Προς το περιεχόμενο

Κυκλοφορία του iOS 8.4 και της υπηρεσίας Apple Music


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

υπάρχει και το youtube ρε χλαμούτσα apple,τσάμπα και κατεβάζεις το τραγούδι για να το ακούς μετά,να σου λέγανε 20-30 ευρώ το χρόνο οκ αλλά 7 ευρώ το μήνα ? κλεψιά σκέτη και το spotify τα ίδια. και μη μου πείτε για την ποιότητα ήχου αφού στο youtube τα περισσότερα τραγούδια είναι σε εντάξει ποιότητα και είναι και τσαμπε.

Προφανως και η Apple εχει στο μυαλο της αλλες μεγαλυτερες αγορες και οχι την Ελλαδα του δημοψηφισματος :)

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 58
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

@dali, αυτην εχω εδω και χρονια και εχει υπολοιπο μεσα, δε ξερω τι γινεται

Απλα δεν μπορεί κανείς να κάνει συναλλαγή με το εξωτερικό, δεν το επιτρέπουν οι τράπεζες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λοιπόν , επανέρχομα , η έκδοση 12.2 των  itunes είναι πλέον διαθέσιμη , το apple music έχει σαφώς ελειψης αλλά το πλέον σημαντικό είναι ότι στη διαθέσιμη δική σου μουσική προτείνει συναφή τραγούδια αλλά και τα άλμπουμ του εκάστοτε καλιτέχνη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είπα και γω να ενημερώσω ένα ipod 5th που έχω αλλά δεν ξέρω τι δεν πήγε καλά και η αναβάθμιση δεν έγινε ... (κωδικός σφάλματος 14)...
Το ipod δειχνει μόνιμα το σηματάκι του Itunes + usb και κάθε προσπάθεια για ενημέρωση δίνει πάντα το ίδιο σφάλμα..
Επαννεκίνηση, απενεργοποίηση antivirus δεν βοήθησαν...

 

Γ@μώ τα ipod μου και τις αναβαθμίσεις μου μέσα.... δεν καθόμουνα στα αυγά μου....

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

<p>Καλημέρα και καλό μήνα σε όλους έκανα χθες την αναβάθμιση σε iPhone 5 και όλα οκ και πολυ καλά απλώς όταν βγαίνω από μια εφαρμογή ή όπως το ξεκλείδωμα αν προσπαθήσω να πάω σε άλλη σελίδα με τις εφαρμογές μου δεν ειναι smooth όπως ήταν πάντα κάνει ενα lag στην εναλλαγή σελίδων το κάνει σε κανέναν άλλο??</p>

<p>Για τον φίλο με το error 14<br />

Check your USB connections<br />

Errors: 13, 14, 1600, 1601, 1602, 1603, 1604, 1611, 1643-1650, 2000, 2001, 2002, 2005, 2006, 2009, 4005, 4013, 4014. You might also see a message that includes "invalid response."<br />

If the USB connection between your device and computer is interrupted, you might not be able to update or restore.<br />

To narrow down the issue, try different equipment:<br />

Use the USB cable that came with your device, or a different Apple USB cable. <br />

Plug your cable into a different USB port directly on your computer. Don't plug it into your keyboard.<br />

Try a different computer.<br />

Solve other issues with the USB connection, then with your security software.<br />

If you still see the error message, check for hardware issues.<br />

</p>

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

υπάρχει και το youtube ρε χλαμούτσα apple,τσάμπα και κατεβάζεις το τραγούδι για να το ακούς μετά,να σου λέγανε 20-30 ευρώ το χρόνο οκ αλλά 7 ευρώ το μήνα ? κλεψιά σκέτη και το spotify τα ίδια. και μη μου πείτε για την ποιότητα ήχου αφού στο youtube τα περισσότερα τραγούδια είναι σε εντάξει ποιότητα και είναι και τσαμπε.

Το YouTube τι σχέση έχει; εννοείς κατεβάσεις ένα τραγούδι με μέτριο ήχο για να το ακούσεις μετά και μόνο αυτό; 7ευρω πολύ καλή τιμή, κεντρική Ευρώπη έχει 10.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

<p>Άκυρο παιδιά εντάξει ειναι τωρα δεν μου το έχει ξανακάνει...<br />

Για Apple music δεν ξέρω χρησιμοποιώ Spotify αλλά ο σταθμός beats 1 ειναι παρά πολυ καλός...</p>

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

@coffeex το γνωριζω, αλλα καποιοι καταφεραν να εγγραφουν στο δωρεαν τριμηνο ενω εμενα μου βγαζει declined. Ακομα και στα updates των εφαρμογων.

Περίεργο, εμένα η κάρτα έχει λήξει εδώ και μήνες αλλά δεν έχω πρόβλημα με τα updates.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κανενα προβλημα με το 8.4 σε Iphone 6 και κατα το Update αλλα και απο χτες το βραδυ μεχρι σημερα δεν εχω παρατηρησει κατι οσον αφορα lag,error κλπ. Ειδα και αλλαξανε και το εικονιδιο της μουσικης :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πολύ καλό πάντως το Apple Music, από χθες έχω ασχοληθεί αρκετά, έχω φτιάξει λίστες με κομμάτια που δεν είχα ασχοληθεί να βρω στο παρελθόν και γενικά μου φαίνεται αρκετά friendly σαν εφαρμογή. Επιδέχεται βεβάιως βελτίωσης όπως κάθε νέα εφαρμογή, αλλά σε γενικές γραμμές μπορώ να πω ότι είμαι αρκετά ευχαριστημένος με το αποτέλεσμα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...