Προς το περιεχόμενο

Βοήθεια / Προτάσεις αγοράς για οθόνες


SPANK

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Καλησπερα σε ολους.

 

Εχω μετακομισει Αγγλια και εχω φερει τον πιστο μου 8350 με την μητρικη, τις μνημες και την καρτα γραφικων της υπογραφης.

 

Θα αγορασω το EVOLV ATX Midi, την U-14S της Noctua, ενα 750w 80+Gold Seasonic που εχω βαλει στο ματι και θελω την γνωμη σας για οθονη που μπορει να την σηκωσει την 470 και ποντικι και πληκτρολογιο.

Ειμαι gamer οχι σκληροπυρηνικος και αργοτερα οταν θα αναβαθμισω θα με ενδιεφεραι το στρεαμινγκ.

Το πληκτρολογιο να μην ειναι τοσο θορυβωδες και να εχει καφε διακοπτες.

 

Οριο εως 500 ευρω για αυτα τα 3.Η οθονη να εχει Free Sync.

Αυτη που εχει το OC.UK η AOC Q3279VWF που ειδα αξιζει ?

https://www.overclockers.co.uk/aoc-q3279vwf-32-2560x1440-va-75hz-freesync-widescreen-led-monitor-mo-04g-ao.html

 

Στα υποψιν αργοτερα θα παω για Vega 56 ή 1080ti δεν εχω αποφασισει.

Ευχαριστω για τις αποψεις σας.

Επεξ/σία από ASDIC
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 11k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

για την AOC AG271QG έχει κανείς γνώμη ; ήμουν ανάμεσα στην samsung 27HG70 και στην asus pg279q άλλα μου προτείνουν να πάω στην AOC από την asus λόγω quality control. το κακό είναι λόγο stock θα έρθει από το νέο χρόνο. 

Δες και την viewsonic xg2703-gs

Χθες μου ήρθε και είμαι πολύ ικανοποιημένος. Ελάχιστο bleed και πολύ καλά χρώματα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπερα σε ολους.. Ενδιαφερομαι για μια 34αρα κατα προτιμηση curved.. Η χρηση της θα ειναι γενικη, λιγο απο ολα δεν θα ειναι συγκεκριμενα για κατι.. Απλα επειδη υπαρχουν παρα πολλες επιλογες και δεν μπορω να αποφασισω σε καποια συγκεκριμενη..Εταιρια σε εταιρια εχουν διαφορες λειτουργιες οπου δν γνωριζω κιολας  :X  :X  :X  Οσον αναφορα το μπατζετ δν υπαρχει καποιο θεμα.. :-)  Ευχαριστω πολυ, ειμαι καινουργιος  :-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

34 curved για all around χρήση ? Κάτι δεν μου κολλάει. 

 

https://www.skroutz.gr/c/43/othones-upologiston/f/489066_519157_681643/poly-megali-toulachiston-27-Curved-UltraWide.html?order_by=pricevat&order_dir=asc

 

Όπως βλέπεις το 99% αφορά οθόνες για παιχνίδια. 

Το υπόλοιπο σύστημα από τι αποτελείται; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τήν καλησπέρα μου.

Κάρτα γραφικών  GTX 970 4gb

Κάποια πρόταση κανείς;

Η κάποιο λίνκ ίσως.

200 max

 

https://www.skroutz.gr/comparelists/43?compare=12265165%2C11457856%2C10441059%2C12101411%2C9204356%2C9872057

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάρε και ενα like στην μπάντα.

Ευχαριστώ φίλος.

Ποιά είναι ποιό κάλη στο θέμα gaming θεωρητικά πάντα ,γιατί με 200 δέν πέρνεις και 4κ 

:-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάρε και ενα like στην μπάντα.

Ευχαριστώ φίλος.

Ποιά είναι ποιό κάλη στο θέμα gaming θεωρητικά πάντα ,γιατί με 200 δέν πέρνεις και 4κ 

:-D

Τις δυο lg αλλα ολες θα σε ικανοποιησουν.

Ευχαριστω ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημερα περα ως περα, νομιζω πως ηρθε η ωρα να παρω μια οθονη θελω τις προτασεις σας 

 

1)βαρια εως 150 ευρω 

 

2)κυριως παιχνιδια αλλα και τανιες γιατι προς το παρων δεν εχω tv

 

3)22αρα η 24αρα την 20αρα της υπογραφης εχω για πολλα χρόνια αρα φανταζομαι θα με καλυμενος και με τις δυο διαστασεις

 

4) το συστημα ειναι αυτο της υπογραφης και μιας και η καρτα ειναι το πιο σημαντικο οπως αναγράφετε στο αρχικο ποστ! το γραφω και εδω  Gigabyte GeForce GTX1050 2GB G1 Gaming .(δεν ξερω αν παιζει ρολο αλλα να αναφερω οτι οτι δεν προκειτε να παρω ποτε amd καρτα γραφικων )

ευχαριστω!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδια ξερει κανεις που μπορω να βρω ρυθμισεις για colour calibration για C24FG73?

 

Υπάρχουν πληροφορίες στο παρακάτω review της FG70:

https://pcmonitors.info/reviews/samsung-c24fg70/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...