Προς το περιεχόμενο

[Smartphone] Huawei P8 Lite @ vodafone.gr 169Euro (χωρίς συμβόλαιο) [ΤΕΛΟΣ]


SigmaDelta

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ερωτηση

 

Εχει βγει ενα ειδικο screen protector για το p8 που προσθετει στην συσκευη capasitives buttons (http://www.b2cbuying.com/media/catalog/product/cache/1/image/9df78eab33525d08d6e5fb8d27136e95/1/_/1_5_29.jpg).Υπαρχει κατι αντιστοιχο για το lite?θα ηταν οτι πρεπει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 958
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Παιδιά έκανα την αγορά μέσω κάρτας χρεωστικης! Από τα public , με τόσα που ακούω λέω να την ακυρωσω την παραγγελία μου. Ξέρει κανείς σας αν τα χρήματα επιστρεφονται πίσω στην κάρτα και μέσα σε πόσο χρονικό διάστημα? Ευχαριστώ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

, με τόσα που ακούω λέω να την ακυρωσω την παραγγελία μου. 

 

Τι ακούς δλδ και σε τρόμαξε ? Άντε και ακυρώνεις τι καλύτερο θα πάρεις με 169€ ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ποια ακριβως ειναι τα ''τοσα'' που ακους????To οτι ''φενεται χοντρο'' ενω εχει παχος 7,5 χιλιοστα???Ετσι απο περιεργια να χουμε υπ οψιν οσοι παραλαβουμε αυριο

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτό που κάνει την οθόνη 4.7 με χαλάει και τελικά ίσως δεν το πάρω καθόλου.

Εγώ το έγραψα

Είναι ανεπαίσθητο

Εξαιρείται όλα με τα κουμπιά μέσα

Ερωτηση

 

Εχει βγει ενα ειδικο screen protector για το p8 που προσθετει στην συσκευη capasitives buttons (http://www.b2cbuying.com/media/catalog/product/cache/1/image/9df78eab33525d08d6e5fb8d27136e95/1/_/1_5_29.jpg).Υπαρχει κατι αντιστοιχο για το lite?θα ηταν οτι πρεπει.

Δηλαδή τι κάνει;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Δηλαδή τι κάνει;

 

Ουσιαστικα προσθετει τα 3 βασικα κουμπια που εχουν ολα τα android πανω στο bezel κ ειναι ολη η οθονη ''καθαρη''.Δεν ξερω πως κ με πια τεχνολογια αλλα το μεγαλο p8 ειναι συμβατο μ αυτο το γυαλι.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ουσιαστικα προσθετει τα 3 βασικα κουμπια που εχουν ολα τα android πανω στο bezel κ ειναι ολη η οθονη ''καθαρη''.Δεν ξερω πως κ με πια τεχνολογια αλλα το μεγαλο p8 ειναι συμβατο μ αυτο το γυαλι.

μπορεις να στιλεις μια το item ενοοω το site που το βρηκες να δω πως λεγεται το συγκεκριμενο το screen protector μηπως βρουμε κατι 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι ακούς δλδ και σε τρόμαξε ? Άντε και ακυρώνεις τι καλύτερο θα πάρεις με 169€ ?

 

Διάβασα κριτικές σε διάφορά forum όπως το android athority και εδώ που λένε τα παιδιά οτι πήγαν και το δοκιμάσαν και δεν τους άρεσε... Καλύτερο σε αυτά τα χρήματα δεν παίρνεις και αυτό είναι σίγουρο!

 

Ποια ακριβως ειναι τα ''τοσα'' που ακους????To οτι ''φενεται χοντρο'' ενω εχει παχος 7,5 χιλιοστα???Ετσι απο περιεργια να χουμε υπ οψιν οσοι παραλαβουμε αυριο

 

Δες ποιο πάνω, χοντρό δεν είναι γιατί αν σκεφτείς η δική μου συσκευή είναι στα 8.6mm.

 

καλυτερα να το παρετε οσοι το εχεται παραγγυλη και αμα δειτε οτι δεν σας κανει βαλτε το σε αγγελια στα ιδια λεφτα ειναι απλο

 

Σωστό και αυτό! :-)

 

Να 'στε καλά παιδιά μου αλλάξατε την γνώμη, τελικά θα το πάρω!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πολυ ομορφο κινητακι για τα λεφτα του, γρηγορο και ωραιο το γυρω γυρω,οθονη και χρωματα αρκετα καλα, με τον ηλιο ειχαμε ενα θεματακι. Ειμαι λιγο απογοητευμενος με την μπαταρια, το εχω 3 μερες τωρα(το κινητο ειναι 1 μηνων σχεδον με αρκετες φορτισεις) την μια μερα μου εβγαλε 2.5 ωρες οθονη με την φωτεινοτητα στο αυτοματο και wifi ανοιχτο αρκετες ωρες. Και την αλλη 1.5 ωρα οθονη με 3g+wifi hotspot(αρκετες ωρες) και μεχρι το απογευμα εψαχνα να το φορτισω. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...