Προς το περιεχόμενο

Αποθήκευση χαρτονομισμάτων


mentoras99

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Εγώ έχω 2 χρηματοκιβώτια. Ένα μικρό για ποσά εβδομάδας, και ένα μεγάλο που είναι μέσα σε ένα τοίχο στη ντουζιέρα και από πάνω πλακάκια. Αλλά δεν ανοίγει ποτέ το συγκεκριμένο,μόνο σε έκτακτη ανάγκη. Φυσικά έχω αεροβόλο με σιδερένιες μπίλιες,συναγερμό,θωρακισμένη πόρτα,και σύστημα καπνού που πετάει συνεχόμενα καπνό και δεν βλέπεις τίποτα σε όλο το σπίτι για 30 λεπτά.

Κι εμείς οι ταλαίπωροι παλεύουμε να τα κρύψουμε κάτω απ'το στρώμα...:P :D

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 167
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Εγώ έχω 2 χρηματοκιβώτια. Ένα μικρό για ποσά εβδομάδας, και ένα μεγάλο που είναι μέσα σε ένα τοίχο στη ντουζιέρα και από πάνω πλακάκια. Αλλά δεν ανοίγει ποτέ το συγκεκριμένο,μόνο σε έκτακτη ανάγκη. Φυσικά έχω αεροβόλο με σιδερένιες μπίλιες,συναγερμό,θωρακισμένη πόρτα,και σύστημα καπνού που πετάει συνεχόμενα καπνό και δεν βλέπεις τίποτα σε όλο το σπίτι για 30 λεπτά.

Που μένεις είπαμε??
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Που μένεις είπαμε??

Λάρισα.

 

Όχι μωρέ μια Άντιασφυξιογονο μάσκα έχω και θέλω να την δοκιμάσω :-)

Δεν παθαίνεις τίποτα και χωρίς μάσκα. Απλώς δεν βλέπεις τίποτα. Αυτό είναι μηχανή καπνού που την γεμίζεις με ειδικό υγρό. Ο καπνός πετιέται από τις γυψοσανίδες.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλά πόσες φορές είχες "επισκεπτες" και έχεις φτάσει σε αυτό το λέβελ ρε μεγάλε?

Καμία. Αλλά όταν ακούς πολλά,όπως εγώ από διάφορους και έχεις δει κιόλας,παίρνεις και κάποια μέτρα παραπάνω.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ έχω 2 χρηματοκιβώτια. Ένα μικρό για ποσά εβδομάδας, και ένα μεγάλο που είναι μέσα σε ένα τοίχο στη ντουζιέρα και από πάνω πλακάκια. Αλλά δεν ανοίγει ποτέ το συγκεκριμένο,μόνο σε έκτακτη ανάγκη. Φυσικά έχω αεροβόλο με σιδερένιες μπίλιες,συναγερμό,θωρακισμένη πόρτα,και σύστημα καπνού που πετάει συνεχόμενα καπνό και δεν βλέπεις τίποτα σε όλο το σπίτι για 30 λεπτά.

 

Προσκυνώ. Επειδή η Λάρισα είναι μέσα στα κέντρα δράσης μου θα ήθελα κάποια στιγμή να το επισκεφθώ.

 

 

 

 

Mε καλές διαθέσεις πάντα, μην παρεξηγηθώ. :ph34r:

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έτσι έτσι, πείτε όλα τα πιθανά μέρη να τα ξέρουν τα "καλά¨ παιδιά!!

 

Μην σας ξεφύγει κανένα!!!!!!

 

Μας διαβαζουν και ληστες, ε? Κυκλοφορουν αναμεσα μας?

 

Δεν ηξερα οτι το insomnia εχει τοση πέραση.

Οπως και να χει, δεν νομιζω να πανει οι ληστες με κανενα checklist απο insomnia και να ψαχνουν τα απιθανα.

Πιστευω οτι καλα κρυμενα χρηματα, κι ας εχουν ειπωθει κρυψωνες εδω, μενουν εκτος της λειας των ληστων.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...