Προς το περιεχόμενο

Κάντε πιο εύκολη τη μεταφορά σας από το Android στο iOS, με την εφαρμογή Move


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ρε σεις μη κατεβάζετε την εφαρμογή όλοι μαζί. Εχουν πέσει όλοι οι servers. Εχει μπλοκάρει το σύμπαν. Συναγερμός, έκτακτα η apple νοικιάζει εκατομμύρια servers σε όλο τον κόσμο για να καλύψει τη ζήτηση.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επειδή είσαι ακόμη ένας wannabe προγραμματιστής που επειδή παίζει lol (ή οποιοδήποτε άλλο game) νομίζει ότι θα φτιάξει δική του γλώσσα δεν σημαίνει ότι "ασχολείσαι" κιόλας. Το ότι κάποιοι έχουν τα ψώνια τους δεν κάνει τους άλλους ανενημέρωτους σε θέματα τεχνολογίας.

Δεν ειπα οτι ειμαι.. ελεος.. ειπα οτι Μ'αρεσει και Προσπαθω. Αν δεν καταλαβαινεις τη διαφορα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν ειπα οτι ειμαι.. ελεος.. ειπα οτι Μ'αρεσει και Προσπαθω. Αν δεν καταλαβαινεις τη διαφορα.

Ούτε εγώ είπα ότι είσαι, wannabe προγραμματιστής είπα ότι είσαι! Αν δεν καταλαβαίνεις την διαφορά...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ούτε εγώ είπα ότι είσαι, wannabe προγραμματιστής είπα ότι είσαι! Αν δεν καταλαβαίνεις την διαφορά...

Ειπες για ψωνισμα, που το ειδες? Ειναι κακο ε? που ασχολουμαι?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ειπες για ψωνισμα, που το ειδες? Ειναι κακο ε? που ασχολουμαι?

Είναι κακό που επειδή ασχολείσαι έχεις την ανάγκη να το επιδείξεις στα forum και να χαρακτηρίσεις ανενημέρωτο με την τεχνολογία όποιον δεν ασχολείται.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είναι κακό που επειδή ασχολείσαι έχεις την ανάγκη να το επιδείξεις στα forum και να χαρακτηρίσεις ανενημέρωτο με την τεχνολογία όποιον δεν ασχολείται.

Δεν εκανα κατι τετοιο. Εσυ το πηρες ετσι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν εκανα κατι τετοιο. Εσυ το πηρες ετσι.

Διάβασε τα σχόλια σου ξανά πριν γράψεις ότι γράψεις!

Α! Και δες τι σου απαντάει όλος ο κόσμος. Δεν το πήρα μόνο εγώ έτσι... ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φιλε δεν χρειαζεται να γραφεις τέτοια σχόλια σε φόρουμ...δεν υπάρχει λογος!και επιτέλους δηλαδή απλα κατέχουμε μια συσκευή και αυτό είναι.

είπες σε κάποιον με Μερσέντες οτι έχει και φιατ που κανει βόλτες στο δρόμο?

ο καθένας κανει αυτό που νομίζει...ΤΕΛΟΣ!

η εφαρμογή που είναι και το θέμα του άρθρου σίγουρα είναι αρκετά χρήσιμη αλλα θεωρώ οτι γίνεται ντόρος τώρα για να βάλει χρήστες σε σκέψεις...απλό μάρκετινγκ δηλαδή...έχει και αλλες εφαρμογές για αυτή τη δουλεια.και απο αλλες πλατφόρμες...απλό μάρκετινγκ είναι...

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν θες την άποψή μου, αυτό είναι ένα τεράστιο λάθος το οποίο έχει επιτύχει και αυτό που βλέπουμε σήμερα: εταιρείες κολοσσούς (Apple, Google) που μπορούν και... "χορεύουν" ολόκληρο τον κόσμο της τεχνολογίας χάρη στη δύναμη που τους προσφέρουν τα δεδομένα των ανυποψίαστων και απαίδευτων χρηστών των σημερινών smartphones (και υπολογιστών, σε μικρότερο βαθμό).

 

Το ίδιο και οι εταιρείες αυτοκινήτων (οι περισσότεροι οδηγοί δεν είναι μηχανικοί), ψυγείων (οι νοικοκυρές επίσης δεν είναι ψυκτικοί) κλπ. Το επιθυμητό για την συντριπτική πλειοψηφία είναι να χρησιμοποιούμε τα οφέλη της τεχνολογίας χωρίς να πρέπει να γίνουμε ειδικοί. Δηλαδή απλά και εύκολα αλλά ταυτόχρονα αποτελεσματικά. Η ισορροποία μεταξύ απλότητας και δυνατοτήτων είναι το κλειδί (εφ' όσων κερδίζοντας στο ένα χάνεις στο άλλο) και απ' ότι δείχνουν οι πωλήσεις, η Apple το έχει πετύχει σε πολύ μεγαλύτερο βαθμό απ' τους άλλους.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

 

κατι αντιστοιχο για μεταφορα απο iOS σε Android

θα ηταν πιο ενδιαφερον και χρησιμο,με τα τοσα κλεδωματα και περιορισμους που εχει το

iOS

Λογω αυτων των περιορισμων δεν θα υπαρξει ποτε αυτο, και αυτο δειχνει ποσο κλειστομυαλα ειναι τα ατομα που χρησιμοποιουν iOS ...

και ποσο κομπλεξικός ειναι αυτος που λεει κλειστομυαλα τα άτομα που χρησιμοποιούν ios...Sent from my iPhone using Insomnia
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γιατι να παω στο ios? Ειμαι ελευθερος με το android κανω οτι θελω βαζω οτι θελω βγαζω οτι θελω οποτε η μεταβαση μου σε ios μονο προβληματα μπορει να δημιουργησει + με τα χρηματα που ζηταει αγοραζω αμαξι-μηχανακι.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...