Προς το περιεχόμενο

Huawei P8 Review


voltmod

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 83
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

 και λενε πως εχει καλυτερη μπαταρια τα iphone απο τα android 

όχι κι καλή μπαταρία τα iphone που τα φορτιζεις 2 φορές την μέρα...:P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βρές μου μια συσκευή που δεν είναι κάτι ανάμεσα σε κάτι και κάτι άλλο με ολίγον τι απο κάτι άλλο και μια πινελιά από κάτι άλλο να σε παραδεχτώ.

Ολα τα Iphone...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ολα τα Iphone...

Τα Iphone όταν βγαλανε το 5 εβγαλαν κι εκεινο το επικο βιντεο οτι κι καλα αυτες ειναι οι τελειες αναλογιες του κινητου κι αλλιως δεν θα χωραει στο χερι σου κι οτι δεν θα φτανει το χερι σου σε ολη την οθονη κι κατι τετοια κι...2 χρονια αργοτερα βγαζουν κι αυτοι τις μεγαλες οθονες των ANDROID οπότε όλα αντιγράφουν κάτι,ετσι ειναι η εξέλιξη :D

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα Iphone όταν βγαλανε το 5 εβγαλαν κι εκεινο το επικο βιντεο οτι κι καλα αυτες ειναι οι τελειες αναλογιες του κινητου κι αλλιως δεν θα χωραει στο χερι σου κι οτι δεν θα φτανει το χερι σου σε ολη την οθονη κι κατι τετοια κι...2 χρονια αργοτερα βγαζουν κι αυτοι τις μεγαλες οθονες των ANDROID οπότε όλα αντιγράφουν κάτι,ετσι ειναι η εξέλιξη :D

Αν ο κοσμος/καταναλωτες/πελατες τους το ζητουσαν για ποιο λογο να μην το εκαναν???Αλλωστε οπως βλεπεις απο τις πωλησεις του Iphone 6,μαλλον καλα εκαναν και εκαναν την εν λογω αλλαγη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Αν ο κοσμος/καταναλωτες/πελατες τους το ζητουσαν για ποιο λογο να μην το εκαναν???Αλλωστε οπως βλεπεις απο τις πωλησεις του Iphone 6,μαλλον καλα εκαναν και εκαναν την εν λογω αλλαγη.

.Εγω προσωπικα εχω αρχισει και κουραζομαι απο αυτη τη ταση που υπαρχει να μεγαλωνουνε συνεχως τις οθονες.Πριν απο κανα 2 χρονια οι 5 ιντσες θεωρουντανε οθονες "γιγαντες" και πια στις περισσοτερες εταιριες ειναι απο τα minimum μεγεθη.Παλιοτερα η ταση ηταν οσο μικροτερο τοσο καλυτερο,κατι το οποιο ηταν βασικο στοιχειο πωλησης ενος κινητου. Βεβαια οι εποχες εχουνε αλλαξει και πια με ολα αυτα τα media και τα παιχνιδια μια καλου μεγεθους οθονη θεωρειται πια απαραιτητη,αλλα πρεπει να σταματησουνε καποια στιγμη αυτη τη μεγεθυνση,κατα τη νωμη μου.

Επεξ/σία από armin
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...
  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...