Προς το περιεχόμενο

Το YouTube Gaming, η απάντηση της Google στο Twitch, βρίσκεται σε λειτουργία


voltmod

Προτεινόμενες αναρτήσεις

H Google... να φάει τα μούτρα της κι εδώ... λες και έχει πολλες αποτυχίες στο ενεργητικό της... Που αμα κατεβάσει τους διακόπτες, θα νομίζουν ολοι οτι εκλεισε το ιντερνετ. Τοση αποτυχια μιλαμε...

Εκτός από αυτά που αγοράζει έτοιμα, στις δικές τις copies (δεν έχει κάνει τίποτα δικό της εδώ και ξέρω εγώ από την ίδρυση της) πατώνει συχνά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 38
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοφιλείς Ημέρες

λίγο που παρακολούθησα μερικά stream δεν ειδα κατι αρνητικο. η ποιοτητα των βιντεο ειναι εξαιρετικη και δεν κολαει καθολου η ροη.

 

Αυτό είναι το πιο βασικό.

Το twitch δεν μπορεί να κάνει ένα στοιχειώδες buffering.

Επίσης ο player του είναι πολύ βαρύς. 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

H Google... να φάει τα μούτρα της κι εδώ... λες και έχει πολλες αποτυχίες στο ενεργητικό της... Που αμα κατεβάσει τους διακόπτες, θα νομίζουν ολοι οτι εκλεισε το ιντερνετ. Τοση αποτυχια μιλαμε...

 

https://www.youtube.com/watch?v=LTq8TrA3hb4

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν περίμενα ποτέ ότι το να κάθεσαι να βλέπεις άλλους να παίζουν live θα έχει τόσο μεγάλη ζήτηση.

 

 

ελα ντε

000_nic6344854-cropped.jpg

2014-06-28T230838Z_1095304498_TB3EA6T009

Επίσης ο player του είναι πολύ βαρύς. 

 

 

για τον flash η τον καινουργιο html5 λες;

  • Like 7
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ ακόμα δεν μπορώ να καταλάβω ποιος ο λόγος να κάτσω να βλέπω κάποιον να παίζει!!!

Μάλλον πολύ χρόνο για σκότωμα έχει ο κόσμος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η google δεν θα ησυχάσει αν δεν προσφέρει κάθε είδους υπηρεσία και αν δεν συγκεντρώσει όλους τους χρήστες στις υπηρεσίες που προσφέρει.Κατά τη γνώμη μου δεν θα αργήσει να έρθει και μία ενδεχόμενη  εξαγορά του twitch από google.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

H Google... να φάει τα μούτρα της κι εδώ... λες και έχει πολλες αποτυχίες στο ενεργητικό της... Που αμα κατεβάσει τους διακόπτες, θα νομίζουν ολοι οτι εκλεισε το ιντερνετ. Τοση αποτυχια μιλαμε...

 

 

http://www.wordstream.com/blog/ws/2013/06/27/discontinued-google-products-services

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η google δεν θα ησυχάσει αν δεν προσφέρει κάθε είδους υπηρεσία και αν δεν συγκεντρώσει όλους τους χρήστες στις υπηρεσίες που προσφέρει.Κατά τη γνώμη μου δεν θα αργήσει να έρθει και μία ενδεχόμενη  εξαγορά του twitch από google.

Προσπάθησε και απέτυχε. Αγοράστηκε από την Amazon.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

και το twitch πολυ γρηγορο ηταν οταν στριμαραν τρεις κι ο κουκος.

και το youtube καποτε τα επαιζε ολα σφαιρα.

επισης στο youtube rip music.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λίγο που το δοκίμασα μου άρεσε πολύ. Γρήγορο εύκολο και μια χαρά και το live streaming. Θα ανεβει αρκετά στο μέλλον.

Να ανέβαινε και η ταχύτητα του upload καλά θα ήταν..Ακόμη περιμένουμε το vdsl στη μισή συμπρωτεύουσα. Σωστό livestream χωρίς αξιόλογη upload speed δεν μπορείς να κάνεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να ανέβαινε και η ταχύτητα του upload καλά θα ήταν..Ακόμη περιμένουμε το vdsl στη μισή συμπρωτεύουσα. Σωστό livestream χωρίς αξιόλογη upload speed δεν μπορείς να κάνεις.

Εδώ και αρκετό καιρό έχω vdsl 30/2.5 και μένω σε χωριο. Από το 1mb που είχα είναι πολύ καλυτερα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να ανέβαινε και η ταχύτητα του upload καλά θα ήταν..Ακόμη περιμένουμε το vdsl στη μισή συμπρωτεύουσα. Σωστό livestream χωρίς αξιόλογη upload speed δεν μπορείς να κάνεις.

καλά και εγώ με VDSL 30 πιάνω 1,5 upload max  

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...