Προς το περιεχόμενο

έχετε κάνει ποτέ σχέση από γνωριμία στο νετ;


stavi

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Κατα 80% οι γυναικες δεν βλεπονται ενω οι αντρες νορμαλ γιατι επι της κλασσικης οδου τρωνε ακυρα.

Και αν πετυχεις καμια καλη, κατι δεν θα πηγαινει καλα με δαυτη κατα πασα περιπτωση. (μου εχει τυχει πολυ καλη κοπελα, ομορφη, ταιριαζαμε κλπ αλλα τρελη κυριολεκτικα).

Γενικα οι γυναικες (με μετρια και πανω εμφανιση δεν εχουν θεμα να βρουν καποιον ειτε εξω ειτε μεσω social media, οποτε δεν νομιζω να υπαρχει λογος να ψαχτει καμια εκει..αρκει βεβαια να ειναι και ανοιχτη και οχι μπιτσ) εχουν επιλογες οι αντρες οχι. Μια γυναικα (αν βλεπεται παντα) θα εχει καμια 15ρια φλερτ, ο αντρας ακομα και αν βλεπεται κλπ 2-3.

Η γυναικα επιλεγει, ο αντρας προσπαθει να επιλεχτει.

Αλλα γενικα μακρυα :P

 

Αρα συμφωνείς με το πιο πάνω σχόλιο που έκανα.

Και μάλιστα στον άντρα είναι ακόμα πιο απόλυτα τα πράγματα δηλαδή μπορεί να είναι εμφανίσιμος, να επιδεικνύει πλούτο αλλά να μην έχει φίλη επειδή δεν μπορεί να κάνει 1η κίνηση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 557
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Κατα 80% οι γυναικες δεν βλεπονται ενω οι αντρες νορμαλ γιατι επι της κλασσικης οδου τρωνε ακυρα.

Και αν πετυχεις καμια καλη, κατι δεν θα πηγαινει καλα με δαυτη κατα πασα περιπτωση. (μου εχει τυχει πολυ καλη κοπελα, ομορφη, ταιριαζαμε κλπ αλλα τρελη κυριολεκτικα).

Γενικα οι γυναικες (με μετρια και πανω εμφανιση δεν εχουν θεμα να βρουν καποιον ειτε εξω ειτε μεσω social media, οποτε δεν νομιζω να υπαρχει λογος να ψαχτει καμια εκει..αρκει βεβαια να ειναι και ανοιχτη και οχι μπιτσ) εχουν επιλογες οι αντρες οχι. Μια γυναικα (αν βλεπεται παντα) θα εχει καμια 15ρια φλερτ, ο αντρας ακομα και αν βλεπεται κλπ 2-3.

Η γυναικα επιλεγει, ο αντρας προσπαθει να επιλεχτει.

Αλλα γενικα μακρυα :P

 

πες μου κάτι που το χω περιέργεια... όταν λες τρελή τι εννοείς ακριβως;

 

γιατι μεχουν αποκαλέσει κι εμένα έτσι και τα παίρνω στο κρανίο.. 

εννοείται πως δε συμφωνώ καθόλου μ'αυτο, για μένα :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

η πρωην μου γνωρισε τον αντρα της σε τετιοα σελιδα στην αμερικη και παντρευτηακν και ειναι ευτιχισμενοι αυτη,αυτος,η αδερφη της, ο αδερφος της και το παιδι της αδερφης της στο ιδιο σπιτι :P

  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πες μου κάτι που το χω περιέργεια... όταν λες τρελή τι εννοείς ακριβως;

 

γιατι μεχουν αποκαλέσει κι εμένα έτσι και τα παίρνω στο κρανίο.. 

εννοείται πως δε συμφωνώ καθόλου μ'αυτο, για μένα :P

καλά και μένα τρελή με έχουν πει, άβυσσος ο ορισμός της λέξης και πόσο μάλλον από άτομα που σε κρίνουν στο πι και φι....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αφου εχει γινει dynamic switch ?

Εκ φυσεως ο αντρας κυνηγουσε, αν ομως γινει και η γυναικα παθητικος κυνηγος με τουπε και υπερβολικη επιδειξη ανεξαρτησιας χαλαει η ισορροπια. Σημεια των καιρων.

Μωρε και κινηση να κανει, αν ειναι και καλο παιδι και ολοκληρωνει το πακετο θα του κατσει η κοπελια αφου καλοπερασει πρωτα ωστε να κατασταλαξει με το expansion pack "Good guy" μην παιξει πρωτα με τα demo? θα τον εχει βεβαια στη τσιτα μεχρι τοτε.

Παντα πρεπει να εχουμε στο μυαλο μας οτι δεν ξερουν τι θελουν, ακομα και αν ξερουν τι θελουν και το αποκτησουν μπορει να αποφασισουν κατα την διαρκεια οτι τελικα δεν ηταν αυτο που ηθελαν, να χωρισουν και μετα απο λιγο καιρο να αποφασισουν οτι τελικα αυτο που νομιζαν οτι ηθελαν αλλα δεν ηθελαν ηταν τελικα αυτο που ηθελαν.

Αρα συμφωνείς με το πιο πάνω σχόλιο που έκανα.

Και μάλιστα στον άντρα είναι ακόμα πιο απόλυτα τα πράγματα δηλαδή μπορεί να είναι εμφανίσιμος, να επιδεικνύει πλούτο αλλά να μην έχει φίλη επειδή δεν μπορεί να κάνει 1η κίνηση.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλά και μένα τρελή με έχουν πει, άβυσσος ο ορισμός της λέξης και πόσο μάλλον από άτομα που σε κρίνουν στο πι και φι....

 

δεν ξέρω αλλά την επόμενη φορά που θα με πει κάποιος τρελή θα τον καθαρίσω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πες μου κάτι που το χω περιέργεια... όταν λες τρελή τι εννοείς ακριβως;

 

γιατι μεχουν αποκαλέσει κι εμένα έτσι και τα παίρνω στο κρανίο.. 

εννοείται πως δε συμφωνώ καθόλου μ'αυτο, για μένα :P

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αφου εχει γινει dynamic switch ?

Εκ φυσεως ο αντρας κυνηγουσε, αν ομως γινει και η γυναικα παθητικος κυνηγος με τουπε και υπερβολικη επιδειξη ανεξαρτησιας χαλαει η ισορροπια. Σημεια των καιρων.

Μωρε και κινηση να κανει, αν ειναι και καλο παιδι και ολοκληρωνει το πακετο θα του κατσει η κοπελια αφου καλοπερασει πρωτα ωστε να κατασταλαξει με το expansion pack "Good guy" μην παιξει πρωτα με τα demo? θα τον εχει βεβαια στη τσιτα μεχρι τοτε.

Παντα πρεπει να εχουμε στο μυαλο μας οτι δεν ξερουν τι θελουν, ακομα και αν ξερουν τι θελουν και το αποκτησουν μπορει να αποφασισουν κατα την διαρκεια οτι τελικα δεν ηταν αυτο που ηθελαν, να χωρισουν και μετα απο λιγο καιρο να αποφασισουν οτι τελικα αυτο που νομιζαν οτι ηθελαν αλλα δεν ηθελαν ηταν τελικα αυτο που ηθελαν.

 

τι λες;

 

εσύ μιλας σαν τρελός

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Διπολικη διαταραχη, 1 μηνα καλα, ενα μηνα χεσε μεσα πολυχρονη.

Εψαχνε συνεχεια ψεγαδια.

Ε προς το τελος αρχισα και φοβομουν, μελετουσα την καθε μου κινηση μην της φανει παραξενη ε και με μαμησε αυτη η καθημερινοτητα.

Πεσανε βρισιδια και απο τους δυο, εξαφανιστηκε, εξαφανιστηκα ολα καλα. Οσο να ναι κουραζει, μεχρι που εμαθα για το παρελθον της..3 κερατα ειχε φαει απο μεγαλες σχεσεις και αλλος ενας στο εξαμηνο την "βαρεθηκε".

Με ειχε πει ο κολλητος της οτι ημουν ηρωας, δεν ειχα καταλαβει στις αρχες γιατι το ελεγε, το καταλαβα προς τα μεσα της "σχεσης". Γενικα μερικα απωθημενα παιζουν ρολο αν δεν εχουν λυθει

 

πες μου κάτι που το χω περιέργεια... όταν λες τρελή τι εννοείς ακριβως;

 

γιατι μεχουν αποκαλέσει κι εμένα έτσι και τα παίρνω στο κρανίο.. 

εννοείται πως δε συμφωνώ καθόλου μ'αυτο, για μένα :P

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συμπερασματα απο φιλες λεγω βεβαια τα ακουγα πολυ πιο ακομψα απο εκεινες ο καθενας εχει διαφορετικες εμπειριες να εκφρασει

τι λες;

 

εσύ μιλας σαν τρελός

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ποτε δεν θα εβγαινα με καποια που θα με τα πετουσε ολα πισω απο μια καμερα πισι, να την γνωριαω να παμε για καφε κι αν προχωρησει παρακατω θα το δεχομουν, αλλα να μου τα βγαλει ολα μεσω μιας συζητησης και να μου θελει και σοβαροτητες οχι... θα το κανω απλα να περασει η ωρα μου, μπορει και η γκ@υλα μου

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ποτε δεν θα εβγαινα με καποια που θα με τα πετουσε ολα πισω απο μια καμερα πισι, να την γνωριαω να παμε για καφε κι αν προχωρησει παρακατω θα το δεχομουν, αλλα να μου τα βγαλει ολα μεσω μιας συζητησης και να μου θελει και σοβαροτητες οχι... θα το κανω απλα να περασει η ωρα μου, μπορει και η γκ@υλα μου

 

Δηλαδη σου τυχαίνει συχνά να μιλάς χαλαρά με κάποια και στα μισά της συζήτησης να τα πετάει όλα όξω?

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...