Προς το περιεχόμενο

Anti-Fitness Thread


*nenya*

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Για εμενα burger που δεν μπορεις να το παρεις με τα χεριακ ια να το φας αλλα πρεπει να το διαλυσεις ,δεν ειναι μπεργκερ.

 Εγω ειχα φαει αυτο με τα 13 ευρω ,600 γραμμαρια μπιφτεκι αλλα 3πλο μπεικο αυγο κτλ.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 11,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • Moderators

Για εμενα burger που δεν μπορεις να το παρεις με τα χεριακ ια να το φας αλλα πρεπει να το διαλυσεις ,δεν ειναι μπεργκερ.

 Εγω ειχα φαει αυτο με τα 13 ευρω ,600 γραμμαρια μπιφτεκι αλλα 3πλο μπεικο αυγο κτλ.

κοζις ή μπαρμπεκιου?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για εμενα burger που δεν μπορεις να το παρεις με τα χεριακ ια να το φας αλλα πρεπει να το διαλυσεις ,δεν ειναι μπεργκερ.
 Εγω ειχα φαει αυτο με τα 13 ευρω ,600 γραμμαρια μπιφτεκι αλλα 3πλο μπεικο αυγο κτλ.

 

Στα χερια κρατας μονο το κλασικο με το ενα μικρο μπιφτεκι..Αλλιως αδυνατον.
Ναι αυτο που λες ειναι το xxl , εχει ιδια ποσοτητα κρεατος απλα το σταβλισιο εχει πιο πολυυυυ ψωμι και αλλα παπαζωτα..:Ρ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Νομιζω οτι ειναι λιγο αψητο...! :D

 

 

αναγούλιασα...ωμό και μάπα φαίνεται  :cry:

 

Είναι medium και ήταν πεντανόστιμο. Οι πατάτες ήταν μια χαρά αλλά didn't rock my world.. Το μπιφτέκι απ'τα καλύτερα που έχω φάει.

 

Να και το making of:

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αυτη η ιστορια με τα αψητα πρεπει να τελειωσει καποια στιγμη, δεν ειστε 5 χρονων να λετε «δεν μ'αρεσειιιι» τοσα εκατομμυρια ανθρωποι που τρωνε το κρεας λιγοτερο ψημενο απ οτι οι ελληνες ειναι μαλακες;  καντε ενα κοπο και δοκιμαστε πρωτα και προσπαθηστε να καταλαβαιτε τι γευσεις/υφες χανονται με το υπερβολικο ψησιμο. μπορει και να αναθεωρησετε

 

steak-tartare.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

Επειδή λέτε για μπέργκερ (και για να μη χαλάσω το νήμα του zoranb που θέλει συνταγές) πολύ καλό μπέργκερ έχει το "Σπίτι" στη Γλυφάδα.

 

Δεν είναι μπεργκεράδικο (βρίσκεται στο χώρο του παλιού Appleby's για όσους ξέρουν) φτιάχνει 2-3 είδη μπέργκερ (εκτός κι αν έχει εξτρά στα πιάτα ημέρας) σε καλό μέγεθος, ζουμερά όσο πρέπει και δεν τρίβεται ο κιμάς (εκεί μου τα χάλασε στο Burger Joint που το βουβαλίσιο του τελευταία φορά διαλύθηκε, μόνο που δε ζήτησα κουτάλι να το φάω).

 

Υ.Γ. Το ωμό αυγό δε μου φαίνεται και τόσο λαχταριστό. Δεν έχω δοκιμάσει, βέβαια (δοκίμασα αυγό χτυπημένο με κακάο που μου το παρουσίασαν για εξαιρετική νοστιμιά και το βρήκα αίσχος) αν και γενικά μου αρέσουν τα λιγότερο ψημένα -αλλά και το σούσι, ας πούμε, που είναι τελείως ωμό.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...