Προς το περιεχόμενο

Anti-Fitness Thread


*nenya*

Προτεινόμενες αναρτήσεις

7 λεπτά πριν, Anorymous είπε

εχω αναμεικτα συναισθηματα δυο φορες εχω φαει την μια ηταν σαν λαστιχο και την αλλη μαμουσε

 

4 λεπτά πριν, Snoob είπε

Γενικά, τα πιο μεγάλα ζώα (προβατίνα, ζυγούρι κτλ.) έχουν μαλακότερο κρέας, αλλά πάντοτε πρέπει να σιτέψει. 

 

Εκει στην παχη μεγαρων στην μανδρα και στα βιλια εχουν κολπα ( μαριναρισματα κλπ ) που την κανουν βουτηρο , αλλα δεν τα λενε πουθενα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 11,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • Super Moderators

Έφαγα τις προάλλες, στα Γιάννενα, και ήταν λουκούμι.

Και κλάσεις νοστιμότορο από το παϊδάκι (που επίσης ευχαρίστως το τρώω, μην παρεξηγηθώ...)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 λεπτά πριν, Snoob είπε

Γενικά, τα πιο μεγάλα ζώα (προβατίνα, ζυγούρι κτλ.) έχουν μαλακότερο κρέας, αλλά πάντοτε πρέπει να σιτέψει. 

αυτο μαλλον ηταν το προβλημα οτι δεν ειχε σιτεψει το χε στο ψυγειο δυο μερες ενω εχω ακουσει οτι θελει 4 μερες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

Οι μαρινάδες γενικά βοηθάνε. Έχει να κάνει και με την ποιότητα του κρέατος, βέβαια.

Έχω πετύχει γίδα βραστή (μεγάλη νοστιμιά) που το κρέας έλιωνε στο στόμα, κι άλλη που τύφλα να είχε η μπιγκ μπαμπλ...

Παρεμπιπτόντως, δεν μου έκοψε να φωτογραφίσω μια αλευρόπιτα που φάγαμε στους Ασπραγγέλους, στα Ζαγόρια, θεϊκή. Αν περάσει κανείς από τη "Βιργινία", να πάρει όπως και δήποτε.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

"Κεμπαμπτζίδικο Μπουρνοβαλιά", Ν.Σμύρνη.

Μέτρια τα μπιφτέκια μοσχάρι, καλό το καλαμάκι κοτόπουλο, εξαιρετικό κασερλί κεμπαπ. 

Οι πατάτες φρέσκες και πολύ καλές. 

 

Για τα κεμπαπ του θα το προτιμήσω λογικά ξανά :) 

 

IMG_20180107_192241.jpg.278d73f1f74560227d6a5775b3e7ae93.jpgIMG_20180107_192306.jpg.730dca68be20e23458a79102cfaf524c.jpg

  • Like 14
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 hours ago, j0hnn1e said:

2x 225gr Reese Peanut Butter Cups. 

Δυο γιγαντιαία buttercup. Tα καλύτερα (σχεδόν) 3 ευρώ που ξοδεύτηκαν ποτέ.-

IMG_0519.jpg

ποσο γαμανε τα reese's ρε φιλε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είναι απλά ένα κομμάτι σίδερο που είχαν παλιά στο χωριό για να φτιάχνουν πλακοπιτες σε στρογγυλό σχήμα ( όσο στρογγυλό φαίνεται :P )Απλά επειδή είναι πολύ παλιό και χρησιμοποιείται χρονιά του βάλαμε αλουμινόχαρτο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...