Προς το περιεχόμενο

Windows 10: Διαθέσιμα για κατέβασμα από σήμερα και σε ISO μορφή


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

http://answers.microsoft.com/en-us/windows/forum/windows_10-win_upgrade/reinstalling-windows-10-after-upgrade/578d0b7f-57e4-4893-b9d1-6cfac0d6290a

Παιδια εδω λεει οτι skiparis το key στο setup και το activate γινεται αυτοματα εφοσων εχεις κανει το Upgrade και αctivate se windows 10 !

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

http://answers.microsoft.com/en-us/windows/forum/windows_10-win_upgrade/reinstalling-windows-10-after-upgrade/578d0b7f-57e4-4893-b9d1-6cfac0d6290a

Παιδια εδω λεει οτι skiparis το key στο setup και το activate γινεται αυτοματα εφοσων εχεις κανει το Upgrade και αctivate se windows 10 !

Ναι αλλά τα παιδιά. Λίγο παραπάνω λένε ότι το έκαναν και έφαγαν άκυρο άρα κάτι δεν πάει καλά. Η ιδέα να πάρεις αν έχει άλλο κλειδί μετά την εγκατάσταση με πρόγραμμα όπως λέει ο φίλος παραπάνω ίσως πιάσει σαν λύση

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα παιδια παραπανω μας ειπαν οτι τα εκανα ενεργοποιησει μετα το Upgrade πρωτου προχωρισουν στο clean Install? Ας απαντησει καποιος από τα παραπανω παιδια :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ευχαριστω και παλι.Το εχω δει το συγκεκριμενο αλλα με μπερδευει αρκετα.Εδω λεει ναι μεν να κανεις εγκατασταση αλλα,ή θα σου ζητησει key απο 7/8 ή εαν τα εχεις ηδη εγκατεστημενα μεσω update θα στα ενεργοποιησει παλι κανονικα.Δεν αναφερει για περιπτωση που κανεις αλλαγη στο hardware πχ αλλαγη σκληρου δισκου με εναν εντελως καινουριο.Γενικα δεν το ξεκαθαριζει το πραγμα.Αφου ειπαν να τα δωσουν δωρεαν επρεπε σε οσους εχουν το δικαιωμα να αναβαθμιστουν. να τους εδινε απο ενα και μοναδικο key το οποιο θα μπορει να ενεργοποιηθει μονο μια φορα ταυτοχρονα.Κανεις φορματ,κανεις ολικη αναβαθμιση στο pc,θες να πεταξεις τον hdd σου για εναν ssd κλπ κλπ κλπ;Πετας το μοναδικο κλειδι σου και τελος.Ουτε καντε iso,ουτε μετα απο αναβαθμιση παρτε το support τιποτα.Το μπλεξανε λιγακι πιστευω.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αφού έχουμε κλειδί απλώς δεν το ξέρουμε. Με το προγραμμα που έγγραψα πιο πάνω φένεται το κλειδί. Τώρα απλά πρέπει κάποιος να το δοκιμάσει να δούμε αν όντως δουλεύει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω επαναλαμβάνω ότι έκανα το upgrade κανονικά,αργότερα έκανα καθαρή εγκατάσταση και δεν μου δέχεται το product key.Θα επικοινωνήσω αύριο με την εξυπηρέτηση πελατών

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω επαναλαμβάνω ότι έκανα το upgrade κανονικά,αργότερα έκανα καθαρή εγκατάσταση και δεν μου δέχεται το product key.Θα επικοινωνήσω αύριο με την εξυπηρέτηση πελατών

 

Σpyros όταν εκανες το upgrade σου ελεγε ότι τα windows Σου ηταν ενεργοποιημένα? πριν δοκιμασεις το clean Install !

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

να κανετε αναβάθμιση.μετα να κανετε αctivate.εγω ετσι το εκανα και το εκανε κανονικα.με το παραπανο προγραμα σασ δειχνει το product key.δεν εχω κανει ακομα clean Install αλλα λογικα με το καινουργιο product key μπορεισ να κανεισ clean Install.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

να κανετε αναβάθμιση.μετα να κανετε αctivate.εγω ετσι το εκανα και το εκανε κανονικα.με το παραπανο προγραμα σασ δειχνει το καινουργιο  product key.δεν εχω κανει ακομα clean Install αλλα λογικα με το καινουργιο product key μπορεισ να κανεισ clean Install.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...