Προς το περιεχόμενο

Deadpool 1st & 2nd (Fox, 2016/2018)


{TDi}Dj2k..infc

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 439
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Μενω εξωτερικο, πηγα την ειδα και δε μου αρεσε καθολου-τη βρηκα γελεια τη ταινια. Ερχομαι εδω σε ελληνικο φορουμ να δω τι γραφετε εσεις απο περιεργια και βλεπω στους πιο πολλους αρεσε.. Δε ξερω ισως εγω ειμαι ο περιεργος. Ουτε σε κανενα "αστειο" δε γελασα, ουτε στη γελεια "δραση" που ειχε, ουτε το στορι μ'αρεσε.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

γαματη η ταινια. geek χιουμορ σε πολλα σημεια γι αυτο μαλλον δεν αρεσει σε καποιους και βγαινει απο το συνηθισμενο καλουπι των ταινιων δρασης.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...

Δεν ασχολουμε με ταινιες Marvel,DC κτλ, απο υπερηρωες μονο ο Batman μου αρεσε μεχρι σημερα...

 

Γαματη ταινια.απο τις καλυτερες που εχω δει μεσα στο '16

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είχε την πλάκα της, αλλά το 2ο θα πρέπει να είναι πολύυυυυυ καλύτερο για να μην χτυπήσει βατόμουρα.

Τρολαρεις προφανως ετσι?

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τρολαρεις προφανως ετσι?

Όχι, απλώς υπερβάλλω λιγάκι. Η ταινία δεν είναι κάτι το ιδιαίτερο και η 2η δεν θα έχει πια το στοιχείο της πρωτοτυπίας. Θα πρέπει και καλύτερο στόρυ να δώσει και να εξελίξει το χαρακτήρα του Deadpool, διαφορετικά φοβάμαι ότι θα απογοητεύσει ως αποτέλεσμα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όχι, απλώς υπερβάλλω λιγάκι. Η ταινία δεν είναι κάτι το ιδιαίτερο και η 2η δεν θα έχει πια το στοιχείο της πρωτοτυπίας. Θα πρέπει και καλύτερο στόρυ να δώσει και να εξελίξει το χαρακτήρα του Deadpool, διαφορετικά φοβάμαι ότι θα απογοητεύσει ως αποτέλεσμα.

Φυσικα δεν ειναι κατι ιδιαιτερο ,αν πηγες να την δεις σκεπτομενος οτι θα δεις το Citizen Cane.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...