Προς το περιεχόμενο

Anti-Fitness Thread


*nenya*

Προτεινόμενες αναρτήσεις

oat = ψοφοC.

 

Μολις παιρνω το γαλατάκι μου με μαυρο ψωμί/με μία κρέμα παραδοσιακή που ειναι σαν την κρεμφρεσ( lettrømme)/μαρμελαδα φραουλα, μμμμμ

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 11,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Αυτο ακριβώς. Εγω πχ, το 2012-2013, απο τις 365 μερες του χρόνου, παίζει να ΜΗΝ εφαγα junk food βια τις 50. Χωρις υπερβολή. Τρεφόμουν στο σπιτι του κολλητού μου, καφε με μπουγάτσα το πρωι,  2 πιτα γυρο το μεσημέρι + burgerακι, γλυκάκι το απόγευμα και μια γιγας ή 2 οικογενειακές το βραδυ. 

 

Το πως βγηκα οικονομικά: Βρηκαμε κυριολεκτικά ότι πιο σαβούρα, σε φάση 3 οικογενειακές 10 ευρώ. (δεν θα πω ονομα, δεν θελω να κανω δυσφημιση).

 

Κάπως ετσι τρεφόμουν όσο ήμουν φοιτητης. 

 

Ξύπνημα στις 2 (εκτός αν ειχα εργαστηριο), πηγαιναμε λέσχη είχαν τελειώσει όλα και εβγαζαν κατι απαραδεκτα σουτζουκακια με πουρε, φεύγαμε, 2 γύρους, καφε, το βράδυ σε σπίτι για πίτσα, εννοείται γίγας, και γλυκάκι. Ξενυχτι και κατα τις 4-5 μπουγατσουλα ή κανα σαντουιτσακι για να κοιμηθουμε καλα. Μπουρπ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

V for Vendeta o Lifeowner...  :-)

 

Το σύστημα με τις θερμίδες είναι άδικο πάντως.... :mad:  Περπάτησα προχθές πάνω από 12 χιλιόμετρα και σύμφωνα με το mi band μου αυτό ισοδυναμεί με 880 καμμένες θερμίδες ( οκ δε ξέρω πόσο ακρίβεια έχουν αυτά τα γκατζετάκια αλλά πιστεύω πάνω κάτω κοντά πέφτουν)..

 

12 χιλιόμετρα μιλάμε πόσες ώρες στο δρόμο...τα πόδια μου με πονούσαν και είχα κάψει θερμίδες που τις παίρνεις για πλάκα με 3  κομμάτια πίτσα σπέσιαλ... (που ποιος άντρας δε τρώει άνετα τουλάχιστον 5-6 κομμάτια...) ή με καμιά τουμπανιάρική βάφλα με μερέντα και παγωτό...

 

Ζω για τη στιγμή που θα μπορέσει η τεχνολογία να βγάλει κάτι που να διαγράφει τις θερμίδες που μόλις έφαγες.... ( και δεν εννοώ τον διάδρομο γυμναστικής.....χαχα  :cry: έχουμε δικαίωμα στα όνειρα....)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

thread of the fucking year!ανετα..

αλλαντιν παλικαρι μ τι να σου πω..κεντησες μην σου πω και δακρυσα απο χαρα.το ποστ σου ηταν gold.

 

morrrrrre photos

morrrrrre food

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδιά μόνο εγώ έχω φάει κόλλημα με το Κατίκι Δομοκού και την πάστα ελιάς και θέλω να τα τρώω κάθε μέρα;;;; Σε φάση κάθομαι να φάω και αν δεν είναι και αυτά στο τραπέζι νιώθω ότι κάτι πολυ σημαντικό λείπει :P

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ασε γατοκόριτσο, ζώ για τις γεύσεις! :D


Ρε παιδιά μόνο εγώ έχω φάει κόλλημα με το Κατίκι Δομοκού και την πάστα ελιάς και θέλω να τα τρώω κάθε μέρα;;;; Σε φάση κάθομαι να φάω και αν δεν είναι και αυτά στο τραπέζι νιώθω ότι κάτι πολυ σημαντικό λείπει :P

λατρεμένο κατίκι, μπορείς να κάνεις τόσα πράγματα με δαύτο. αυτή η κρεμώδης υφή του, συνδυασμένη με την ελαφρά αψάδα της καλλιέργειας.. Τοσο ζωντανό, τόσο ανάλαφρο, τόσο δροσιστικό. Θα μπορούσα να γράψω ποιηση για αυτό το τυροκομικό. *drool*

 

 

sorry που παρεκκλίνω του anti fitness και πάω λιγο προς "γκουρμέ" [rolleyes]

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτο ακριβώς. Εγω πχ, το 2012-2013, απο τις 365 μερες του χρόνου, παίζει να ΜΗΝ εφαγα junk food βια τις 50. Χωρις υπερβολή. Τρεφόμουν στο σπιτι του κολλητού μου, καφε με μπουγάτσα το πρωι,  2 πιτα γυρο το μεσημέρι + burgerακι, γλυκάκι το απόγευμα και μια γιγας ή 2 οικογενειακές το βραδυ. 

 

Το πως βγηκα οικονομικά: Βρηκαμε κυριολεκτικά ότι πιο σαβούρα, σε φάση 3 οικογενειακές 10 ευρώ. (δεν θα πω ονομα, δεν θελω να κανω δυσφημιση).

Και από βάρος; Έμεινες σταθερός;!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...