Προς το περιεχόμενο

[Mobile Power Bank] Xiaomi 10400mAh @ GEARBEST $15.39


VirusKennen

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Το site του gearbest.com βγαζει λαθος πληροφοριες και τιμες στο mobile version. Μην εμπιστευεστε το mobile version-view. Για τις σωστες πληροφοριες και τιμες μονο το full-view/desktop view!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 334
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

εριξα και εγώ ένα παραγγελία, είχα και κάτι ποντους στο κατάστημα πήγε 12.30$ τελική!

ΕΒαλα αποστολή free (με τι στελνει τα τσαμπα?)

Με το Σουηδικο ταχυδρομειο,

χωρις να ειναι συστημενο ,οποτε εχε το νου  σου  μην στο φάει κανείς γειτονας :-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο χρήστης fagib2002 είπε:<br />

εριξα και εγώ ένα παραγγελία, είχα και κάτι ποντους στο κατάστημα πήγε 12.30$ τελική!<br />

ΕΒαλα αποστολή free (με τι στελνει τα τσαμπα?)<br />

Με το Σουηδικο ταχυδρομειο,<br />

χωρις να ειναι συστημενο ,οποτε εχε το νου  σου  μην στο φάει κανείς γειτονας <br />

 

<br />

<br />

Αργεί αυτο; Με postnl παίρνω συνήθως και είναι σφαίρα σε σχέση με αλλα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παρελαβα πριν απο λιγο αυθεντικοτατο κανονικα απο gearbest στις 17 ημερες στο Ηρακλειο

 

Με τι τρόπο αποστολής; Βλέπω προσφέρει postNL, sigpost και auto (??). Θέλω να παραγγείλω από εκεί κάποια πράγματα (actioncam, powerbank κλπ) αλλά δεν ξέρω να επιλέξω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τις τελευταιες 3 παραγγελειες που εχω κανει 17 μερες και οι 3 και με τις δυο εταιριες

απλα πριν κανεις την παραγγελια ρωτα αν ειναι σε στοκ γιατι εμενα αργησαν να μου κανουν dispatch

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

σημερα παρελαβα εγω. εχω βαλει 2 παραγγελιες την ιδια μερα ακριβως με διαφορα 5 λεπτών η μια στις 19 ημερολογιακες η αλλη αναμενετε :( απο check παντος original ειναι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παρελαβα πριν απο λιγο αυθεντικοτατο κανονικα απο gearbest στις 17 ημερες στο Ηρακλειο

 

Ηράκλειο Κρήτης???

 

πότε έφυγε η παραγγελία από κίνα (17 μέρες από shipping)??? και με ποια εταιρεία ήρθε???

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

http://www.gearbest.com/mobile-power-bank/pp_187685.html#customer_review

 

13.55


παραγγειλα το 10400 απο gearbest ειχα και κατι ποντους μια χαρα μ βγηκε.Λεω να παρω και μια σιλικονουχα απο ebay.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

http://www.gearbest.com/mobile-power-bank/pp_187685.html#customer_review

 

13.55

παραγγειλα το 10400 απο gearbest ειχα και κατι ποντους μια χαρα μ βγηκε.Λεω να παρω και μια σιλικονουχα απο ebay.

 

 

αυτη ειναι η 10000 δεν ειναι η 10400 προσοχη τι θηκη θα παραγγειλεις

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...