Προς το περιεχόμενο

Κυκλοφορία του iOS 8.4 και της υπηρεσίας Apple Music


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Το YouTube τι σχέση έχει; εννοείς κατεβάσεις ένα τραγούδι με μέτριο ήχο για να το ακούσεις μετά και μόνο αυτό; 7ευρω πολύ καλή τιμή, κεντρική Ευρώπη έχει 10.

εννοώ youtube downloader,vdowloader και άλλα τέτοια...... και δεν με νοιάζει πόσο έχει,ζούμε σε μια εποχή που όλοι έχουν πρόσβαση σε τσάμπα μουσική και η επι πληρωμή πρέπει να έχει κανα 3ευρω τον μηνα όχι παραπάνω,αλήθεια θα έδινες 7 ευρώ το μήνα όταν τα έχεις τσάμπα? να πω για καμια συνδρομή που δεν μπορείς να κάνεις αλλιώς να το δεχτώ αλλά όταν κάτι είναι τόσο εύκολα τσάμπα γιατι?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 58
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Είπα και γω να ενημερώσω ένα ipod 5th που έχω αλλά δεν ξέρω τι δεν πήγε καλά και η αναβάθμιση δεν έγινε ... (κωδικός σφάλματος 14)...

Το ipod δειχνει μόνιμα το σηματάκι του Itunes + usb και κάθε προσπάθεια για ενημέρωση δίνει πάντα το ίδιο σφάλμα..

Επαννεκίνηση, απενεργοποίηση antivirus δεν βοήθησαν...

 

Γ@μώ τα ipod μου και τις αναβαθμίσεις μου μέσα.... δεν καθόμουνα στα αυγά μου....

Και μετά από μια μέρα είμαι με ένα Ipod μετά απο επαναφορά, ο συγχρονισμός κάνει ότι να ναι και γω βρίζω μήλα και πορτοκάλια....

Οκ, πέρα από το ipod δεν ξαναείχα επαφή με κάποια apple συσκευή .... αλλά αυτό το itunes πρέπει να είναι το σιχαμερότερο πρόγραμμα που υπάρχει.....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

To δοκίμασα αλλα δεν είναι τίποτα ενδιαφέρον, μόνο ένα σταθμό έχει, άρα είναι μόνο για όσους έχουν κάρτα και φυσικά δεν μπορείς να γραφτείς...μάπα το καρπούζι,..

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και μετά από μια μέρα είμαι με ένα Ipod μετά απο επαναφορά, ο συγχρονισμός κάνει ότι να ναι και γω βρίζω μήλα και πορτοκάλια....

Οκ, πέρα από το ipod δεν ξαναείχα επαφή με κάποια apple συσκευή .... αλλά αυτό το itunes πρέπει να είναι το σιχαμερότερο πρόγραμμα που υπάρχει.....

Το error 14 είναι μάλλον hardware πρόβλημα της συσκευής. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το error 14 είναι μάλλον hardware πρόβλημα της συσκευής. 

Έγινε τελικά, αφου κατάφερα και έκανα επαναφορα....

Χάθηκε λίγο η μπάλα μετά, με τον συγχρονισμό των εφαρμογών που είχα κατεβασμένες αλλά στο τέλος όλα καλά... απλά αρκετές ώρες χαμένες....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9.99 το μηνα?! Ευχαριστω αλλα δεν θα παρω.. ας το κανουν ενα 3€ να χτυπήσουν το spotify κ βλεπουμε.

μας αποριπτει η απλ προς το παρον  με ελληνικη καρτα.. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

To δοκίμασα αλλα δεν είναι τίποτα ενδιαφέρον, μόνο ένα σταθμό έχει, άρα είναι μόνο για όσους έχουν κάρτα και φυσικά δεν μπορείς να γραφτείς...μάπα το καρπούζι,..

μπορεις να γραφτεις.. απλα αποριπτει προς το παρον την καρτα σου  γιατι  ειναι ελληνικη.. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγώ τρώω declined σε δύο κάρτες..κάτι παίζει με τις τράπεζές μας και τις ελληνικές κάρτες!

 

αύριο θα αγοράσω μία gift card των 15 ευρώ και θα κάνω redeem τον κωδικό για να φαίνεται πως έχω υπόλοιπο στον λογαριασμό μου. 

 

πιστεύω με αυτόν τον τρόπο να τα καταφέρω..!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγώ τρώω declined σε δύο κάρτες..κάτι παίζει με τις τράπεζές μας και τις ελληνικές κάρτες!

 

αύριο θα αγοράσω μία gift card των 15 ευρώ και θα κάνω redeem τον κωδικό για να φαίνεται πως έχω υπόλοιπο στον λογαριασμό μου. 

 

πιστεύω με αυτόν τον τρόπο να τα καταφέρω..!

Μακάρι...

(στο τέλος βλεπω να πληρωνόμαστε και να πληρώνουμε με "gift cards"...)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μια ερώτηση για όσους γνωρίζουν να με κατατοπίσουν. Έχω το iphone 6 16Gb. Ελέυθερο χώρο έχω 1,1Gb.

Κάθε φορά που χρησιμοποιώ την υπηρεσία Apple Music, μετά από κάποια ώρα μου σκάει μήνυμα ότι δεν έχω χώρο στο κινητό.

Μπαίνω στο Usage και βλέπω ότι μου έχουν μείνει γύρω στα 100Mb από τα 1,1Gb που είχα ελέυθερα. 

Γνωρίζει κανείς τι παίζει με αυτό; Και αν μπορώ να το αντιμετωπίσω κάπως;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...