Προς το περιεχόμενο

έχετε κάνει ποτέ σχέση από γνωριμία στο νετ;


stavi

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 557
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Τωρα που ηρθα στο pc μπορω να εκφραστω σαν ανρθωπος ,εγω σπανια εκανα σχεσεις γνωριζοντας κοπελες σε καποιο club η σε καποια κοινη παρεα η με οποιον στερεοτυπο τροπο υπαρχει και αυτο γιατι παντα φοβομουν την απορριψη .

Ετσι αντιστοιχα και μια κοπελα μπορει να το κανει αυτο λογω μη τελειας εξωτερικης εμφανισης οπου τελεια σημαινει οτι μαλακια δουνε στην tv ,οποτε ειναι πιο ευκολο πισω απο ενα πληκτρολογιο να πεις σε καποιον πραγματα για σενα ωστ να εκτιμησει καποιος κατι παραπανω απο βυζια κωλο μνι και παει λεγοντας.

Μεγαλο λαθος και στο λεω πολυ φιλικα.Η ζωη ειναι εξω και εξω θα ζησεις και θα αντιμετωπισεις καταστασεις με την κοπελα αυτη.Νορμαλ σχεση χωρις αυτοπεποιθηση δεν γινετε απλα.Προσπαθησε το λιγο παραπανω και δεν θα χασεις.Περα απο την εμφανιση μετραει πολυ το τι εκπεμπεις σαν ατομο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

γνωριμια μεσω msn και 7 χρονια σχεση και ακομα μετραμε.

 

αυτο περι γυναικων οτι δεν βλεπονται αν ψαχνονται στο ιντερνετ ειναι η μεγαλυτερη αρλουμπα που εχω διαβασει ποτε.

  • Like 7
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

γνωριμια μεσω msn και 7 χρονια σχεση και ακομα μετραμε.

 

αυτο περι γυναικων οτι δεν βλεπονται αν ψαχνονται στο ιντερνετ ειναι η μεγαλυτερη αρλουμπα που εχω διαβασει ποτε.

που κολλαει το ενα με το αλλο?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

γνωριμια μεσω msn και 7 χρονια σχεση και ακομα μετραμε.

 

αυτο περι γυναικων οτι δεν βλεπονται αν ψαχνονται στο ιντερνετ ειναι η μεγαλυτερη αρλουμπα που εχω διαβασει ποτε.

 

Αυτό λέει η στατιστική επιστήμη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

που κολλαει το ενα με το αλλο?

 

πουθενα το πρωτο ειναι η απαντηση στο τοπικ και το  δευτερο απλα ειδα οτι το λεγαν αρκετοι και ειπα να απαντησω και σε αυτο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν έχω ενδιαφέρον για να κάνω σχέσεις γενικότερα.

 

Όταν είχα την μίρλα παλαιότερα και έψαχνα να κάνω chat με κοπέλες, μεσουρανούσαν 2 social media, irc και msn. Στο irc η κοπέλα τότε φοβόταν από την πρώτη συνομιλία να δώσει κινητό για ανταλλαγή φωτογραφιών, υπήρχαν διάφοροι πονηροί που έκαναν μαλακίες, η δε αποστολή στο pc μέσω dcc είχε δυσλειτουργίες. Στο msn ο καθένας σήκωνε απλά μια φωτογραφία προφιλ και τίποτα περισσότερο, το θέμα ήταν όμως οτι δεν έφτανε μια φώτο για να αποκτήσεις άποψη για την άλλη π.χ την έβλεπες σε μια "καλή" φωτο και όταν την έβλεπες από κοντά άλλαζες ἀποψη για την κοπέλα ή ξενέρωνες. Τώρα αυτά τα προβλήματα έχουν ξεπεραστεί. Πάντως δεν θα επιδιώξω να κάνω σχέση-γνωριμία μέσω Internet, καλύτερα η όποια γνωριμία να έχει γίνει πραγματικά ή τυχαία κάπου έξω, το internet είναι καλύτερο για μετά την γνωριμία και την ευκολότερη επικοινωνία.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

"να αλλαξει το θεμα σε τροποι γνωριμειας"

 

 

Μια φορα και εναν καιρο γνωριζα κοπελες μεσω του παλιου κλασικου mIRC... "old school"

πολυ καλες γνωριμιες...  ανοιχτοι χαρακτηρες, δεκτηκες ;) , αλλα οχι για σχεση...  

 

Μην περιμενετε να γνωρισετε τον ανθρωπο της ζωης σας μεσω νετ..

οχι οτι δεν γινετε, απλα πολυ σπανιο, μα παρα πολυ σπανιο

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...