Προς το περιεχόμενο

[Mobile Power Bank] Xiaomi 10400mAh @ GEARBEST $15.39


VirusKennen

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 334
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Το να έχει πιο μικρό μέγεθος είναι σίγουρα πιο χρηστικό, αλλά όταν στην ουσία μιλάμε για επαναφορτιζόμενες μπαταρίες, το μεγαλύτερο μέγεθος και το μεγαλύτερο βάρος τους δηλώνει κατά βάση και μεγαλύτερη αντοχή στο χρόνο.

 

Δεν είναι τυχαίο ότι στην πλειονότητα των καταστημάτων το 10400 παρότι παλαιότερο μοντέλο εξακολουθεί να πωλείται ακριβότερα.

Λογικότατο αν στοίχιζε περισσότερο στην xiaomi η κατασκευή του.

 

Ψηφίζω 10400 :-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παντως οτι να ναι ειναι το μαγαζι...  παραγγελια κυριακη και δεν εχουν φυγει ακομη τα powerbank.... και πληρωσα και επιπλεον για nlpost με tracking#

 

δεν λεω για τα p7000 που κλεισανε μηνα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης

Παιδια αξιζει και με το παραπανω το power bank!!Ειναι και Xiaomi αρα εγγύηση!! εχω παρει 3 σε φιλους μου και ειναι κορυφη!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα και από μένα. Μπήκα και γω στον πειρασμό να χτυπήσω στις 19/6 για μένα και φίλους 3 powerbank και 3 ακουστικά από Gearbest, βάζοντας αποστολή με NL post και tracking number. Εμένα μου χρέωσε μόνο 0,15€ extra(λόγω μεγάλης παραγγελίας να υποθέσω;).

Τελικά μου'ρθε και μένα mail ότι έφυγε με Sweden Post(όπως και κάποιου προηγούμενου φίλου) αλλά όταν βάζω το tr# στη σελίδα τους, αλλά και στα ΕΛΤΑ, μου βγάζει ότι δε βρέθηκε κάτι. Και έχει περάσει κανά 4ήμερο που έχει φύγει θεωρητικά.

Από geekbuying που πήρα ίδια μέρα κάτι άλλα ψιλολοίδια και τα έφυγαν με Singapore βλέπω κανονικά που βρίσκονται.

Έχει τύχει σε κάναν άλλο;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα και από μένα. Μπήκα και γω στον πειρασμό να χτυπήσω στις 19/6 για μένα και φίλους 3 powerbank και 3 ακουστικά από Gearbest, βάζοντας αποστολή με NL post και tracking number. Εμένα μου χρέωσε μόνο 0,15€ extra(λόγω μεγάλης παραγγελίας να υποθέσω ;).

Τελικά μου'ρθε και μένα mail ότι έφυγε με Sweden Post(όπως και κάποιου προηγούμενου φίλου) αλλά όταν βάζω το tr# στη σελίδα τους, αλλά και στα ΕΛΤΑ, μου βγάζει ότι δε βρέθηκε κάτι. Και έχει περάσει κανά 4ήμερο που έχει φύγει θεωρητικά.

Από geekbuying που πήρα ίδια μέρα κάτι άλλα ψιλολοίδια και τα έφυγαν με Singapore βλέπω κανονικά που βρίσκονται.

Έχει τύχει σε κάναν άλλο;

Χαλαρααααα... Θα σου γράψει κάτι στα  ΕΛΤΑ όταν φτάσει στο Sweden Post και προωθηθεί στην Ελλάδα. Μέχρι τότε από τα ΕΛΤΑ δεν θα δείς τίποτα...

Οπότε υπομονή και όα θα πάνε καλά :)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μην αγχωνεστε και μην ασχολειστε ρε παιδια με tracking number και με τι το στειλανε...

 

20 μερες περιπου κανει να ερθει οτι παραγγειλετε απο Gearbest...

 

παρελαβα κι εγω χθες το 10000mah...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα και από μένα. Μπήκα και γω στον πειρασμό να χτυπήσω στις 19/6 για μένα και φίλους 3 powerbank και 3 ακουστικά από Gearbest, βάζοντας αποστολή με NL post και tracking number. Εμένα μου χρέωσε μόνο 0,15€ extra(λόγω μεγάλης παραγγελίας να υποθέσω ;).

Τελικά μου'ρθε και μένα mail ότι έφυγε με Sweden Post(όπως και κάποιου προηγούμενου φίλου) αλλά όταν βάζω το tr# στη σελίδα τους, αλλά και στα ΕΛΤΑ, μου βγάζει ότι δε βρέθηκε κάτι. Και έχει περάσει κανά 4ήμερο που έχει φύγει θεωρητικά.

Από geekbuying που πήρα ίδια μέρα κάτι άλλα ψιλολοίδια και τα έφυγαν με Singapore βλέπω κανονικά που βρίσκονται.

Έχει τύχει σε κάναν άλλο;

 Βάλε το tracking number εδώ http://www.17track.net

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...