Προς το περιεχόμενο

Nintendo Switch Topic v1


JohnVani18

Προτεινόμενες αναρτήσεις

@mansa2k

 

Δε σχολίασα τις απόψεις ούτε τις δικές σου ούτε του Fulgore. Απλά δε μου άρεσε το ύφος του post σου με τις συνεχείς αναφορές σε μπούρδες, μπουρδολογίες, ηλιθιότητες κλπ. Νομίζω τέτοιες εκφράσεις δεν χρειάζονται. Θα προτιμούσα να βλέπω πχ. την έκφραση "Κάνεις λάθος" παρά "Λες μπούρδες". Αυτά με βάση τη δική μου αισθητική πάντα.

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 13,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Οσο για τον απο πανω συμφορουμιτη

επειδη πολυ ασχοληθηκα μαζι του και μιας και βλεπω και πεφτουν και χαρακτηρισμοι και ''προτασεις για μη συμμετοχη στο θεμα'' ,κοινως πολυ πατριωτικα το εχει παρει το θεμα ignore list και να τελειωνει.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οσο για τον απο πανω συμφορουμιτη

επειδη πολυ ασχοληθηκα μαζι του και μιας και βλεπω και πεφτουν και χαρακτηρισμοι και ''προτασεις για μη συμμετοχη στο θεμα'' ,κοινως πολυ πατριωτικα το εχει παρει το θεμα ignore list και να τελειωνει.

 

 

Ναι αυτό σε πείραξε ή ότι δεν μπορείς να δικαιολογήσεις τα γραφόμενα σου. Καλή συνέχεια στην επιστημονική μπουρδολογία.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πολυ διασκεδαστικο το nba. Επαιξα ενα 4ωρο περιπου. Σκετος εθισμος. Επαιζα μονο vs cpu. Που να ερθει και το online του..

Στα αρνητικα ειναι πως εχουν αφαιρεσει αρεκτα γραφικα απο το παιχνιδι σε συγκριση με xbox one/ps4/pc.Σαν να παιζεις παιχνιδι για wii σε full hd ενα πραμα.

Το χειροτερο ομως ειναι οταν εισαι σε handheld mode.. παιζει να ειναι το πρωτο παιχνιδι που δεν τρεχει στα 720p αλλα 480p οταν εισαι σε φορητο... Και σε dock mode δεν ξερω κατα ποσο ειναι πραγματικο το 1080p.

Με αυτα και με αυτα καταλαβαινω πως το switch ειναι αρκετα αδυναμο. Τοσο σε zelda που βλεπεις τα pixels στα βουνα οσο και με το nba οπως εγραψα.

Οποτε δεν περιμενω τιποτα παραπανω απο το zelda σε γραφικα. Τουλαχιστον να ειναι αξιο λογου...

Πέραν το οτι λείπουν η σκιές των παικτών η έκδοση του switch δείχνει καλύτερη απο τις άλλες.

 

https://youtu.be/dk5Neq3eAmc

Και επειδή το αγόρασα και εγώ όντως στο handheld χάνει αρκετά αλλά δεν με ενδιαφέρει καθόλου γιατί μπορω να παίξω οποιαδήποτε στιγμη.

Τώρα αυτά που λες για το Zelda νομιζω ότι υπερβαλεις. το switch έχει αξιοπρεπεστατο hardware και δεν θα έχει κανένα θέμα να σταθεί απέναντι στις αλλες κονσόλες και σε συνδιασμό με την φορητότητα είναι φανταστική επιλογή. Φυσικά όχι για ολους αλλά για τους περισσότερους.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν μπορειτε δειτε κ λιγο παιδια οσοι αγορασατε το nba πως ειναι με τα joy κ πειτε μας Βολευουν ??

Αν έννοιες για διπλό εμένα προσωπικά επειδή έχω μεγαλα χέρια δεν με βολευουν είναι μικρά αλλα στο μονο δηλαδή τα joy πανω στο grip η στο tablet κανένα θέμα.
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν το σταματατε ?? Κουραζουν συνεχως καποιοι εδω μεσα

 

Ξεχαρμανιαστε μεσω pm αν θελετε Δεν σας φταιμε

Συγνωμη απο μενα για τα προηγουμενα σχολια των τελευταιων σελιδων τα εσβησα.

 

Αν μπορειτε δειτε κ λιγο παιδια οσοι αγορασατε το nba πως ειναι με τα joy κ πειτε μας Βολευουν ??

https://www.skroutz.gr/s/10824675/NBA-2K18-NS.html

19/9 λεει οτι βγαινει στο Switch το 2k18.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Saber Interactive:

 

-θα βγουν αρκετά updates για το nba playgrounds

-θα περιλαμβάνουν online features και βελτιώσεις στα loading times

-τα loading times θα διορθωθούν στο πρώτο μεγάλο update

-δε θα υπάρξουν αγορές παικτών επί πληρωμή

 

 

Και τέλος, το Shaq- Fu: A legend reborn είναι πρακτικά έτοιμο.

 

http://gonintendo.com/stories/279848-saber-interactive-nba-playgrounds-loading-time-on-switch-to-be

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν το σταματατε ?? Κουραζουν συνεχως καποιοι εδω μεσα

 

Ξεχαρμανιαστε μεσω pm αν θελετε Δεν σας φταιμε

Πολύ ευαισθητουλης μας βγήκες. Που ακούστηκε σε ένα forum, χρήστες να διαφωνούν.

 

Όλα είναι καλύτερα αν όλοι συμφωνούμε, τι καλά που είναι όλα, τι παιχνιδαρες έχουμε. Μια χαρά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχω και PS4 αλλά θα το αγοράσω στο switch. Μια χαρά λιώνω με τον δεύτερο joy con τόσο καιρό sniperclips, fast rmx και Mario kart. Να ναι καλά η Nintendo ξανά-θυμηθήκαμε το local multiplayer και ποσό μεγαλύτερη χαρά σου δίνουν τέτοια απλά παιχνίδια όταν τα παίζεις μαζί με άλλους.....δίπλα σου όχι εικονικά. Στα παπάκια μου τα trophies που θα είχα αν το αγόραζα σε PS4 και 2 φορές στα παπάκια μου αν χάνει στα γραφικά. Ο χαβαλές του local είναι ανεκτίμητος. Θα μου πείτε και στο PS4 θα μπορούσα να είχα αγοράσει κ αλλά χειριστήρια για την παρέα αλλά δεν μου το έβγαλε η κονσόλα όπως μου το έβγαλε το switch με το δεύτερο joy con που διατίθεται...με έβαλε στο τρυπακι να πάρω άλλο ένα ζευγάρι.....

  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πολύ ευαισθητουλης μας βγήκες. Που ακούστηκε σε ένα forum, χρήστες να διαφωνούν.

 

Όλα είναι καλύτερα αν όλοι συμφωνούμε, τι καλά που είναι όλα, τι παιχνιδαρες έχουμε. Μια χαρά.

 

Οταν ο αντιλογος/τσακωμος ή οπως θελεις πες το γινεται συγκεκριμενα μεταξυ 2-3 ατομων(εκτος αν ειναι οι μονοι που συμμετεχουν στο θεμα) τοτε πολυ σωστα και αναφερθηκε η λυση του pm.

 

με έβαλε στο τρυπακι να πάρω άλλο ένα ζευγάρι.....

Η αληθεια ειναι οτι σε κοντινο Πλαισιο που ειχε τα joycon με την βαση για dock mode δοκιμη,ενω φοβομουν οτι δεν θα μου ηταν καθολου βολικο μιας και εχω σχετικα μεγαλα χερια(και θα αναγκαζομουν να αγορασω και pro controller)με μεγαλη μου χαρα διαπιστωσα οτι ηταν παρα πολυ βολικο στην χρηση ,σε σημειο που περαν των σκανδαλων απο πανω ισως να το βρηκα (λιγο που ασχοληθηκαν )πιο βολικο και απο το dualshock 4.

 

Βεβαια για ξεχωριστο joycon η αληθεια ειναι οτι δεν βλεπω να με βολευε ουτε για πλακα σε καποιο παιχνιδι περαν ισως του mario kart ή του super mario bros.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν έννοιες για διπλό εμένα προσωπικά επειδή έχω μεγαλα χέρια δεν με βολευουν είναι μικρά αλλα στο μονο δηλαδή τα joy πανω στο grip η στο tablet κανένα θέμα.

Οχι εννοω μονα τους αμα ερθει κανας φιλος για διπλο...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πέραν το οτι λείπουν η σκιές των παικτών η έκδοση του switch δείχνει καλύτερη απο τις άλλες.https://youtu.be/dk5Neq3eAmc

 

Αν δεν έβαλες λάθος βίντεο τότε το ίδιο σου το βίντεο σε διαψεύδει. Αν πάλι όχι εδώ είναι να μου εξηγήσεις τι καλύτερο βλέπεις στα γραφικά του switch που υπερτερούν έναντι στις άλλες δυο. :S
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...