Προς το περιεχόμενο

Anti-Fitness Thread


*nenya*

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 11,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

5 άτομα και δεν το καταφέραμε όλο :rolleyes:  Οι πίτες δίπλα βοηθάνε να γίνει αντιληπτό το μέγεθος! 

 

attachicon.gif 24167571_10213099720945921_2123244652_o.jpg

 

Αν:

Ήταν μόνο γυναίκες

ή

Ήταν και κάποιος άντρας που ψιλοχαλβάδιαζε κάποια από τις κοπέλες και δεν ήθελε να γουρουνοκαρφωθεί

Τότε οκ

 

Διαφορετικά μία μόνο λέξη μου έρχεται στο μυαλό

 

ΝΤΡΟΠΗ :-)

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χαχα,σπαζοκεφαλιάσατε βλέπω! Στους 5 λοιπόν,όντως ο ένας ήταν άντρας, έφαγε όμως πολύ,όπως και εμείς οι κυρίες :P Τα ορεκτικά,σαλάτα και μπουρεκια μελιτζάνας δεν επηρεασαν ιδιαίτερα την όρεξη μας και έφυγαν μπαμ. Οι πατάτες ήταν όντως μεγαλύτερες από τις κλασσικές,οι πίτες κανονικές!

Η μερίδα ήταν γίγαντας,το σκεύος ήταν ενα τσίγκινο ταψί,σαν αυτά που ψηνουν κάτι πιταρες οι γιαγιαδες στο χωριό. Είστε αλλού επιπέδου παίχτες όμως οπότε τι άλλο να πω :D

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χαχα,σπαζοκεφαλιάσατε βλέπω! Στους 5 λοιπόν,όντως ο ένας ήταν άντρας, έφαγε όμως πολύ,όπως και εμείς οι κυρίες ???? Τα ορεκτικά,σαλάτα και μπουρεκια μελιτζάνας δεν επηρεασαν ιδιαίτερα την όρεξη μας και έφυγαν μπαμ. Οι πατάτες ήταν όντως μεγαλύτερες από τις κλασσικές,οι πίτες κανονικές!

Η μερίδα ήταν γίγαντας,το σκεύος ήταν ενα τσίγκινο ταψί,σαν αυτά που ψηνουν κάτι πιταρες οι γιαγιαδες στο χωριό. Είστε αλλού επιπέδου παίχτες όμως οπότε τι άλλο να πω ????

 

Πες μας και μαγαζί!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα ορεκτικά,σαλάτα και μπουρεκια μελιτζάνας δεν επηρεασαν ιδιαίτερα την όρεξη μας και έφυγαν μπαμ.

Μου αρεσει πολυ αυτη η προταση δε ξερω γιατι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

προγραμμα διαιτης ;;; 

2 φορες την εβδομαδα τρωω σαν ανθρωπος  και  θα γινει  1 συντομα .Γιατι ημουν ατυχος δεν με λενε Μαργαριτα να τρωω 24/7 εξω .

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 φορες την εβδομαδα τρωω σαν ανθρωπος  και  θα γινει  1 συντομα .Γιατι ημουν ατυχος δεν με λενε Μαργαριτα να τρωω 24/7 εξω .

Έχω να φάω εξω απο τη Κυριακή στο Noel αν ειναι δυνατόν....

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εκείνα καρότα και η πιπεριά που κολλάνε; :P

ειναι ντεκορ :D

 

 

Έχω να φάω εξω απο τη Κυριακή στο Noel αν ειναι δυνατόν....

 

καλα, στο νοελ νομιζει καποιος οτι τρωει. οι μεριδες ειναι για κατηγοριες φτερου.

φυσικα μαγαζαρα + ποταρες αλλα φαγητο, το μονο που ειναι σε κανονικο μεγεθος ειναι οι πιτσες :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ειναι ντεκορ :D

 

 

 

καλα, στο νοελ νομιζει καποιος οτι τρωει. οι μεριδες ειναι για κατηγοριες φτερου.

φυσικα μαγαζαρα + ποταρες αλλα φαγητο, το μονο που ειναι σε κανονικο μεγεθος ειναι οι πιτσες :D

Συμφωνώ εγώ πήγα για brunch βέβαια αλλα ο,τι δοκίμασαμε ηταν μικρή μερίδα.

 

@mclein απο που η ποικιλία;

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...