Προς το περιεχόμενο

Ο Firefox θα κοιτάει το ιστορικό για να προτείνει διαφημίσεις μέσω των νέων Suggested tiles


voltmod

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 38
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοφιλείς Ημέρες

Όσο μπορώ να τον ελέγχω τον δουλεύω. Αν τον πάρει ο διάολος βλέπουμε. Πάντως Chrome δεν βάζω ούτε δεμένος.

Παρεμπιπτόντως δοκιμάστε τον Lunascape. Είναι ενδιαφέρων, πλήρως παραμετροποιήσημος και ενσωματώνει και τις τρεις rendering engines (Trident, Gecko, WebKit) που αλλάζουν κατά βούληση.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μαλιστα. Για ταφοπλακες διαβαζω για τελος για θανατο στον firefox κτλ. Πραγματικα ορισμενα ατομα γραφουν απλα για να φανει το ονομα τους. Ταφοπλακα επειδη θα δειχνει διαφημισεις σε καθε νεο tab που δε νομιζω να ειναι ενοχλητικο αφου δε θα ειναι pop ups??? ταφοπλσκα επειδη αυτο θα μπορει ο χρηστης να το απενεργοποιησει anw??? η μηπως ταφοπλακα γιατι θα κοιτα το ιστορικο των χρηστων??? λες και Μεχρι τωρα δε το κοιτουσε ή οτι αλλοι browsers (πχ ο καλος και αγιος chrome) δεν το κανουν... Ελεος.

 

 

Ps. Ξεκολλατε επιτελους απο το εκτρωμα που λεγεται google chrome.. Υπαρχουν πολυ καλυτεροι browsers (αρκετοι δεν ειναι τοςο γνωςτοι) και ενας εξ αυτων ειναι ο firefox.

 

Sent from my iPhone 5 using Insomnia App...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ δοκίμασα και έμεινα στον PaleMoon που είναι παραλλαγή του FireFox. Συνεργάζεται σχεδόν με όλα τα extensions, δουλεύουν τα σκριπτάκια του Greasmonkey και έχει διατηρήσει το προηγούμενο interface (για εμάς τους κλασσικούς :) )

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Από τη στιγμή που θα μπορείς να το απενεργοποιήσεις εγώ θα συνεχίσω να τον χρησιμοποιώ. Τουλάχιστον αυτοί προειδοποιούν τον κόσμο.

Εμένα που η γυναίκα μου έψαχνε για ξενοδοχείο στην ρόδο από τον υπολογιστή στο σπίτι και μου πετάει συνέχεια διαφημίσεις στο κινητό , στην δουλειά παντού σχετικά με ξενοδοχεία στη ρόδο ποιος με ρώτησε?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...