Προς το περιεχόμενο

έχετε κάνει ποτέ σχέση από γνωριμία στο νετ;


stavi

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Θέλω να την ξεχωρίσω μέσα στο πλήθος. Να παρατηρήσω τις κινήσεις του σώματος της, το χαμόγελο της και να δω τις αντιδράσεις στο πρόσωπο της, όταν θα την πλησιάσω για της πω την ηλίθια ατάκα μου.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

stavi : Παίζει ρόλο αν είσαι male ή female.

Αν είσαι female και αναγκάζεσαι να το γυρίσεις στο Internet τότε ίσως δε βλέπεσαι.

Για τους άνδρες πιστεύω ότι ισχύει το αντίθετο.

Δηλαδή πιο εύκολα να κάνουν κάτι μέσω Internet παρά να βρουν κάποιο τρόπο να πλησιάσουν Ελληνίδα.

Άσε που οι Ελληνίδες παίζει να είναι οι μόνες γυναίκες στον πλανήτη που δε μιλιούνται.

Ένα φιλαράκι πάντως μόλις πόσταρε φωτογραφία έξω από το εξοχικό του στο facebook βρήκε αμέσως φίλη.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

κανε οτι σου βγαινει και αισθανεσαι καλυτερα απλα απο το ιντερνετ θελει αρκετα μεγαλη προσοχη, οχι το πως θα ειναι ο αλλος οταν τον πρωτοδεις αλλα το βασικοτερο ΤΙ θα ειναι.Πολλα γινονται και ακουγονται στις μερες μας.Το καλυτερο για μενα ειναι μεσω φιλης-φιλου γνωστος κτλ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Υeap and Yeap…...

 

Απιστευτο γελιο εχει…. Αν μπορεσεις καντο, εστω για το experience…… 

 

α για πες ρε λεπτομέρειες.. είχα σκοπο κι εγω να το κάνω για την εμπειρία, 

είχα δει μια εκπομπή στην τηλεόραση με άτομα που έχουν φτιάξει πρωτοποριακές επιχειρήσεις στην ελλάδα και την είχε κι αυτήν και είχα σκεφτεί ότι θα το κάνω για το χαβαλέ

 

Μετά όμως σκέφτηκα ότι θα πρέπει να πω στα μουτρα σχεδόν σε ανθρώπους οτι δε  μου άρεσαν και ξενέρωσα. 

 

Αλλά για  πε εσύ... πε πε

stavi : Παίζει ρόλο αν είσαι male ή female.

Αν είσαι female και αναγκάζεσαι να το γυρίσεις στο Internet τότε ίσως δε βλέπεσαι.

Για τους άνδρες πιστεύω ότι ισχύει το αντίθετο.

Δηλαδή πιο εύκολα να κάνουν κάτι μέσω Internet παρά να βρουν κάποιο τρόπο να πλησιάσουν Ελληνίδα.

Άσε που οι Ελληνίδες παίζει να είναι οι μόνες γυναίκες στον πλανήτη που δε μιλιούνται.

Ένα φιλαράκι πάντως μόλις πόσταρε φωτογραφία έξω από το εξοχικό του στο facebook βρήκε αμέσως φίλη.

 

δε μιλάω για τσατ ρουμ, αυτά απότι έχω καταλάβει μόνο για σεξ είναι αν ψάχνεσαι... 

 

καλα ο άλλος τι εξοχικό είχε;;

 

τι στο καλό; τόσο χαζές είναι οι γκόμενες; σκέφτομαι καμιά φορά.... 

όπως για παράδειγμα όταν μου ειπε μια φίλη για μια άλλη γνωστη ότι αυτή τα φτιάχνει μόνο με άντρες που εχουν μεταφορικό μέσα γιατί βαριέται να περπατάει... 

αλλά τελικα... συνειδητοποιήσα οτι κι εγω έχω ένα κολληματάκι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω γνωρισα μια κοπελια που ταχαμε για 3 μηνες . Την ειχα γνωρισει μεσω ενος διαγωνισμου σε ενα ραδιοφωνο (καλο καραπούτανο) . Ημασταν στο λυκειο τοτε απο την ιδια πολη .

Τοτε δεν ειχα ιντερνετ παρα μονο μια 56Κ της πουτσας ,οποτε τηρουμενων των αναλογιων θα πω πως ΝΑΙ

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τοτε δεν ειχα ιντερνετ παρα μονο μια 56Κ της πουτσας ,οποτε τηρουμενων των αναλογιων θα πω πως ΝΑΙ

Τα 56Κ σας βαζαν bottleneck στο flow του ερωτα και θετεις το θεμα τηρουμενων των αναλογιων; :P
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω γνωρισα μια κοπελια που ταχαμε για 3 μηνες . Την ειχα γνωρισει μεσω ενος διαγωνισμου σε ενα ραδιοφωνο (καλο καραπούτανο) . Ημασταν στο λυκειο τοτε απο την ιδια πολη .

Τοτε δεν ειχα ιντερνετ παρα μονο μια 56Κ της πουτσας ,οποτε τηρουμενων των αναλογιων θα πω πως ΝΑΙ

 

1272295_678276138851586_1377594200_o1.jp

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

-Μπαμπα πως γνωρισες τη μαμα;

-Στο facebook παιδι μου, μου εκανε like της εκανα poke και εκει ξεκηνισαμε. 

Εγω δεν το επιδιωκω. Οχι οτι δεν εχει γινει αλλα να βρω καποια και να την κανω add στο facebook θα το κανω αφου την συναντησα και ξεκινησε μια γνωριμια, το facebook/twitter/insta το βλεπω σαν ενα ακομα αριθμο τηλεφωνου. Ειμαι oldfashioned, θελω να μου κανει κλικ η αλλη και να την γνωρισω τυχαια σε ενα μπαρ η στο δρομο... 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θέλω να την ξεχωρίσω μέσα στο πλήθος. Να παρατηρήσω τις κινήσεις του σώματος της, το χαμόγελο της και να δω τις αντιδράσεις στο πρόσωπο της, όταν θα την πλησιάσω για της πω την ηλίθια ατάκα μου.

 

ναι εννοείται η εμφάνιση παίζει τον κυριότερο ρόλο... μαζί με την προσωπικότητα... 

γι'αυτο και δε βοηθαει το νετ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θέλω να την ξεχωρίσω μέσα στο πλήθος. Να παρατηρήσω τις κινήσεις του σώματος της, το χαμόγελο της και να δω τις αντιδράσεις στο πρόσωπο της, όταν θα την πλησιάσω για της πω την ηλίθια ατάκα μου.

κάνε κλήση skype! 

η αρχή μπορεί να γίνει και από το διάστημα ξέρω γω, όπως και να χει με το άτομο που θα γνωρίσεις κάποια στιγμή θα βγεις έξω, θα πιεις ένα καφέ, ένα ποτό το κάτι τέλος πάντων. Εκεί θα φανούν όλα ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Skype γιατι μερικες βαζουνε φωτο πριν απο 5 χρονια η μονο profile. Και σου σκανε μυτη απο κοντα η σμιγκολ η Ο Γκοτζιλα μεταμορφωμενοι. Ουστ! Πρωτα skype λεμε :P

 

  • Like 7
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κατα 80% οι γυναικες δεν βλεπονται ενω οι αντρες νορμαλ γιατι επι της κλασσικης οδου τρωνε ακυρα.

Και αν πετυχεις καμια καλη, κατι δεν θα πηγαινει καλα με δαυτη κατα πασα περιπτωση. (μου εχει τυχει πολυ καλη κοπελα, ομορφη, ταιριαζαμε κλπ αλλα τρελη κυριολεκτικα).

Γενικα οι γυναικες (με μετρια και πανω εμφανιση δεν εχουν θεμα να βρουν καποιον ειτε εξω ειτε μεσω social media, οποτε δεν νομιζω να υπαρχει λογος να ψαχτει καμια εκει..αρκει βεβαια να ειναι και ανοιχτη και οχι μπιτσ) εχουν επιλογες οι αντρες οχι. Μια γυναικα (αν βλεπεται παντα) θα εχει καμια 15ρια φλερτ, ο αντρας ακομα και αν βλεπεται κλπ 2-3.

Η γυναικα επιλεγει, ο αντρας προσπαθει να επιλεχτει.

Αλλα γενικα μακρυα :P

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Skype γιατι μερικες βαζουνε φωτο πριν απο 5 χρονια η μονο profile. Και σου σκανε μυτη απο κοντα η σμιγκολ η Ο Γκοτζιλα μεταμορφωμενοι. Ουστ! Πρωτα skype λεμε :P

 

img_2-555_smile_lol.png

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν εχω κάνει σχέση μεσω ιντερνετ, αλλα εχω γνωρισει κοσμο με σκοπο να κανουμε παρεα και τελικα μου την επεσαν οποτε σταματησα το σπορ. Τοτε που ειχα κοιταξει απο περιεργεια, στα ελληνικα dating site ειχε ολο ανωμαλαρες και εκτρωματα, οποτε φοβομουν να ασχοληθω (το OkCupid ας πουμε ειχε μια χαρα ανθρωπους, αλλα εδω ειχε ολα τα αποβρασματα για καποιο λογο). Πλεον εχει αλλαξει αυτο, οποιος ψαχνεται τωρα μπορει ευκολα σχετικα να βρει φυσιολογικους ανθρωπους.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...