Προς το περιεχόμενο

Samsung Galaxy S6 edge Review


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Για την ακριβεια 895 εχει το 128gb.Τα 1000 απο πλαισιο τα βλεπεις;ακομη ενα cubot 120 ευρω εβαλες παραπανω(που εχει 170 skroutz)και που ειναι κομπλεξικα γρηγορα... :D

114 το πήρα!!!...china shopping

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

114 το πήρα!!!...china shopping

Μεγεια σου!

Αλλα η συγκριση οπως και να το δεις δεν ειναι η ιδια απο ολες τις πλευρες.Εαν το edge σου ειναι ακριβο,απλα δεν το αγοραζεις.

Κανεις δεν μπορει να σε υποχρεωσει.Ασε την samsung να βγαζει high end και ας μην τα αγοραζει κανεις.Τουλαχιστον να προχωρα την τεχνολογια και ας ακολουθουνε οι αλλοι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ωραιο κινητο με specs που δεν χρειαζονταικαι αχρηστο λογισμικο(εάν φτιαξει ένα δικο της καθαρο θα πεταει)αλλα μεγα κατασκευαστη σκουπιδιών δεν θα σε ξαναπροτιμησω διοτι εχς δωσει 1000 ευρω για κλιματιστικο στα 3μιση χρονιαπανε οι πλακετες παει και η χιλιαδα(καλα να παθω γιατι ηθελα design)2 τηλεοράσεις η μια δωματιου 32 στα 2μιση χρονια off καιη ναυαρχιδα 46d8000(για να μην την πω αλλιως..... στον εναμιση χρονο πανελ και στα 4 χρονια παρα κατι γραμμες αριστερα και δεξια πανε αλλα 1800 και παμε στα ψιλα ssd evo ένα μηνα χαρας και3 λυπης οπου πεφτει κατακόρυφα η αποδοση του 3500 πεταμενα και εχω γινει πιο hater και από τους haters.σιγουρα θα μου πειτε εδώ είναι αρθρο για κινητα ok απλα να λενε ρε παιδι μου παιδια παρτε τεχνολογια να τα τσεπώσουμε και μετα σας γραφουμε στους 856 πυρηνες μας και στα 500 γ ραμ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ωραιο δεν λεω, αλλα πλεον εχουν ξεφυγει πολυ σε τιμες.

Οκ για να ειμαι ειλικρινης με τον ευατο μου, οι μισθοι στην χωρα που ζω εχουν ξεφυγει προς τα κατω. Εαν εμενα Αμερικη και ειμουν τεχνικος τηλεπικοινωνιων θα ειχα μισθο 3000δολλαρια και θα μου φαινονταν ανεκτο το ποσο.
Τωρα;

Τα ιδια ισχυουν και για τις συσκευες της Apple.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 μήνες μετά...

Μεγεια σου!

Αλλα η συγκριση οπως και να το δεις δεν ειναι η ιδια απο ολες τις πλευρες.Εαν το edge σου ειναι ακριβο,απλα δεν το αγοραζεις.

Κανεις δεν μπορει να σε υποχρεωσει.Ασε την samsung να βγαζει high end και ας μην τα αγοραζει κανεις.Τουλαχιστον να προχωρα την τεχνολογια και ας ακολουθουνε οι αλλοι.

πολυ high end που δεν εχει ουτε κάρτα μνήμης, ούτε ράδιο, ουτε μπαταρία που βγαίνει οπως στο g4

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πολυ high end που δεν εχει ουτε κάρτα μνήμης, ούτε ράδιο, ουτε μπαταρία που βγαίνει οπως στο g4

ναι το ραδιο οντως μεγαλη απωλεια. Για μας που χρησιμοποιουμε συχνα το μετρο ουτως ή αλλως μεγαλη απωλεια ειναι,αλλα και που στους περισσοτερους σταθμους πιο πολυ ακους διαφημισεις παρα κατι αλλο. Μεγαλη απωλεια...ΔΕΝ!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Αυτο το κολλημα με το ραδιο ακομα και στις μερες μας...τι να πω..

 

ναι το ραδιο οντως μεγαλη απωλεια. Για μας που χρησιμοποιουμε συχνα το μετρο ουτως ή αλλως μεγαλη απωλεια ειναι,αλλα και που στους περισσοτερους σταθμους πιο πολυ ακους διαφημισεις παρα κατι αλλο. Μεγαλη απωλεια...ΔΕΝ!

κανονικα οχι ραδιο αλλα και δεκτη τηλεορασης θα πρεπε να χει για να θεωρειται hi end εν ετη 2015 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 6 μήνες μετά...

Διαβαζω τα σχολια σας που ειναι μεν παλια αλλα ειμαι με την ψυχη στο στομα για το τι θα διαβασω στην συνεχεια γιατι το περιμενω απο μερα σε μερα κ φοβαμαι μην κλαιω τα λεφτα μου .. χαχα !!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...