Προς το περιεχόμενο

Γύρος χοιρινός vs γύρος κοτόπουλο


ghostman13

Προτεινόμενες αναρτήσεις

On topic

 

 

Γυρος στο Las Vegas...... 

 

o.jpg

 

 

παιζει να ειναι απο τους καλυτερους που εχω φαει στο Μουρικα. (αν εξαιρεσεις το γαμωμαρουλο) στη φωτο εχει λιγο, κανονικα βαζει περισσοτερο. :eek:

 

$9 βεβαια, αλλα εισαι στο LV... :P

 

κανει γαματες πατατες...... :-)

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 379
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Αμμωνία και γλουτένη τα λιγότερα για να παίρνουν σχήμα και όγκο συν υγρά συντήρησης σε κατάψυξη. Αν έχεις δουλέψει σε cetering....

Παλαιότερα είχαν κατασχέσει κατεψυγμένες ζύμες από Σουδάν. Ηταν μικρές σαν μπίλιες και με τα .... φαρμακάκια στο προ ψήσιμο έπαιρναν σχήμα και όγκο.

Αν κάποιος έχει και στομαχικά προβλήματα, γαστρίτιδες, καούρες, φουσκώματα και ρωτήσει γαστρεντερολόγο, θα του πεί τα κόψει αμέσως 3 πράγματα, αναψυκτικά, πίτες, φραπέ.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αμμωνία και γλουτένη τα λιγότερα για να παίρνουν σχήμα και όγκο συν υγρά συντήρησης σε κατάψυξη. Αν έχεις δουλέψει σε cetering....

Παλαιότερα είχαν κατασχέσει κατεψυγμένες ζύμες από Σουδάν. Ηταν μικρές σαν μπίλιες και με τα .... φαρμακάκια στο προ ψήσιμο έπαιρναν σχήμα και όγκο.

Αν κάποιος έχει και στομαχικά προβλήματα, γαστρίτιδες, καούρες, φουσκώματα και ρωτήσει γαστρεντερολόγο, θα του πεί τα κόψει αμέσως 3 πράγματα, αναψυκτικά, πίτες, φραπέ.

thanks, δεν τα είχα υπόψη μου. Κοιτούσα τις πίτες στην κατάψυξη του σούπερ μάρκετ και μου φαίνονταν σχετικά αθώες :)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Δεν είμαι και σίγουρος αλλά τα συστατικά νομίζω είναι οκ, απλά πράγματα χωρίς καθόλου ή σχεδόν καθόλου συντηρητικά  (για τις πίτες λέω)

Αμμωνία και γλουτένη τα λιγότερα για να παίρνουν σχήμα και όγκο συν υγρά συντήρησης σε κατάψυξη. Αν έχεις δουλέψει σε catering....

Παλαιότερα είχαν κατασχέσει κατεψυγμένες ζύμες από Σουδάν. Ηταν μικρές σαν μπίλιες και με τα .... φαρμακάκια στο προ ψήσιμο έπαιρναν σχήμα και όγκο.

Αν κάποιος έχει και στομαχικά προβλήματα, γαστρίτιδες, καούρες, φουσκώματα και ρωτήσει γαστρεντερολόγο, θα του πεί τα κόψει αμέσως 3 πράγματα, αναψυκτικά, πίτες, φραπέ.

Επεξ/σία από pape11
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μια που πιασατε τα κοτοπουλα...

 

Κοτοπουλο σχαρας η σουβλας ? Σαλτσα λεμονατη η μουσταρδας ?  :P

 

Ελπιζω να μην βγαινω οφτοπικ  :-D

Τους τσακίζω και τους 4 πιθανούς συνδυασμούς! Είμαι βολικός άνθρωπος :P

 

 

Αν κάποιος έχει και στομαχικά προβλήματα, γαστρίτιδες, καούρες, φουσκώματα και ρωτήσει γαστρεντερολόγο, θα του πεί τα κόψει αμέσως 3 πράγματα, αναψυκτικά, πίτες, φραπέ.

όταν λες πίτες, συμπεριλαμβάνονται και τυρόπιτες, σπανακόπιτες κτλ ή μόνο οι πίτες απ'τα σουβλατζίδικα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τους τσακίζω και τους 4 πιθανούς συνδυασμούς! Είμαι βολικός άνθρωπος :P

 

όταν λες πίτες, συμπεριλαμβάνονται και τυρόπιτες, σπανακόπιτες κτλ ή μόνο οι πίτες απ'τα σουβλατζίδικα?

μόνο τις  πίτες των γυράδικων.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

On topic

 

 

Γυρος στο Las Vegas...... 

 

o.jpg

 

 

παιζει να ειναι απο τους καλυτερους που εχω φαει στο Μουρικα. (αν εξαιρεσεις το γαμωμαρουλο) στη φωτο εχει λιγο, κανονικα βαζει περισσοτερο. :eek:

 

$9 βεβαια, αλλα εισαι στο LV... :P

 

κανει γαματες πατατες...... :-)

 

τι 9 δολαρια ρε πλακα κανεις ? Υπαρχει ενας τουρκος που κανει πολυ γαματα και φθηνα σχετικα στο αμερικα δεν θημαμε πως τον λενε εχεις δοκιμασει ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Υπαρχει ενας τουρκος που κανει πολυ γαματα και φθηνα σχετικα στο αμερικα δεν θημαμε πως τον λενε εχεις δοκιμασει ?

 

Κέντρο Αμέρικα, ή θα ψάχνουμε τα προάστια; Τέλος πάντων, για πες πώς είναι φυσιογνωμικά...

  • Like 14
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οπως μπαινεις San Diego, στριβεις δεξια στην ταμπελα που γραφει "40". Σε 3 εξοδους βγαινεις και στριβεις ΒΑ, μετα απο 2,5 μιλια περιπου θα δεις μια καντινα και ενα τυπο να καπνιζει ναργιλε

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κέντρο Αμέρικα, ή θα ψάχνουμε τα προάστια; Τέλος πάντων, για πες πώς είναι φυσιογνωμικά...

 

Το ξέρεις και συ ρε ο ψηλός με το μουστάκι εδώ πιο κάτω στο στενό έχει το μαγαζί.

Τι είναι το Αμερικα ένα μεγαλό χωριό.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

...και είμαστε βέβαιοι ότι αυτός ξέρει ποιος είναι ο Τούρκος που ψάχνουμε;

 

αυτος φτιαχνει hot dog, θα φωναξει τον αδερφο του να πεταχτει με το παπι να σου δειξει τον δρομο. Ειναι χωμενο σε κατι κωλοστενα και δεν το βρισκεις αμα δε το ξερεις

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...