Σκέφτομαι να πάρω την elephone explorer s αλλά μπαίνοντας στο θέμα εδώ είδα και για την sj4000 έχουν μεγάλες διάφορες απο θέμα ποιότητας κλπ?

Η χρήση θα είναι καθαρά υποβρύχια άντε και σε καμιά αναβαση στα μεγάλα κέφια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

υποβρυχιο ειναι λιγο περιεργα οταν δεν εχει πολυ φως αν δεν εχει αμμο ο πυθμενας η βοτσαλο για ν αντανακλα

 

αν κανενας αλλος φιλος εχει περισσοτερη εμπειρια ας μας πει τη γνωμη του

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...