Προς το περιεχόμενο

Νέο Tactical Assault Commander 4 για παιχνίδια FPS στο PS4


voltmod

Προτεινόμενες αναρτήσεις

καλό gadget αλλά η ms άφησε να δουλεύεις με ότι πληκτρολόγιο και ποντίκι θες,120 ευρώ για ένα μικρό πληκτρολόγιο και ένα ποντίκι ? ΦΟΛΑ στα ακριβά περιφερειακά.

εν το μεταξύ αυτό είναι μακακία γιατί όταν εγώ παίζω κανα battlefield online αυτός που θα τα σκάσει θα παίζει χαοτικά καλύτερα? γιατί να μην υποστηρίζει όλα τα πλητκρολόγια και ποντίκια ώστε με ένα 15άρι-20άρι να καθαρίζεις? τόσο υπερτιμημένη αισχροκέρδεια ? 

 

+Αυτό.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν είναι όπως εκείινο που βγήκε για το ps3, θα έχει τρομερό input lag το οποίο θα σε τρελαίνει αν έχεις συνηθίσει το PC...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γιατι δεν υποστηριζει ο,τι πληκτρολογιο και ποντικι θελει ο καθενας? 

 

Η αγορα των gaming αρχιζει και ανοιγει... μονο κερδος θα φερει για τη SONY μια native υποστηριξη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα το παιρνα, αλλα του λειπει το πιο σημαντικο. Μα πως τους ξεφυγε?

 

Το Ctrl, alt και del.

 

Περα απο την πλακα, το Dreamcast εκανε reset με κιτρινο, κοκκινο, μπλε, πρασινο και start.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αντε και εις ανωτερα !

το ps5 με usb1.1 pc compatible .

αυτο που δεν χωνεψα ποτε στην sony ειναι η επιθετικη της σταση απεναντι στον καταναλωτη που θα την προτιμισει πληρωνωντας και το κατιτις παραπανω ,και αναγκαζοντας τον να παιρνει περιφερειακα sony .

εκεινο το μινι-τζακ που η ιδια το εθεσε στανταρ στην αγορα απο τις εποχες των walkman (με κασετα ) με μανια το καταπολεμησε σε οποια συνχρονη συσκευη αναγκαζοντας τον κοσμο σωνει και καλα να παιρνει περιφερειακα μονο για τα sony  ...

καζανακι και μαζι με οτι φαγαμε και χωνεψαμε στο παρελθον .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδιά δεν το βρίσκω κακό κάτι τέτοιο. Πολλές φορές σε συζητήσεις φίλων μου λένε αρκετοί ότι σε fps τους είναι πιο εύκολο με ποντίκι και δε θα διαφωνήσω.Προφανως η εκάστοτε εταιρεία κονσόλας θέλει να κερδίσει και αυτούς που τώρα παίζουν σε pc και κολλάνε να πάνε σε κονσόλα (πχ ps4 μαι που μιλάμε για το συγκεκριμένο πληκτρολόγιο που βγήκε).

Αν και πιστεύω είναι και θέμα συνήθειας με το gamepad. Κι εγώ από pc πήγα σε ps3 τότε και στην αρχή είχα δυσκολία στα fps αλλά μετά συνήθισα.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ααα καλά έεις ξεφύει

 

 

Ναι, κλάμα. Γιατί οι Φορουμάδες του Ελλαδιστάν είστε και πολύ γνώστες, και θα επηρεάσετε κάναν Gates και θα πάνε στράφι οι μετοχές

 

 

Κλαψ κλαψ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα XBox One και PS4 όταν μεγαλώσουν θέλουν να γίνουν Πισιά

+999999 Όλα αυτό δείχνουν, προσωπικά με το 3 ετών pc μου παίζω όλα τα games κάνω την δουλιά μου σερφάρω και έχω και όλα μου τα data και όλα αυτά με μια συσκευή, αξιοπρέπεια και ταχύτητα, αλλά σίγουρα υπάρχουν και αυτοί που θέλουν καναπέ και άραγμα χωρίς πολλά πολλά, δεχτώ και σεβαστό.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 6 μήνες μετά...

Από 19/2 διαθέσιμο και στην ελληνική αγορά, με τσιμπημένη βέβαια τιμή.

 

https://www.skroutz.gr/s/8332486/Hori-Tactical-Assault-Commander-4-PS4.html?from=account_favorites 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...