Προς το περιεχόμενο

[Smartphone] Huawei P8 Lite @ vodafone.gr 169Euro (χωρίς συμβόλαιο) [ΤΕΛΟΣ]


SigmaDelta

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 958
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Παιδιά εσείς που έχετε ήδη παραλάβει, μπορείτε να μας πείτε αν υποστηρίζει USB OTG και Screen Mirroring? Ευχαριστώ!

δεν υποστηρίζει κανενα από τα δυο 

 

Τελικά με την μπαταρία τι παίζει θα κρατάει μια μέρα με μέτρια χρήση?

οριακά θα έλεγα 

 

Αν είναι με data είναι καλά 2.5 ώρες οθόνη. Τόσο μου βγάζει το Α5

με data ειναι άλλα περιμενα κατι καλύτερο 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το πηρα πριν απο λιγο απο Γερμανο στο Παλαιο Φαληρο,  προλαβα να δω αλλο ενα κομματι. Δεν ξεραν για την προσφορα μετα απο λιγη ωρα και αφου εβγαλαν ακρη μου το εδωσαν στα 169ευρω. Ειναι branded της κοσμοτε οποτε εχει μεσα αχρηστα πραματακια. Σαν ποιοτητα κατασκευης ειναι ενα τσικ παραπανω απο το 2ετων φτηνο κινεζο που εχω zte v967s. Το λογισμικο της huwaei πολυ ομορφο οντως παραπεμπει σε iphone. Αρκετε '' tweaks'' που στα παλια mediatek τα ειχες μονο με gravity box. To otg μολις το δοκιμασα και δεν εκανε κατι. Αυτα για την ωρα, ισως επανερθω αργοτερα με νεοτερα

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Usb OTG υποστηρίζει;εναλλαγη σε 4g για data κάνει και από τις δύο κάρτες ενναλαξ ή πρέπει να αλλάζω θέσεις στην sims κάθε φορα;

usb OTG δεν έχω καλώδιο να δοκιμάσω 

4g μόνο από την μια κάρτα 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

απότι έχω καταλάβει από λίγο που έχω διαβάσει όλα είναι dual sim (χρησιμοποιούν το tray της κάρτας μνήμης για δεύτερη sim) και απλά της vodafone ειναι κλειδωμένα από το λειτουργικό και λειτουργούν σαν single sim. αλλά είναι πολυ εύκολο να περάστεί το official λειτουργικό που αναγνωρίζει τη δίκαρτη λειτουργία.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και για την ιστορία, και εμένα που παρήγγειλα από MediaMarkt την Πέμπτη με πήραν τηλέφωνο να μου πουν το γνωστό για μετά το δεκαπενταύγουστο και το ακύρωσα. Δεν πρόλαβα να κλείσω το τηλέφωνο και μου έστειλαν email για την ακύρωση της παραγγελίας.

Εγώ να το παίξω ρομαντικός και να πω ότι δεν είχαν απόθεμα, αλλά όταν Public, Vodafone και δεν ξέρω ποιος άλλος το έχει ξανά σήμερα διαθέσιμο, σημαίνει ότι εκεί στη MediaMarkt είναι πολύ λίγοι!

Δε με χάλασε και πολύ γιατί το παρήγγειλα λίγο εν θερμώ, γιατί εγώ ασχολούμαι πολύ με roms, οπότε δε θα με πολυβόλευε. Θα δούμε...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και για την ιστορία, και εμένα που παρήγγειλα από MediaMarkt την Πέμπτη με πήραν τηλέφωνο να μου πουν το γνωστό για μετά το δεκαπενταύγουστο και το ακύρωσα. Δεν πρόλαβα να κλείσω το τηλέφωνο και μου έστειλαν email για την ακύρωση της παραγγελίας.

Εγώ να το παίξω ρομαντικός και να πω ότι δεν είχαν απόθεμα, αλλά όταν Public, Vodafone και δεν ξέρω ποιος άλλος το έχει ξανά σήμερα διαθέσιμο, σημαίνει ότι εκεί στη MediaMarkt είναι πολύ λίγοι!

Δε με χάλασε και πολύ γιατί το παρήγγειλα λίγο εν θερμώ, γιατί εγώ ασχολούμαι πολύ με roms, οπότε δε θα με πολυβόλευε. Θα δούμε...

κι εγω στην ιδια φαση με εσενα ετοιμο το ειχε το κουμπι αυτος στην media mrkt για την ακυρωση 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις μου ήρθε email από Public, λοιπόν παραλαμβάνω αύριο μιας και πρίν από λίγο έγινε η αποστολή του προϊόντος!

Αύριο απόγευμα θα έχετε νέα μου!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...