Προς το περιεχόμενο

Αγορα αυτοκινητου mercedes


sotdim

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Επειδή διαβασα για καταναλωση SUV 10 λιτρα /100 χλμ αυτό είναι απιαστο ονειρο !!

 

Εχω το Honda CRV του 2008 και εντος πολης και δεν μιλαμε για κεντρο κεντρο Αθηνας καιει πανω από 14λιτρα /100 χλμ και για αυτό εβαλα υγραεριο .

 

Diesel θέλει να πάρει, οπότε..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κατω από 10 δεν ημουν ποτε !! Στα 10 μονο εκτος πολης .ΜΙλαω όχι για τι λεει ο υπολογιστης αλλα για πραγματικο μετρημα που σημαινει γεμισμα , Κανουμε 150-250 τουλάχιστον χλμ και ξαναγεμίζουμε να δουμε ποσα λιτρα εκαψε ανα 100χλμ.

Για τέτοια μέτρηση μιλάω και εγώ.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Diesel θέλει να πάρει, οπότε..

και λοιπον, το σκαρι του ειναι μεγαλο και μη ξεχνατε οτι ειναι 2200 κυβικα ....ολα καινε ,απλα η διαφορα φαινεται στο ταξιδι μονο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Diesel θέλει να πάρει, οπότε..

 

Το πετρελαιο είναι καλη λυση ειδικα σε μεγαλα αμαξια αλλα εχω ακουσει ψωρις να εχω εμπιρια ότι στην Ελλαδα το νοθευουν πολύ ευκολα και δημιουγει προβλήματα με μεγαλο κοστος επισκευης . Μου το ελεγε επαγγελματιας με πετρελαιοκινητο .

 

Για τέτοια μέτρηση μιλάω και εγώ.

 

Δεκτο αν και επειδή μιλαμε για σχεδόν ιδια αμαξια μου φαινεται πολύ χαμηλη η καταναλωση του Rav . Το δικο μου είναι και  αυτοματο αλλα το ποδι μου πανω στο γκαζι είναι πολύ ελαφρυ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

και λοιπον, το σκαρι του ειναι μεγαλο και μη ξεχνατε οτι ειναι 2200 κυβικα ....ολα καινε ,απλα η διαφορα φαινεται στο ταξιδι μονο.

Όλα καίνε, αλλά τα diesel καίνε λιγότερο πως να το κάνουμε. Και μέσα στην πόλη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

συμφωνω,φιλε μου.Αλλα αυτη η κατηγορια,οπως και να εχει, το ρουφαει το καυσιμο λιγο παραπανω.....αλλα θα μου πεις(και σωστα) δινει 50Κ και θα το νοιαζει καποιον αν καει 9,9 λιτρα ή 12-14λιτρα!!!!!!!!!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω στην θεση σου θα επερνα ενα αξονατο patrol η lc

Αυτά είναι για τους πληβείους, το έγραψε λίγο πολύ πριν.

Επίσης είναι αδιάφορα για αυτό που θέλει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εστω αυτο http://www.car.gr/classifieds/cars/view/6105960/

να πιασουν τοπο τα λεφτα

θελει πολλα α..... για να καβαλησει καποιος ενα τετοιο θηριο, ασε που δε μαζευετε στις στροφες.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

<p>

Εστω αυτο http://www.car.gr/classifieds/cars/view/6105960/<br/>

να πιασουν τοπο τα λεφτα<br />

<br />

Το οτι δεν εχει προβλημα στα τεκμηρια για 2.200 δεν σημαινει οτι δεν εχει και στα 6300 ...:Ρ<br />

Ολα τα εξοδα τριπλασιαζονται και για τα ματια των κοινων θνητων ειναι απλα ενα c...<br />

Ενω τα suv ειναι πολυτελεια.Ασχετα που το συγκεκριμενο c εχει πολυ περισσοτερη!</p>

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγω επιμενω, να παρεις αξονατο

Για την κακοτράχαλη Κηφισίας, ή για την Αράχοβα;

 

Οχι οχι εγω δεν ενδιαφέρομαι για ενα αυτοκινητο που να παει βουνό. Ούτε καν χωματόδρομο δεν θα το παω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...