Προς το περιεχόμενο

Blindspot Tv Series 2015


UsualSuspect__

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Το No1 νεα σειρα απο που προκυπτει? Γιατι αν το λες για το promo που βγηκε που το λεει, τοτε θα σου απαντουσα οτι:

α) και για το Shades of Blue, το NBC ειχε βγαλει promo μετα απο μολις 1 επεισοδιο, οτι ειναι το No1 show της Πεμπτης στις 10, ενω δεν  εδειχνε τιποτα το ABC (και κανονικα εχει το How to get away with murder, που εχει διπλασια τηλεθεαση), οπως και τα FOX-CW (που δεν δειχνουν ποτε τιποτα μετα τις 10).

β) το No1 που εβαλαν στο promo, ηταν για τα ratings (τηλεθεαση και οχι βαθμολογια), τα οποια εξαρτωνται απο παρα πολλα θεματα, οπως το καναλι, cast-producers, σεναριο, ωρα προβολης, ανταγωνισμος, lead-in... Με το τελευταιο να ναι και το το πιο σημαντικο. Συγκεκριμενα το Blindspot παιζεται μετα το the Voice, που κανει τα πιο υψηλα ratings στο NBC και γενικα απο τα καλυτερα σε ολα τα broadcast networks. To Blacklist, που ηταν επι 1.5 χρονο στο ιδιο timeslot, ειχε καλυτερα νουμερα και μολις το πηγαν αλλου, αρχισε η πτωση και κανει μετρια νουμερα. Το ιδιο λοιπον (λογικα) θα συνεβαινε και αν το Blindspot, ηταν χωρις καλο lead-in.

γ) ακομα και αν ο κοσμος με καποιο τροπο την ανεδεικνυε ως No1, δεν θα σημαινε οτι θα ειχαμε συνφωνη γνωμη με τους υπολοιπους και δη στην προκειμενη με τους Αμερικανους τηλεθεατες, οποτε ουτε αυτο λεει κατι.

 

Τωρα καποια σχολια για τη σειρα. Ειχα ξαναγραψει σε αλλο topic, αλλα δεν το βρισκω.

Ειχε και ακομα εχει προοπτικες το σεναριο, αλλα εχει θεματα με τους ηθοποιους, τους κακογραμμενους χαρακτηρες, που σε πολλες σκηνες μου φαινοντουσαν να κανουν βεβιασμενα πραγματα και οτι μας πεταγαν σε καθε επεισοδιο ενα τυρακι στο τελος, για να δουμε το επομενο, ενω στην ουσια ηταν καθαρο procedural.

Τα δυο τελευταια ηταν πολυ καλα επεισοδια ομως, και ειδικα το 9ο για μενα ηταν το καλυτερο της season.

Οσον αφορα το "τα σπαει το τελος", διαφωνω γιατι το twist, μας ειχε δοθει ξεκαθαρα στα προηγουμενα επεισοδια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...
  • Απαντ. 118
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • 2 εβδομάδες αργότερα...
  • 1 μήνα μετά...

Συμφωνώ και εγώ.

Μου άρεσε πολύ το τελευταίο επεισόδιο.

Ρε παιδιά πόσο όμορφη είναι αυτή η Jaimie Alexander.

Μιλάμε για ομορφιά που κόβει την ανάσα πραγματικά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγω ψηφιζω trieste kelly dunn ειναι ηδη το κολλημα μου απο το Banshee.Ασε που η Jaimie εχει πολλα κοινα με την πρωην μου σε σημειο δυσφοριας(οκ εκτος των tattoo!! :P :P)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μελαχρινη με κοντο μαλλι και τα ιδια ματια και εκφρασεις.αλλα οχι δεν ημουν καθολου τυχερος,η χειροτερη γυναικα στην ζωη μου μακραν

/offtopic

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

[offtopic]dalan2007 : Σε ζηλεύω φίλε.Στο λέω ξεκάθαρα.Λολ[/offtopic]

Παιδιά καλή η kelly αλλά η Jaimie Alexander απλά 'εξαφανίζει' ότι θηλυκό τολμάει να παίξει στην ίδια σκηνή μαζί της.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...