Προς το περιεχόμενο

Anti-Fitness Thread


*nenya*

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Πες στα φιλε. Κάτι φορές που παράγγελνα μια πίτσα για μένα μου λέγανε κάτι φίλοι "πως θα την φας" και τέτοια. Λες και είναι τίποτα τρελη ποσότητα. 6-8 κομμάτια ειναι μια νορμάλ πίτσα.

 

ασε αδερφε εδω υπαρχουν ατομα που πιστευουν οτι μια πιτσα 8 κομματια ειναι για 4 ατομα...

 

φαε την γλωσσα σου καλε , τωρα με στεναχωρησες θα φαω και δευτερο χαχαχα[/quote

 

Όταν αρχίσουν και σου κόβουν δαχτυλάκια, ποδαράκια και χάσεις την όραση σου από το γλαύκωμα, τότε έλα και ξαναπες το, χαζό πλάσμα :P

 

αχ τι καλα ακομα δεν ξυπνησα μου εφτιαξες την διαθεση χαχα 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 11,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • Super Moderators

Όταν αρχίσουν και σου κόβουν δαχτυλάκια, ποδαράκια και χάσεις την όραση σου από το γλαύκωμα, τότε έλα και ξαναπες το, χαζό πλάσμα :P

Ναι διότι από το μηδενικό πρόβλημα με το ζάχαρο πας κατευθείαν σε κόψιμο άκρων...

 

Προσωπικά βρίσκω πιο τραγικό το να μην ευχαριστιέσαι κάτι επειδή προσέχεις τα πάντα και στο τέλος που αρρώστησες έτσι κι αλλιώς να μην μπορείς πλέον να φας λόγω της κατάστασης σου...

 

fuck this shit!

  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι διότι από το μηδενικό πρόβλημα με το ζάχαρο πας κατευθείαν σε κόψιμο άκρων...

 

Προσωπικά βρίσκω πιο τραγικό το να μην ευχαριστιέσαι κάτι επειδή προσέχεις τα πάντα και στο τέλος που αρρώστησες έτσι κι αλλιώς να μην μπορείς πλέον να φας λόγω της κατάστασης σου...

 

fuck this shit!

Το ευχαριστιέται χρόνια ολόκληρα το παιδί μας, λίγο μέτρο τώρα στα γεράματα δε θα τον σκοτώσει :P

 

Και εννοείται πως από την διάγνωση δεν πας σε κόψιμο άκρων.

 

Sarcasm, do you speak it mate?

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

και οταν τους κοιτας σου απαντανε κιολας τι δεν χορτασες :shock:

Χαχα! Θυμήθηκα μια φορά σε μια πιτσαρία. Πείναγα σαν λύκος και πήρα μια πίτσα 8 κομμάτια και μια σαλάτα. 2 άτομα της παρέας με κοίταγαν λες και έτρωγα ολόκληρο γουρουνόπουλο. Τους έκανα ignore και δεν άφησα ούτε ψίχουλο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το ευχαριστιέται χρόνια ολόκληρα το παιδί μας, λίγο μέτρο τώρα στα γεράματα δε θα τον σκοτώσει :P

 

Και εννοείται πως από την διάγνωση δεν πας σε κόψιμο άκρων.

 

Sarcasm, do you speak it mate?

 

ε οχι και γεραματα ακομα 32 ειμαι και αν σκεφτεις οτι ζυγιζω για δυο στην ουσια ειμαι 16 στην εφηβεια μου δηλαδη χαχαχα 

ασχετο πριν 5 μηνες που ειχα κανει γενικη αιματος ημουν οκ .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ε οχι και γεραματα ακομα 32 ειμαι και αν σκεφτεις οτι ζυγιζω για δυο στην ουσια ειμαι 16 στην εφηβεια μου δηλαδη χαχαχα

ασχετο πριν 5 μηνες που ειχα κανει γενικη αιματος ημουν οκ .

Παιδί μου εσύ... φάε, θα το πάρεις σε μπόι.. Εσύ κι ο Godzilla xDDD

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις ανακάλυψα το θέμα και λέω να γράψω μια δικιά μου ιστορία. Πριν χρόνια, 3η λυκείου, μια μέρα πριν την 7ήμερη λέμε να πάμε σε μια ταβέρνα να φάμε καλά γιατί θα μας λείψει το ελληνικό φαγητό στο εξωτερικό που θα μας πήγαιναν (BTW οι πίτσες τις Ιταλίας δεν μου άρεσαν). Ήμασταν καμιά 10 άτομα εγώ καθόμουν τέρμα αριστερά και απέναντι μου ένας φίλος μου (δικό μας παλικάρι), ήρθε η σερβιτόρα για παραγγελία και ξεκίνησε από την γωνία του τραπεζιού που καθόμουν εγώ και θα πήγαινε μετά στους υπόλοιπους. Ρωτάει τι θα φάμε και αρχίζω να λέω (μια πιατέλα κρέατα για 4-5 άτομα, φέτα, πατάτες, καυτερή, σαλάτα, τζατζίκι - τυροσαλάτα, μελιτζάνα γεμιστή και μια ρετσίνα κόλα). Όταν τελείωσα η κοπέλα άφησε τους διπλανούς μου και πήγε 4 άτομα πιο κάτω, όταν αυτοί την ρώτησαν γιατί τους πέρασε απάντησε πως παράγγειλα εγώ για αυτούς και τότε φυσικά κατάλαβε πως αυτά που είπα ήταν για μένα και για τον κολλητό μου απέναντι. Το βλέμμα της, ανεκτίμητο.

 

 

κούρασα λίγο

 

 

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μιας και είναι πρώτο ποστ, δεν ξέρω αν βγήκε καλά. Λοιπόν πρωινό του πρωταθλητή.

Μπουγάτσα με κρέμα και λιωμένη ιόν και διπλό καππουτσινο. ΚΑΛΗΜΕΡΕΣΣΣΣ

post-340059-0-67781300-1455263868_thumb.jpg

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...