Προς το περιεχόμενο

Anti-Fitness Thread


*nenya*

Προτεινόμενες αναρτήσεις

όπως λέει ο από πάνω. Ελάχιστο νερό στην αρχή, το οποίο λέει θα εξατμιστεί. Θέλει κάνα τετράωρο λέει, οπότε κατά τις 2 - 3 θα ποστάρω και φωτό του υλικού έτοιμου, στα βαζάκια.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 11,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

όπως λέει ο από πάνω. Ελάχιστο νερό στην αρχή, το οποίο λέει θα εξατμιστεί. Θέλει κάνα τετράωρο λέει, οπότε κατά τις 2 - 3 θα ποστάρω και φωτό του υλικού έτοιμου, στα βαζάκια.

να σου φερω κουνελακι απο τν μπαχτσε να το κανεις στιφαδο να το φχαριστηθεις?
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

όπως λέει ο από πάνω. Ελάχιστο νερό στην αρχή, το οποίο λέει θα εξατμιστεί. Θέλει κάνα τετράωρο λέει, οπότε κατά τις 2 - 3 θα ποστάρω και φωτό του υλικού έτοιμου, στα βαζάκια.

αληθεια τα ψαρονεφρια τα εβγαλες ατοφια?τα καταφερες?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

να σου φερω κουνελακι απο τν μπαχτσε να το κανεις στιφαδο να το φχαριστηθεις?

 

συνάντηση σε μισή ώρα στην καμάρα, είναι καλά;

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αληθεια τα ψαρονεφρια τα εβγαλες ατοφια?τα καταφερες?

 

νομίζω καλούτσικα τα πήγα, τώρα ατόφια δεν ξέρω αν είναι, κάτι είναι πάντως :) Αυτά που έφγαλα, δυο κομματάκια τόσα δα, είναι-δεν είναι καμιά 200-300 γραμμάρια :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εντωμεταξύ το λίπος έχει αρχίσει να λιώνει, έχει μισολιώσει δηλαδή, και είναι αηδιαστικά υπέροχο και υπεροχα αηδιαστικό! Το σπίτι έχει βρωμοκοπήσει γουρουνίλα, τρεις φορές χειρότερα από πατσά, το πατσατζίδικο εδώ πιο κάτω θα φάνταζε σαν γαλλικό αρωματοπωλείο μπροστά μας. Αν με πάρουν πρέφα θα με διώξουν από την πολυκατοικία.


Να δωσω στν killer εντολη να σφαξει ενα κ να το γδαρει.

 είμαι στην καμάρα και περιμένω, θενξ.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

νομίζω καλούτσικα τα πήγα, τώρα ατόφια δεν ξέρω αν είναι, κάτι είναι πάντως :) Αυτά που έφγαλα, δυο κομματάκια τόσα δα, είναι-δεν είναι καμιά 200-300 γραμμάρια :)

α δεν ξερω ποσα κιλα ηταν το γουρουνακι παντως καλα πρεπει να ειναι

εντωμεταξύ το λίπος έχει αρχίσει να λιώνει, έχει μισολιώσει δηλαδή, και είναι αηδιαστικά υπέροχο και αυπεροχα αηδιαστικό! Το σπίτι έχει βρωμοκοπήσει γουρουνίλα, τρεις φορές χειρότερα από πατσά, το πατσατζίδικο εδώ πιο κάτω θα φάνταζε σαν γαλλικό αρωματοπωλείο μπροστά μας. Αν με πάρουν πρέφα θα με διώξουν από την πολυκατοικία.

 

πωπω αηδιασα ρε συ!πως θα κοιμηθεις/κοιμηθειτε?

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

20 κιλά χωρίς το κεφάλι, για τόσο το αγόρασα. Πρέπει να ήταν λίγο παραπάνω όμως, γιατί έβαλα 18 κιλά καθαρισμένο κρέας στον καταψύκτη, κάπου 3 κιλά λίπος βράζει τώρα, και πέταξα και αρκετά κόκκαλα κλπ κλπ. Ασπούμε 22-23 κιλά (χωρίς το κάυκαλο πάντα)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

20 κιλά χωρίς το κεφάλι, για τόσο το αγόρασα. Πρέπει να ήταν λίγο παραπάνω όμως, γιατί έβαλα 18 κιλά καθαρισμένο κρέας στον καταψύκτη, κάπου 3 κιλά λίπος βράζει τώρα, και πέταξα και αρκετά κόκκαλα κλπ κλπ. Ασπούμε 22-23 κιλά (χωρίς το κάυκαλο πάντα)

δεν τα κράτησες να κανεις κανα ζωμό δικέ μου;

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

20 κιλά χωρίς το κεφάλι, για τόσο το αγόρασα. Πρέπει να ήταν λίγο παραπάνω όμως, γιατί έβαλα 18 κιλά καθαρισμένο κρέας στον καταψύκτη, κάπου 3 κιλά λίπος βράζει τώρα, και πέταξα και αρκετά κόκκαλα κλπ κλπ. Ασπούμε 22-23 κιλά (χωρίς το κάυκαλο πάντα)

ε ενταξει καλα θα ειναι!θα κανεις ωραια Χριστουγεννα δικε μου!και εγω εχω δυο ετοιμα να πεσει το μαχαιρι!!δεν ξερω κιολας πως παει το μεγεθος στο ψαρονεφρι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...