Προς το περιεχόμενο

Blindspot Tv Series 2015


UsualSuspect__

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 118
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • 2 μήνες μετά...

λογικο, αλλα να δουμε τι εξελιξη θα εχει, γιατι αν ειναι να γεμιζουμε επεισοδια για να γεμιζουμε,

ας μην το προχωρησουν, θελουμε ουσια, απο fillers εχουμε χορτασει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κοίτα η σειρά ξεκίνησε πάρα πολύ δυνατά με αρκετό μυστήριο και ειδικά το fall finale σ αφήνει κόκκαλο. Αν οι σεναριογράφοι έχουν κάποιο πλάνο και ξεδιπλωθεί ομαλά το μυστήριο, η σειρά θα σπείρει. Αν γράφουν και δεν ξέρουν τι γράφουν, μετά δε θα μαζεύεται και θα πάει άκλαφτη βλέπε Wayward Pines

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κοίτα η σειρά ξεκίνησε πάρα πολύ δυνατά με αρκετό μυστήριο και ειδικά το fall finale σ αφήνει κόκκαλο. Αν οι σεναριογράφοι έχουν κάποιο πλάνο και ξεδιπλωθεί ομαλά το μυστήριο, η σειρά θα σπείρει. Αν γράφουν και δεν ξέρουν τι γράφουν, μετά δε θα μαζεύεται και θα πάει άκλαφτη βλέπε Wayward Pines

Το wayward pines δεν ήταν ότι να'ναι....Είχε φοβερό σενάριο και εγώ προσωπικά είχα πάθει πλάκα από την εξέλιξή της...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...

Καλημέρα.Το ξεκίνησα και εγώ εχθές.Ο τύπος κάτσε να βγάλω λίγο c4 και την πετάω στο πρώτο,πύραυλος σκάει δίπλα του στο δεύτερο,και απλά ξεσκονίζεται χαχααχα πολύ αμερικανιά.Ποιός είναι ο μαγκάιβερ? Η τύπισσα στο ασπρόμαυρο με το μακρύ μαλλί που πυροβολεί την καλόγρια δεν είναι ίδια με την Έλενα Ναθαναήλ?χαχαχα

Θα δω βέβαια και την συνέχεια επειδή λένε τα παιδιά εδώ ότι τα σπάει στο τέλος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

κι ομως θεωρειται η νο1 νεα σειρα (που βγηκε 2015-16) οποτε αναλογιστειτε την κριση που περνα η τηλεοραση (σειρες και ταινιες μαζι), αν αυτη η σειρα ηταν οτι καλυτερο βγηκε την φετινη σεζον

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

κι ομως θεωρειται η νο1 νεα σειρα (που βγηκε 2015-16) οποτε αναλογιστειτε την κριση που περνα η τηλεοραση (σειρες και ταινιες μαζι), αν αυτη η σειρα ηταν οτι καλυτερο βγηκε την φετινη σεζον

 

Κάτι τέτοια διαβάζει η Τζέσικα και το ρίχνει στο ουίσκι...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έφτασα στο 10ο επεισόδιο με το ζόρι επειδή είπα ποιό πάνω ότι ήμουν στο δεύτερο,και ότι η σειρά τα σπάει,αλλά μέχρι στιγμής μου έρχεται να σπάσω την τηλεόραση...(φοβάμαι τις αναταράξεις από τα κενά αέρος αλλά απογειώνω και πιλοτάρω ελικόπτερο)...Για να αντέξω και να μην σπάσω την τελεόραση,μου φαίνεται θα το ρίξω και εγώ στο ουίσκι χαχαχα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...