Προς το περιεχόμενο

Αγορα αυτοκινητου mercedes


sotdim

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 57
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

<p>

μονο και μονο που εχει τον θρυλικο 6.2 v8 κατω απο καπο για μενα ειναι ολα τα αλλα ειναι περιττα<br />

<br />

Οταν ερθει ο ιουνιος ομως η εφορια θα σου πει ελα με την οπισθεν τωρα που ηθελες και θρυλικο v8....χαχαχαχα</p>

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επιθυμώ λοιπόν την γνώμη σας για την mercedes ml250 του 2012 που ειναι diesel. Δεν θελω κατι που θα το βάζω στα Κατσαβραχα σε βουνά και λαγκαδια απλά θελω ενα τζιπ οικονομικο,πολυτελές,να οδηγώ απο ψηλά, καλη συμπεριφορά οδηγησης οπως και κατανάλωση.

 

Ούτε δλδ Αράχωβα; ούτε Πάρνηθα Καζίνο να φανταστώ; ούτε καν ανηφόρες στην Πολιτεία! Για ίσωμα το θες.... κατάλαβα. Καλορίζικο... καλοτάξιδο, κρίμα στο αυτοκινητάκι που δεν θα βγάλει ΠΟΤΕ αυτά που μπορεί! 50k για τις ευθείες της Κηφισίας και του Σουνίου... τι κρίμα θεέ μου.

 

Αλήθεια αφού θες να οδηγείς από ψηλά γιατί δεν αγοράζεις ένα ελικόπτερο να τελειώνεις μια και καλή; <_<

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ούτε δλδ Αράχωβα; ούτε Πάρνηθα Καζίνο να φανταστώ; ούτε καν ανηφόρες στην Πολιτεία! Για ίσωμα το θες.... κατάλαβα. Καλορίζικο... καλοτάξιδο, κρίμα στο αυτοκινητάκι που δεν θα βγάλει ΠΟΤΕ αυτά που μπορεί! 50k για τις ευθείες της Κηφισίας και του Σουνίου... τι κρίμα θεέ μου.

 

Αλήθεια αφού θες να οδηγείς από ψηλά γιατί δεν αγοράζεις ένα ελικόπτερο να τελειώνεις μια και καλή; <_<

Τον αρπάξες απο τα μούτρα τον άνθρωπο.. Τι σε πειράζει που το θελει για αυτούς τους λόγους το αυτοκινητο.. Δλδ όσοι έχουν μια πορσε η μια bmw την πηγαίνουν κοφτές συνέχεια η την βάζουν πίστα 3 φορες την εβδομάδα .? ο καθένας πέρνει ότι θελει για την ρήση που το θελει.. Και τα καλα σακάκια φτιάχτηκαν για ειδικές περιστάσεις και ανώτερου Οικονομοκοινωνικου επιπέδου, άμα το βάλω εγω για να πάω μια βόλτα ειναι κακο ? Δλδ αν πάρει ενα Range Rover για παραδειγμα ένας άνθρωπος για να το χρησιμοποιήσει σωστά θα πρέπει να καβαλάει κατσάβραχα γιατί αλλιώς δεν θα βγάλει αυτα που μπορεί ? γραντζουνιες τριξίματα σπασίματα απο κάτω και στο αμάξωμα ειναι κερασμένα απο την εταιρία για να φανεί ο χαρακτήρας του αυτοκινήτου ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

To suv δεν είναι απλά υπερυψωμένο sedan. Αν  θέλεις οδική συμπεριφορά όπως λες, δεν παίρνεις suv αλλά την c-klasse. ΥΓ. Προφανώς αν πας σε αυτό που λες θα ανέβεις σε κυβικά.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

To suv δεν είναι απλά υπερυψωμένο sedan. Αν  θέλεις οδική συμπεριφορά όπως λες, δεν παίρνεις suv αλλά την c-klasse. ΥΓ. Προφανώς αν πας σε αυτό που λες θα ανέβεις σε κυβικά.

 

 

Πολυ πιο καλη οδικη συμπεριφορα ενα sedan απο ενα SUV.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σας ευχαριστώ που απαντάτε συνέχεια. Άκουστε λοιπόν... Το ml δεν θα το αγοράζω γιατι εχω τα λεφτά για πεταμα αλλα γιατι μου αρεσει η εταιρία. Δεν υπάρχει περίπτωση να πάρω SUV και να το παω στα βουνά, δεν το αντέχει η ψυχή μου να το διαλυσω. Οπως σας είπα το θελω για την πολυτέλεια του πιο πολύ,την οικονομία και επειδη μου άρεσε το στυλ του. Αν ηταν να παω στην μερσεντα με τα 6300 καλυτερα να έπαιρνα το gmc yukon του 2014. Παντως επειδη εχω διαβάσει παρα πολυ, δεν λενε και τα καλυτερα λόγια για τα τελευταία μοντέλα της mercedes που βγαίνουν. Όλο ηλεκτρολογικά και μηχανολογικά βγάζουν. Γιαυτο ετσι πληροφοριακά μόνο τι θα λέγατε για το lexus rx450h το καινούριο ; Συγκρίνεται με το ml η έστω με την g-class που θεωρώ τεράστια ; Σας ευχαριστώ παίδες για τις απαντησεις. Μην πέφτετε επανω μου να με φάτε απλά μαθαίνω, ενα χαζόAudi 6 είχα 2000cc και έκαιγε οσο καίνε 2 τσιπ grand Cherokee. Να παει στο καλο λοιπόν όπου και να ειναι...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σας ευχαριστώ που απαντάτε συνέχεια. Άκουστε λοιπόν... Το ml δεν θα το αγοράζω γιατι εχω τα λεφτά για πεταμα αλλα γιατι μου αρεσει η εταιρία. (μαγκια σου.)Δεν υπάρχει περίπτωση να πάρω SUV και να το παω στα βουνά, δεν το αντέχει η ψυχή μου να το διαλυσω(καποια στιγμη θα αλλαξεις γνωμη). Οπως σας είπα το θελω για την πολυτέλεια του πιο πολύ,την οικονομία και επειδη μου άρεσε το στυλ του. Αν ηταν να παω στην μερσεντα με τα 6300 καλυτερα να έπαιρνα το gmc yukon του 2014(?). Παντως επειδη εχω διαβάσει παρα πολυ, δεν λενε και τα καλυτερα λόγια για τα τελευταία μοντέλα της mercedes που βγαίνουν. Όλο ηλεκτρολογικά (ναι) και μηχανολογικά βγάζουν. Γιαυτο ετσι πληροφοριακά μόνο τι θα λέγατε για το lexus rx450h (τουοτα ειναι και αυτο,επειδη ελεγες για το LC)το καινούριο ; Συγκρίνεται με το ml η έστω με την g-class(οχι,ουτε με σφαιρες) που θεωρώ τεράστια ; Σας ευχαριστώ παίδες για τις απαντησεις. Μην πέφτετε επανω μου να με φάτε απλά μαθαίνω, ενα χαζόAudi 6 είχα 2000cc και έκαιγε οσο καίνε 2 τσιπ grand Cherokee. Να παει στο καλο λοιπόν όπου και να ειναι...

:-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Να ξαναπω την γνωμη μου σαν παθων , κατοχος SUV , που κυκλοφορω μονο στην πολη .Η αιτια ηταν ...οικογενειακες πιεσεις και εδωσα το πανεμορφο Honda Civic για το CRV.

 

Δεν βρισκω κανενα λογο για SUV για την πολη.

 

Αν ειχα τωρα τα 35 και πανω χιλιαρικα που θελει ένα αξιοπρεπες SUV υπαρχουν πολύ πιο καλα αμαξια με τοσα λεφτα και πιο ομορφα .

 

Βεβαια περι ορεξεως.....

Επεξ/σία από Γιάννης Platano
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν καταλαβα καλα θες κατι που να κανει εντυπωση να μην το εχουν πολλοι να ειναι ψηλο

Απο Μercedes βρωμαει το τοπος γιατι δεν παιρνεις κατι τετοιο με 13000 και δεν υπαρχει περιπτωση να μη γυρισει να σε κοιταξει κανεις

6678010_0_b.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν καταλαβα καλα θες κατι που να κανει εντυπωση να μην το εχουν πολλοι να ειναι ψηλο

Απο Μercedes βρωμαει το τοπος γιατι δεν παιρνεις κατι τετοιο με 13000 και δεν υπαρχει περιπτωση να μη γυρισει να σε κοιταξει κανεις

6678010_0_b.jpg

Μπα οχι hummer ειναι τέρας. Χαχαχα ασε που θα το βρω χαρακωμενο πουθενά...

Δυστυχώς δεν μπορω να ξεκολλήσω απο τα μερσέντια, γιαυτο η θα παω στο οικονομικο ml 250 η στο "αχόρταγο" gl 450.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...