Προς το περιεχόμενο

Αποθήκευση χαρτονομισμάτων


mentoras99

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δεν πρόκειται να καταργηθούν τα μετρητά. Όσο μέρος των εσόδων από παράνομες δραστηριότητες καταλήγει στα χέρια πολιτικών, ανωτάτων δικαστών, τραπεζιτών, εφοπλιστών κτλ κτλ και όσο υπάρχουν επιχειρήσεις όπως καζίνο που λειτουργούν αποκλειστικά με μετρητά δεν πρόκειται ποτέ να επιτρέψουν την κατάργηση τους.

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 167
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

  • Moderators
18 ώρες πριν, GamingMaster424 είπε

Υποπτεύομαι μάλιστα πως ένα μεγάλο ποσοστό ακόμα δεν έχει ιδέα πως τους "δάγκωσαν". 

QFE και νομιζω πρεπει να γραφεται σε καθε νημα που αναφερεται ο επενδυτικος χρυσος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 19/4/2024 στις 9:13 ΜΜ, mindreader είπε

Θυριδα...μου λεγε μια γνωστη, πεθανε ο αντρας της, ειχε σε θυριδα διαφορα πολυτιμα και χρηματα...μου λεει 'ξερεις τι τραβηξα για να μπορεσω να εχω ως συζυγος/χηρα, προσβαση στη θυριδα; Ενα χρονο με δικαστηρια, και πανω απο 1000 ευρω εξοδα'....

Αυτα με την θυριδα.... ξερω, ετυχε....

Ειδα το βιντεο. Που λεει οτι οι ανιχνευτες μεταλλων βρισκουν χαρτονομισματα;

Το έχω αναφέρει και σε άλλο νήμα. 

Οι θυρίδες δεν αντιμετωπίζονται όπως πχ ένας τραπεζικός λογαριασμός με συνδικαιούχους. 

Στην θυρίδα, ακόμα και συνδικαιούχους να είσαι, εφόσον πεθάνει ο άλλος δικαιούχος, ΑΥΤΟΜΆΤΩΣ δεν έχεις δικαίωμα πρόσβασης. Υπάρχει διαδικασία για να ανοίξει με δικηγόρους, τραπεζικούς, κλπ. Άσχετα αν είσαι ο μοναδικός κληρονόμος του αποβιώσαντος. 

Με δεδομένο δε ότι η επίσκεψη στη θυρίδα καταγράφεται (μέρα/ώρα) αν την επισκεφθείς έστω και λίγο αφού έχει "αποδημήσει" ο άλλος δικαιούχος, υπάρχει θέμα. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Το θέμα έχει κλειδωθεί
Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...