Προς το περιεχόμενο

Samsung Galaxy Note 5. Υπέροχη υπεροχή! (Video)


voltmod

Προτεινόμενες αναρτήσεις

δεν εχει δευτερη καρτα σιμ.....ειλικρινα δεν μπορω να καταλαβω πως κατι τοσο σημαντικο περναει στα ψιλα γραμματα....ρε δεν πα να εχει κινητηρα απο φαντομ μεσα του?ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΔΕΥΤΕΡΗ ΚΑΡΤΑ ΣΙΜ......oneplus two,xiaomi mi note pro,huawei p8 κορυφαιες συσκευες με απιστευτα specks μιση κοστολογηση απο τα "γνωστα" και προσφερουν την δευτερη καρτα.......συνεχιστε να δινεται τσουβαλια λεφτα σε βιτρινες και μοδες.....

  • Like 8
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 121
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Κοιτά να δεις που τα μισά κάνουν καλύτερη δουλειά απο τα full που δίνει η Samsung. Φαντάζομαι πως για να λειτουργήσει αξιοπρεπώς και χωρίς lag η κινητάρα με τους 6 επεξεργαστές και τα 4gb ram θα πρέπει να γίνει root και να βάλει κάποιος κάποια custom rom όταν κυκλοφορήσει για να διώξει όλη την σαβούρα που θα εχει βάλει η Sammy μέσα.....

Νομίζω ότι τα φτωχά 2gb που θα εχει το iPhone 6s θα είναι αρκετά για να αφήσει πολύ πίσω τις υπερκινηταρες. Ήδη το κοντράρει στα ίσα το απλό φτωχό 6 plus με το μόλις 1gb Ram

ενταξει νιώθεις καλυτερα τωρα?αντε αγορινα μου ναι μονο ναι θα σου λεμε αντε τζουτζουκο

  • Like 8
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ενταξει νιώθεις καλυτερα τωρα?αντε αγορινα μου ναι μονο ναι θα σου λεμε αντε τζουτζουκο

αν σε χαλάει τουμπεκί και άντε καλιά σου τζουτζουκο!!!!!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο μόνος λόγος για να δώσεις τόσα λεφτά γι αυτή τη συσκευή είναι το S Pen... Απολύτως ΤΙΠΟΤΑ άλλο. Έχει χάσει τη μπάλα η Sammy στα μάτια του μέσου καταναλωτή (άλλες συσκευές κυκλοφορεί εδώ, άλλες εκεί κλπ). Ο κόκκινος δράκος τα βλέπει αυτά και γελάει. I 'll stick to 1+ και Xiaomi.

 

Πάλι καλά που 9 Σεπτέμβρη θα πάει ο κάθε κατεργάρης στον πάγκο του με την παρουσίαση του iPhone 6S.

 

Κλαίω!

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο κόσμος ειναι χαζος τελικά,ήθελαν όλοι καλύτερα υλικά απο τη samsung όχι πλαστικα κτλ κτλ τα έβαλε η samsung γκρινιάζει ο κόσμος.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΟΚ ο κάθε ένας όπως γουστάρει εσείς γουστάρετε ενα κινητό τούμπανο με ότι τελευταίο τεχνολογικά κυκλοφορεί ως εξοπλισμό για να δουλέψει απλά φυσιολογικά. Εγώ θέλω τα φύκια που όπως λέτε πουλάει η Apple που όμως κάνουν όχι μόνο κανονικά την δουλειά τους αλλά κοντράρουν στα ίσα ότι υπέρ τεχνολογικό βγάζουν οι άλλοι καθεις με τα γούστα του Μπα δεν με βολεύουν τα 16gb θα δώσω περισσότερα λεφτά μιας και τα φυσάω για να πάρω την έκδοση με τα 64gb

Φιλε μου δεν εχω κανενα κολλημα να αγορασω apple αλλα δε μ αρεσει να με δουλευουν. Αν εδινε 32gb basic και 2-3 αλλα πραγματακια, να τα δωσω ευχαριστως αλλα οχι ετσι.

 

Θα επαιρνα το note 5 εαν ερχοταν ευρωπη και τωρα σκεφτομαι το S6 edge το κανονικο αλλα πραγαμτικα δε βρισκω λογο να αλλαξω το galaxy alpha που λειτυργει αψογα σε ολα και πραγματικα δεν εχω κανενα μα κανενα παραπονο.

 

Προσφατα αγορασα για τους γονεις μου τα galaxy xcover 3 και το galaxy A3(250€ η καθε συσκευη). Ειδικα το A3 ειναι αψογο για τα λεφτα του και κοντραρει στα ισια το iphone 5s.

 

 

Οποτε αφου δεν εχετε εμπειρια με αλλες συσκευες δεν πρεπει να πιστευετε οτι ακουτε. Κανενα iphone δε δουλευει καλυτερα απο μια android συσκευη του 2014-2015. Το μονο που καταφερνετε ειναι να γινεστε ρεζιλι.

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο κόσμος ειναι χαζος τελικά,ήθελαν όλοι καλύτερα υλικά απο τη samsung όχι πλαστικα κτλ κτλ τα έβαλε η samsung γκρινιάζει ο κόσμος.

Aυτο ειναι το πρωτο πραγμα που εχω τονισει σε ενα σωρο σχολια μου και εχεις απολυτο δικιο.

Γρινιαζαν για την πλαστικουρα ΤΗΝ ΟΠΟΙΑ ΞΑΝΑζητανε(απιστευτο ετσι?)και τωρα που τους εδωσε ποιοτητα την φτυνουν.

Ο αλλος λεει δεν εχει dual sim(γιατι?)για να σου ψηνει την κεφαλα;Επαγγελματικη συσκευη και οχι μονο ειναι που ο αλλος περναει ωρες με αυτο.Τουλαχιστον η samsung ειναι η μονη εταιρεια με την LG που βγαζουν κινητα με sar χωμα.

 

Δεν εχει microsd λεει ο αλλος...εχει OTG.Για ψαξτε να δειτε ποσα κινητα(το iphone το υποστηριζει με 900 και 1000 ευρω?)το υποστηριζουν οι πλακετες τους? :P

Εχει λειτουργικο με τα περισσοτερα features ακομη και αυτοματη απορριψη κλησεων χωρις να βαζεις αλλες εφαρμογες και ολα σε 2 κλικ και παλι γκρινια.

Φυσαει το κινητο...λειτουργικο γτπ σου λεει ο αλλος...λες και το δουλεψε και εβγαλε συμπερασμα.

Ασε να βγαζει κινητα η apple καλυτερα με μισα specs και με το σταγονομετρο και να τα σταζουν σε αυτην που ξερει να τα προωθει καλυτερα.

Μια ζωη καινοτομει και οταν οι αλλοι αντιγραφουν τα προωθουμε ως καινοτομια.

Ασε καλυτερα να μην επεκταθω γιατι στο τελος... B)

  • Like 10
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε ήσαστε με τα καλά σας? Πλύση εγκεφάλου σας έχει κάνει η APPLE? Σας πουλάνε 700-800 ΕΥΡΌ ένα κινητό που η αξία των ηλικον του δεν ξεπερνάει τα 100 ευρό.. αναληση μηδέν κάμερα πάλι μηδέν ράμ που είχαν τα κινητά πτηνών 10 χρόνια 1-2gb και προσπαθητε να τα βάζετε δίπλα δίπλα με αυτές της ναυαρχίδες? Κρίμα αλλά έτσι μας έχει καταντήσει το σύστημα να μην ανοίγουμε τα μάτια και να δουλέψουμε λίγο το μυαλουδακι μας

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν μπορώ να καταλάβω με ποια λογική αποκλείουν την αγορά της Ευρώπης! Μου κάνει μεγάλη εντύπωση! Συμφωνώ με τον φίλο που ανέφερε τις δύο κάρτες σιμ, δεν καταλαβαίνω γιατί δεν το καθιερώνουν, Είναι θέμα sar που ανέφερε ο voldemort;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...