Προς το περιεχόμενο

Δέκτης Wi-Fi WIDAC - crystal audio 19.95€ [ΤΕΛΟΣ - 25% πανω πηγε η τιμη]


archimidis

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Και αυτο τα σπαει btw...

 

Εχω αγορασει δυο. Πολυ πιο κατω απο skroutz και δωρεαν μεταφορικα και αντικαταβολη

 

http://www.crystalaudio.gr/ProductDetails/BlueBox-G.aspx

 

 

Τα Watt που γραφει 2χ15 ειναι πραγματικα(RMS)?

 

Συνδεεται και με mini jack με κινητο και παιζει σωστα?

 

Ειναι αυτοενισχυομενο?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 113
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Aυτο το κειμενακι στο πρωτο βημα της παραγγελιας δεν υπηρχε χθες ... για αυτο και προσθετει 5 ευρω ακομα ... ΔΕΘΑΤΑΠΑΜΕΚΑΛΑ  :devil:

Ούτε σήμερα το πρωί (μέχρι τις 11) δεν υπήρχε...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ούτε σήμερα το πρωί (μέχρι τις 11) δεν υπήρχε...

Το καλο θα ειναι να ερθει με τιμη 24,95 να πληρωσω ... το πιο πιθανο θα ειναι να κανει ενα ταξιδακι μεχρι Αρκαδια να παρει τον αερα του το widac και μετα επιστροφη στη βαση του ... εχει γινεi ηδη αποστολη της παραγγελιας τσεκαρα το στατους της προ ολιγου ....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μα αυτα του κουριερ νομιζω ειναι εξτρα ετσι κιαλλιως.αλλιως δε θαλεγε 19.95 ➕ 3 ➕ 2?αν δεν πληρωσω αντικαταβολη και πληρωσω με καρτα παλι 24.95 χρεωνει οχι 22.95.γιαυτο ειπα πριν παει 30αρι τωρα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μα αυτα του κουριερ νομιζω ειναι εξτρα ετσι κιαλλιως.αλλιως δε θαλεγε 19.95 ➕ 3 ➕ 2?αν δεν πληρωσω αντικαταβολη και πληρωσω με καρτα παλι 24.95 χρεωνει οχι 22.95.γιαυτο ειπα πριν παει 30αρι τωρα.

ναι η αληθεια ειναι λιγο ακομα που το εψαξα εχεις ενα point ... τα εχουν κανει λιγο σκ@τ@... απο το χθεσινο μεηλ επιβεβαιωσης το λεει καθαρα παντως οσο αφορα τα εξοδα αποστολης  !!! 

post-203949-0-03373600-1431958714_thumb.png

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Aυτο το κειμενακι στο πρωτο βημα της παραγγελιας δεν υπηρχε χθες ... για αυτο και προσθετει 5 ευρω ακομα ... ΔΕΘΑΤΑΠΑΜΕΚΑΛΑ  :devil:

 

 

:lol:  :lol: :lol:

 

Ωραιοι!!  :lol:  

 

Μαλιστα, δεν είναι μονο τα μεταφορικα, βλεπω ότι την τιμη του προιοντος την εκαναν 25 ευρω, βαζω το [ΤΕΛΟΣ] στον τιτλο.

 

 

Τα Watt που γραφει 2χ15 ειναι πραγματικα(RMS)?

 

Συνδεεται και με mini jack με κινητο και παιζει σωστα?

 

Ειναι αυτοενισχυομενο?

 

 

Όχι βεβαια! Δεν υπαρχει ουτε μια στο εκατομμυριο να είναι rms. Όχι μονο επειδή αν ηταν θα το εγραφε 1000%, αλλα επειδή φαινεται από βαρος κλπ ότι είναι "ψευτικο".

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ την έκανα εχθές το βράδυ και το πήρα στα 20 ( επιβεβαίωση με εμαιλ) και δωρεάν μεταφορικά εάν μου πουν μα μου . Ακύρωση παραγγελίας γιατί άλλο 20 άλλο 30 ευρώ δεν είναι καιρός για να δίνεισ έτσι τα λεφτά για βλακειδπ δικές τους.(πως μετα θα υποστηρίζεις ελληνικά καταστήματα;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

και εγώ με χρεωστική, από χθεσινή παραγγελία, που μου ήρθε και επιβεβαίωση από την τράπεζα το κόστος βγαίνει 19,95€ και τα μεταφορικά δώρο. (για Αθήνα πάντα).

Ντροπή και πολύ κακό marketing αν αλλάξαν την τιμή.

 

αν έχει γίνει κάτι τέτοιο, για αρχή μαζικά παράπονα εδώ https://el-gr.facebook.com/CRYSTALAUDIOVIDEOόποιος θέλει μπας και το ξανασκεφτούν

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

και εγώ με χρεωστική, από χθεσινή παραγγελία, που μου ήρθε και επιβεβαίωση από την τράπεζα το κόστος βγαίνει 19,95€ και τα μεταφορικά δώρο. (για Αθήνα πάντα).

Ντροπή και πολύ κακό marketing αν αλλάξαν την τιμή.

 

αν έχει γίνει κάτι τέτοιο, για αρχή μαζικά παράπονα εδώ https://el-gr.facebook.com/CRYSTALAUDIOVIDEOόποιος θέλει μπας και το ξανασκεφτούν

μια και μας έστειλες (και καλά έκανες) στο fb, εγώ βλέπω ότι εδώ

https://www.facebook.com/CRYSTALAUDIOVIDEO/photos/a.143883385628457.28705.136434666373329/1107072812642838/?type=1

λένε ότι είναι προσφορά για λίγα τεμάχια.

 

Στο σάιτ δεν έγραφε κάτι τέτοιο;

Ρωτάω καλοπροαίρετα, επειδή δεν παρακολούθησα το θέμα από την αρχή και δεν είδα να το λέει κάποιος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εκανα τη παραγγελια τηλεφωνικα αφου με πηραν τηλεφωνο και μου ειπαν αντικαταβολη με ACS χωρις επιπλεον εξοδα ητοι 19,95 

 

αν δω αλλη τιμη που δεν το πιστευω θα το επιστρεψω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

...

 

Μαλιστα, δεν είναι μονο τα μεταφορικα, βλεπω ότι την τιμη του προιοντος την εκαναν 25 ευρω, βαζω το [ΤΕΛΟΣ] στον τιτλο.

...

19.95 € στις 18.20...

post-66821-0-30831900-1431962546_thumb.png

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

post-83099-0-36950700-1431970227_thumb.png

(στο καλαθι για το τσεκαρισμα της τιμης του τοπικ όταν ανοιξε (19.95 χθες, 24.95 σημερα) όχι ότι το αγορασα.)

19.95 € στις 18.20...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...