Προς το περιεχόμενο

[smartphone] Lenovo S60 5'' dual sim 4G LTE 4core 2gb ram 179€@mediamarkt


gr234567

Προτεινόμενες αναρτήσεις

ναι σωστα,λαθος μου.

στο skroutz μου το εβγαζε μονοκαρτο και τωρα που το ξανακοιταξα μου το βγαζει δικαρτο.

 

Τα Huawei P8 Lite  από Ελληνικά μαγαζιά που έχουν branding έχουν single sim rom και χρειάζεται φλασάρισμα της double sim rom. Τα παραεισαγωγής στα skroutzομάγαζα μπορεί να έχουν κατευθείαν 2καρτη ρομ αλλά θέλει προσοχή στις συχνότητες, ιδίως αν είναι εισαγωγή από ανατολή - το ευρωπαϊκό variant είναι το (ALE-L21)

 

λεπτομέρειες εδώ http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=417714

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 400
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Συγνώμη που θα παρεκκλίνω λίγο απο το θέμα αλλα θα ήθελα να ρωτήσω, πως σας φαίνεται το 

SISWOO C55 4G Black

που είναι περίπου στην τιμή του lenovo s60 και επίσης παρέχεται 2ετής εγγύηση απο Ελλάδα.
Επεξ/σία από dhmak
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μπορει να μην σου δειχνει προς τα που κοιτας,αλλα και παλι κλειδωνει σχεδον ακαριαια !

 

Φίλε μου έχεις δοκιμάσει runkeeper ή κάποιο παρόμοιο πρόγραμμα προβολής και καταγραφής της διαδρομής και να μην λειτουργεί σωστά;

Ενδιαφέρομαι να το πάρω για την σύζυγο και τα βάσει των χαρακτηριστικών του είναι ότι πρέπει,αλλά θα την ενδιέφερε πολύ και η απροβλημάτιστη λειτουργία τέτοιας εφαρμογής.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φίλε μου έχεις δοκιμάσει runkeeper ή κάποιο παρόμοιο πρόγραμμα προβολής και καταγραφής της διαδρομής και να μην λειτουργεί σωστά;

Ενδιαφέρομαι να το πάρω για την σύζυγο και τα βάσει των χαρακτηριστικών του είναι ότι πρέπει,αλλά θα την ενδιέφερε πολύ και η απροβλημάτιστη λειτουργία τέτοιας εφαρμογής.

χρησιμοποιω sygic και navitel.

το navitel εχει καταγραφη διαδρομης και δεν εχω κανενα προβλημα.

βεβαια μην στηριχτεις μονο στην δικη μου επειρια περι αυτου.

αν μπορει και καποιος αλλος να απαντησει.

θα δοκιμασω και αυτο το runkeeper και θα ενημερωσω.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα σε όλους! Πήγα και αγόρασα κι εγώ από Media Markt (στα 169) το κινητό! Πρώτες εντυπώσεις εξαιρετικές, νομίζω στην κατηγορία μέχρι 200 ευρώ είναι ό,τι καλύτερο αυτή τη στιγμή.

 

Έχει να προτείνει κανείς κανένα καλό tempered glass και καμία θήκη;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Συγνώμη που θα παρεκκλίνω λίγο απο το θέμα αλλα θα ήθελα να ρωτήσω, πως σας φαίνεται το 

SISWOO C55 4G Black

που είναι περίπου στην τιμή του lenovo s60 και επίσης παρέχεται 2ετής εγγύηση απο Ελλάδα.

 

http://www.skroutz.gr/s/6743716/Lenovo-S60-8GB.html?from=catspan

Φθηνοτερο,απο μεγαλη αλυσιδα και με 2 χρονια εγγυηση. Μην κοιτας τσαμπα απο δω και απο εκει οταν εχεις την καλυτερη λυση μπροστα σου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ως πρώην κάτοχος δεν το προτείνω με τίποτα. Η επιλογή είναι δική σας.

Ναι αν δεν το δικαιολογησεις ομως δεν εχει βαση αυτο που γραφεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χώρος αποθήκευσης κάτω από 2γιγα, μπαταρία την ρουφάει θες και άλλα;

Απο την στιγμη που μπορει να παρει Sd καρτα (micro Sd μεχρι 32gb συμφωνα με http://www.gsmarena.com/lenovo_s60-7214.php)που ειναι το προβλημα???

 

Οσο για την μπαταρια εχει 2150mAh μπαταρια η οποια για την αναλυση αυτη ειναι καλη(αλλιως παιρνεις ενα power bank και εισαι αρχοντας). Τι να πει δηλαδη και το S6 με τα 2500περιπου mAh μπαταρια που για την αναλυση του ειναι για κλαμματα???

Για τα Iphone και την μπαταρια που ακομα και του 6 και 6s ειναι μικροτερες απο του S60 τι να πει κανεις....

 

Αρα οχι δεν ειναι σοβαρα αρνητικα τα παραπανω που αναφερεις για κινητο με αυτα τα specs στα χρηματα αυτα και απο γνωστη αλυσιδα κιολας. :)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απο την στιγμη που μπορει να παρει Sd καρτα (micro Sd μεχρι 32gb συμφωνα με http://www.gsmarena.com/lenovo_s60-7214.php)που ειναι το προβλημα???

 

Οσο για την μπαταρια εχει 2150mAh μπαταρια η οποια για την αναλυση αυτη ειναι καλη(αλλιως παιρνεις ενα power bank και εισαι αρχοντας). Τι να πει δηλαδη και το S6 με τα 2500περιπου mAh μπαταρια που για την αναλυση του ειναι για κλαμματα???

Για τα Iphone και την μπαταρια που ακομα και του 6 και 6s ειναι μικροτερες απο του S60 τι να πει κανεις....

 

Αρα οχι δεν ειναι σοβαρα αρνητικα τα παραπανω που αναφερεις για κινητο με αυτα τα specs στα χρηματα αυτα και απο γνωστη αλυσιδα κιολας. :)

Φιλε ΔΕΝ το εχεις το κινητο ΕΓΩ ΤΟ ΕΙΧΑ!! Δεν κανει μεταφορα εφαρμογων το συγκεκριμενο κινητο !!! Οποτε ΔΕΝ εχεις χωρο !!!!

Τωρα αν εκανε κανα update και εφτιαξε δεν ξερω-εγω το ειχα πριν 2 μηνες ! Αλλα και παλι ΔΕΝ μεταφερονται ΟΛΕΣ οι εφαρμογες στην καρτα και φυσικα ΔΕΝ μεταφερεται ΟΛΗ η εφαρμογη,μενουν πολλα mb στην μνημη του τηλεφωνου !!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω ομως ανεφερα οτι υπαρχει η δυνατοτητα επεκτασης χωρου μεσω καρτας(το οτι εχει λιγο χωρο αυτο ισχυει και εχει αναφερθει) πραγμα που εσυ παραπανω δεν ανεφερες καθολου λες και δεν παιρνει καθολου καρτα ξερω γω,και για την μπαταρια παλι δεν σχολιασες αναλογα.

 

Στο εγραψα και παραπανω(οχι για μενα γιατι εγω εχω ηδη κινητο)γινε πιο συγκεκριμενεος και δικαιολογησε(αν θες)την παραπανω γνωμη σου οτι το κινητο αυτο δεν αξιζει(προφανως σε σχεση με τα αλλα κινητα απο Ελλαδα σε αυτα τα χρηματα) κυριως για ατομα που ενδιαφερονται για Android κινητο στα χρηματα αυτα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

με ρουτ γινεται μεταφορα ολων στην καρτα μνημης.

και απο καρτα μνημης παιρνει 64Gb.

τωρα αν αυτα τα δυο δεν μπορει να τα διαχειριστει καποιος ειναι προτιμοτερο να αλλαξει κινητο απο τα να σπαζει το κεφαλι του,οπως εκανε ο παραπανω χρηστης πριν 2 μηνες .

και τελος καλο ολα καλα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...