Προς το περιεχόμενο

Anti-Fitness Thread


*nenya*

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Πιτσα με νουτελα νομιζω ειχα φαει βουταγα το κοματι μεσα στο βαζο.Αμα πειναω δεν καταλαβαινω και πολλα δεν προλαβαινει ο εγκεφαλος να δωσει εντολη γευσης.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 11,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Πιτσα με νουτελα νομιζω ειχα φαει βουταγα το κοματι μεσα στο βαζο.Αμα πειναω δεν καταλαβαινω και πολλα δεν προλαβαινει ο εγκεφαλος να δωσει εντολη γευσης.

 

Και γω το έκανα αυτό αλλά με τις άκρες που ήταν σκέτη ζύμη, εσύ έχωνες και τα κασέρια/μπέικον/μανιτάρια μέσα? :P

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πιτσα με νουτελα νομιζω ειχα φαει βουταγα το κοματι μεσα στο βαζο.Αμα πειναω δεν καταλαβαινω και πολλα δεν προλαβαινει ο εγκεφαλος να δωσει εντολη γευσης.

To παράκανες! :P :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ουτε που θυμαμαι τι εκανα απλα θυμαμαι οτι ετρωγε μια πρωην μπροστα μου ενω εγω ετρωγα αυγα κατι τετοιο και εφαγα και εγω δεν αντεξα εγινε ντου

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και με μία πίτσα αξίζει να το κάνει αυτό. Πολύ πιο πλούσια γεύση!

 

αν πριν την βαλεις στο φουρνο, την διπλωσεις στα 2, μετα απο λιγο θα εχεις ενα καλσονε

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Και γω το έκανα αυτό αλλά με τις άκρες που ήταν σκέτη ζύμη, εσύ έχωνες και τα κασέρια/μπέικον/μανιτάρια μέσα? :P

 

 

το γλυκο παρεα με αλμυρο σηκωνει πολυ μελετη, αν ξεφυγουμε απο τις συνταγες της Μαμας...

Έτοιμη την παίρνω :)

 

μπορεις να του πεις "ενα καλτσονε με τα υλικα της πιτσας/σαλατας/σαλτσας Χ"

 

αν θελετε διευκρινιζετε να βαλει κατι στο τελος, μετα το ψησιμο...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παντως το διαβαζω το νημα,οποτε εχω ''κακες'' ιδεες για βρωμικο φαγητο,ερχομαι εδω,κοιταζω τις εικονες και σταματαω εκει,δεν αγοραζω τετοια τροφιμα,οποτε μου κανει καλο. :P

 

Το αντιφίτνες θρεντ ωφελεί σοβαρά την υγεία. Νένυ για υπουργός Υγείας προχτές! (που ήταν και η ορκομωσία της νέας Βουλής)

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...