Προς το περιεχόμενο

Anti-Fitness Thread


*nenya*

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ούτε εγώ ζήτησα άλλο... Υπέθεσα απλά ότι παραψήθηκε από πάνω, το έκοψα και από μέσα ήταν ένα χάλι... Και το πήρα γιατί είχα πάρει άλλη μία φορά, και ήταν άψογο. Τι να πω! Δεν ξέρω αν θα δώσω άλλη ευκαιρία πάντως! Για καλτσόνε/πίτσα εννοώ. Για κρουασάν, σίγουρα θα δώσω μιας που μου είχε αρέσει :) 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 11,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Και εκει που δεν ειχα ποτε σε εκτιμηση τα προιοντα "Καρδις" του Lidl , ανακαλυψα την χωριατικη κοτοπιτα και την  χωριατικη μπουγατσα - κρεμα -  ( κατεψυγμενες ) , ετοιμες σε λιγο χρονο πανευκολα και γ@ματες σε γευση ......

Μολις τσακισα την μπουγατσα

Δευτερα παω παλι να γεμισω την καταψυξη .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, tommybertsen είπε

Ούτε εγώ ζήτησα άλλο... Υπέθεσα απλά ότι παραψήθηκε από πάνω, το έκοψα και από μέσα ήταν ένα χάλι... Και το πήρα γιατί είχα πάρει άλλη μία φορά, και ήταν άψογο. Τι να πω! Δεν ξέρω αν θα δώσω άλλη ευκαιρία πάντως! Για καλτσόνε/πίτσα εννοώ. Για κρουασάν, σίγουρα θα δώσω μιας που μου είχε αρέσει :) 

Και πάλι το θεωρώ απαράδεκτο...Το βάζεις στο πιάτο,το βλέπεις...Εεε λίγο φιλότιμο να πεις θα στείλω άλλο του ανθρώπου...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να πω ότι έχεις άδικο; Μάλλον εγώ φταίω που είμαι πιο φιλότιμος (και μλκς :P ) από όσο θα έπρεπε και δεν παραπονέθηκα, επειδή ήταν πίτα από κόσμο...!

  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 hours ago, tommybertsen said:

Ciao Italia στη Συγγρού. Δυστυχώς, ενώ τα ίδια ακριβώς την περασμένη φορά ήταν άψογα, τώρα ήταν μάπα. Η πίτσα κοτόπουλο άνοστη, το καλτσόνε καμένο από πάνω, άψητο από μέσα, απορώ πως τα κατάφεραν... Πολύ κρίμα. 

Το καλο με τα Ciao, ειναι πως λειτουργουν (η μηπως λειτουργουσαν; ) ολο το 24ωρο. Απο γευση/χωρος δεν βρηκα ποτε κατι αξιολογο. Τσιμπημενες τιμες επισης.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι, 24ωρο πρέπει να είναι. Πήγαμε γύρω στις 19:00, και ήταν πίτα, ίσα που βρήκαμε ένα τραπέζι που μόλις είχε αδειάσει! Αξιόλογο και με καλή τιμή, μόνο το κρουασάν το ανάμεικτο. 

Τα άλλα τσιμπημένα, όντως.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εδώ το αγαπημένο μου κρέας όπως έχω ξαναπεί και παλιότερα, προβατίνα.

Έγινε το μασαζακι του με αλατακι και πιπέρι, σε λίγο φωτό που θα είναι και έτοιμη. Έχει χαμό σήμερα, θα στέλνω όσο μπορώ

IMG_20180107_134147_HDR.jpg

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είναι υπέροχη, πεντανόστιμη,με το που βγαίνει άμεσα τρώγεται γιατί είμαι και σε βουνό, και άμα παγώσει αυτή 2 λεπτά είναι για σκουπίδια

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators
2 λεπτά πριν, Anorymous είπε

εχω αναμεικτα συναισθηματα δυο φορες εχω φαει την μια ηταν σαν λαστιχο και την αλλη μαμουσε

Γενικά, τα πιο μεγάλα ζώα (προβατίνα, ζυγούρι κτλ.) έχουν μαλακότερο κρέας, αλλά πάντοτε πρέπει να σιτέψει. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...