Προς το περιεχόμενο

Blindspot Tv Series 2015


UsualSuspect__

Προτεινόμενες αναρτήσεις

We have the official synopsis and episode stills for season 3 episode 21 of Blindspot - Defection, starring Jaimie Alexander, Sullivan Stapleton and Luke Mitchell. Check out the description and sneak peek photos for the highly anticipated new episode online at FANdemonium Network.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 118
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • 4 μήνες μετά...

S4E1...για όνομα...δεν ήταν και πολύ σοβαρή σειρά, αλλά κρατούσε κάποιο ενδιαφέρον και κάποια "λογική".

Το είδα χτες και έφριξα...μια ασύνδετη τραβηγμένη μπούρδα.

Αν και το 2ο είναι στο ίδιο "επίπεδο", Χ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

13 λεπτά πριν, Πέτρος είπε

S4E1...για όνομα...δεν ήταν και πολύ σοβαρή σειρά, αλλά κρατούσε κάποιο ενδιαφέρον και κάποια "λογική".

Το είδα χτες και έφριξα...μια ασύνδετη τραβηγμένη μπούρδα.

Αν και το 2ο είναι στο ίδιο "επίπεδο", Χ.

Tην είχα αφήσει στο τέλος της 1ης σεζόν λόγω έλλειψης χρόνου, ενώ μου άρεσε πολύ.
Σκεφτόμουν τώρα να την ξαναπιάσω, δεν αξίζει τον κόπο;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 ώρες πριν, Vassilis_24 είπε

Tην είχα αφήσει στο τέλος της 1ης σεζόν λόγω έλλειψης χρόνου, ενώ μου άρεσε πολύ.
Σκεφτόμουν τώρα να την ξαναπιάσω, δεν αξίζει τον κόπο;

1η-2η, βλέπονται άνετα, με ενδιαφέρον.

3η τραβάει κάπως, αλλά οκ.

Δεν μπορώ να σου πω να μην...δες 2-3 επεισόδια και αποφάσισε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...

Και εγώ.

Δεν ντρέπομαι να πω ότι την ξεκίνησα επειδή λατρεύω οπτικά την Jamie Alexander αλλά όπου την είδα είναι ντιπ ξύλινη οπότε δεν περίμενα πολλά και έτσι δεν απογοητεύτηκα :) Την βλέπω ευχάριστα την σειρά για να περνάει η ώρα.

Λίγο η κλώνος της Felicity μου την δίνει που γνωρίζει βιοχημεία, νευρολογία, της έρχονται ιδέες για την καθοδήγηση διαστημόπλοιου που δεν τις σκέφτηκαν οι επιστήμονες της nasa που ήρθαν σαν σύμβουλοι, κτλ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τη σειρα τη παρατησα στο επ 16 που μετα βιας ειδα το β κυκλο  .ειχε λιγο ενδιαφερον με ενα backround story Aaron, αλλα δυστηχως εχει ολα τα κλισε σειρων που χουμε δει 800 φορες ως τωρα.η χαζουλα του fbi που ναι πανεξυπνη,το κλασσικο ρομαντσο,ο κακος που ξερουμε πως στο τελος θα τα κακαρωσει,και σε καθε επ οι κακοι ξενοι τρομοκρατες να προσπαθουνε με παση θυσια να καταστρεψουν τη νεα υορκη και να μη μπορουν στο τελος.
καντε το κανσελ και βγαλτε κατι προτωτυπο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...