Προς το περιεχόμενο

Samsung Galaxy Note 5. Υπέροχη υπεροχή! (Video)


voltmod

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Έχω διαβάσει όλα τα σχόλια και πρέπει να ... κάνω ένα σχόλιο. 

 

Είχα και συσκευή iOS και Android. Πλέον έχω μια συσκευή με 20€ για να κάνω την δουλειά μου.

 

Ωστόσο πρέπει να πω τα εξής: 

 

1) Βλέπω μερικούς να λένε πως το iPhone υστερεί σε τεχνικά χαρακτηριστικά, σε σχέση π.χ με τα Samsung. Μα το iPhone ΔΕΝ χρειάζεται κάτι παραπάνω για να λειτουργήσει ομαλά, σε σχέση με το πιο "βαρύ" android.

 

2) Το iOS, είναι πολύ πιο σταθερό και είναι ιεροσυλία να μην το παραδέχονται κάποιοι. 

 

3) 600-700€ έχουν και τα Samsung, HTC, (Nexus 6 600€ είχε όταν βγήκε) αλλά σας φταίνε ΜΟΝΟ τα iPhone - κομπλεξισμός, ακραίος κιόλας.

 

4) Το support και γενικά η υποστήριξη / αναθμίσεις της Apple, είναι η μέρα με τη νύχτα, σε σχέση με αυτό της Samsung. 

 

5) Ναι, κανένα κινητό δεν αξίζει τόσα πολλά λεφτά, αυτό δεν το συζητώ ΚΑΝ. 

 

Αυτά.

  • Like 8
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 121
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Αν για να λειτουργήσει αξιοπρεπώς ενα κινητό χρειάζεται dual quad core cpu και 4gb RAM φέξε μου και γλίστρησα.....τέλος πάντων η 9η Σεπτέμβρη έρχεται και θα μπουν τα πράγματα στην θέση τους πάλι την σκόνη της Apple θα βλέπουν μερικές εταιρίες.

 

Αναλόγως τι θεωρείς αξιοπρεπή λειτουργία.  Το Xiaomi Mi2 για παράδειγμα δεν είναι τόσο δυνατό όσο το Note 5 αλλά μια χαρά απροβλημάτιστα λειτουργεί.  

 

Αν τώρα αξιοπρεπής λειτουργία είναι η μεταπωλητική αξία της συσκευής ή το πόσο καλά μας κάθεται στο μάτι όταν το βλέπουμε στην αντανάκλαση στον καθρέπτη όταν βγάζουμε selfie, τότε αλλάζει.  Εκεί το iPhone τα σπάει.

 

Ξέχωρα από την πλάκα μια χαρά συσκευή και αυτή, μια χαρά και τα iPhone, γιατί αυτή η μανία στο φόρουμ;

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν για να λειτουργήσει αξιοπρεπώς ενα κινητό χρειάζεται dual quad core cpu και 4gb RAM φέξε μου και γλίστρησα.....τέλος πάντων η 9η Σεπτέμβρη έρχεται και θα μπουν τα πράγματα στην θέση τους πάλι την σκόνη της Apple θα βλέπουν μερικές εταιρίες.

ρε κόλλημα 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μη τα ξαναλεμε και εδω. Θα χασει κ αλλα εσοδα η samsung. Ο λογος? Δε παει να εκανε οτι εκανε με το s6.. Απ τη στιγμη που αντιμετωπιζει τους note users σαν μ@λ@κες τελος.

 

Απο μια συσκευη η οποια ειχε τεραστια ανταποκριση και λογο του s-pen στους business users ξαφνικα αφαιρει τη micro sd και την αποσπωμενη μπαταρια..

Αγνοωντας οτι ισως η συγκεκριμενη συσκευη απευθυνεται σε ισως διαφορετικο κοινο απ την σειρα S...

 

Απλα copy paste ολα (θελω, αναγκες, κλπ) εκτος του s-pen.. Ε αφου δε θα το δουμε που δε θα το δουμε εδω περα, ας το αφαιρεσει κ αυτο, να βαλουμε κ μια ταφοπλακα απο πανω και να γραφουμε RIP..

 

Ειμαι χρηστης note 4 και πραγματικα αυτο που εκανε στο note 5 ειναι εγκλημα.

Πηρε την κορυφαια σε μεσους ορους συσκευη android στα χερια της και την πετσοκοψε.

Δε σχολιαζω καν το γεγονος οτι επιλεκτικα το διαθετει οπως γουσταρει.

Εμετικη στην αντιμετωπιση ολων μας...

 

Καποτε τα παραπανω specs πρεπει να σταματησουν να ειναι πανακεια και πρεπει να επικεντρωνομαστε στα οπισθοδρομικα φαινομενα...

 

Αυτο ειμαι σιγουρος οτι θα φανει στις πωλησεις..

 

Εκραζε οσο εκραζε την apple αλλα με το καιρο καταλαβαινω κατι που ειναι πιο τραγικο απ το να λασπολογεις..

Ξεκαθαρα να αντιγραφεις πολιτικες αλλα αγνοωντας πως εχεις αλλο λειτουργικο και κυριοτερο το παρελθον σου σαν εταιρεια, βλεποντας και συναμα ζηλευοντας τις πωλησεις του αλλου ενω εσυ συρρικνωνεσαι.. 

 

Κινησεις σπασμωδικες και τελειως λαθος συνταγη..

  • Like 6
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Υπαρχει Αυτη την στιγμη στην Αγορα Smartphone Πιο Ολοκληρωμενο και πιο πληρες?

Υπαρχει smartphone με s pen και τις Απεριοριστες Δυνατοτητες του?

Το Ετοιμαζει κανεις?

Γιατι βλεπω 5 Χρονια ..οι Ανταγωνιστες ακομα το σχεδιαζουν....

Καλα δεν εχετε βαρεθει στο ios καθε χρονο να σας δινουν ψιχουλα ...να αντιγραφουν (πλεον) ασυστολα απο το android και να το βαφτιζουν innovation..?

Φετος που με το 95% ιδιο σασι το ενα επιπλεον giga ram και με τα 12mpixel φωτογραφικη ...θα καλυψετε το gap απο τις Ναυρχιδες του Android????

Φετος Θα καταφερουν να δωσουν multi window ???

Οεο ?

Γιατι η Sammy ...το χει δωσει εδω 2-3 χρονια!!!

 

Ελεεεεος

 

Χρηστης note edge & ipad air

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είμαι κάτοχος note 4 και s4, καταπληκτικά χαρακτηριστικά αλλά το lag τους είναι απίστευτο, πιάνω στα χέρια μου iPhone 4 ή 5 και πετάει, είμαι πολύ απογοήτευμενος με το λειτουργικό, θα ήθελα να έλεγε κάποιος που το έχει για το lag του

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν για να λειτουργήσει αξιοπρεπώς ενα κινητό χρειάζεται dual quad core cpu και 4gb RAM φέξε μου και γλίστρησα.....τέλος πάντων η 9η Σεπτέμβρη έρχεται και θα μπουν τα πράγματα στην θέση τους πάλι την σκόνη της Apple θα βλέπουν μερικές εταιρίες.

 

Συνήθως δεν κράζω επιλογές άλλων ανθρώπων αλλά αφού εμφανέστατα δουλευεις στην Apple (δεν εξηγούνται αυτά που γράφεις αλλιώς) θα σου πω το εξής...

 

Πριν μερικά χρόνια η Apple έβγαλε ενα iPhone με την παρουσίαση του οποίου έκραζε τους αλλους και έλεγε πως δεν χρειάζεται copy/paste στο κινητό. Αργότερα εβγαλε άλλο iPhone και έκραζε τους πάντες γιατι δεν χρειαζόταν notifications και widgets. Αργότερα έβγαλε και αλλο κινητό με την ιδια οθόνη 3,5 ιντσων και εκραζε τους πάντες γιατι είχαν παντόφλες.

 

Στην συνέχεια παρουσίασε το c/p σαν επανάσταση, τα widget σαν χάρη απο τους θεούς και τις οθόνες παντόφλες σαν αυτό που έλειπε απο την τεχνολογία.

 

Ο κόσμος λοιπόν συνεχίζει να αγοράζει τις συσκευές μιας εταιρείας που τον κοροιδευει μέσα στα μούτρα του. Δηλαδή του χρόνου τι θα μας παρουσιάσει σαν επανάσταση η Apple; Τo wireless charging; Την 2Κ οθόνη; 

 

Αφού λοιπόν κάποιοι γουστάρουν να τους λεει η μαμα Apple τι πρέπει να έχουν στο κινητό τους, τι δεν πρέπει να έχουν (μέχρι το επόμενο μοντέλο των 900 Ευρώ που αυτό που δεν έπρεπε πέρσι θα είναι η επανάσταση φέτος) ας το αγοράσουν. Επειδή όμως εσύ αφήνεις μια εταιρεία να σε θεωρεί διανοητικά καθυστερημένο, δεν σημαίνει πως θα το κάνουμε όλοι. 

  • Like 12
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Υπαρχει Αυτη την στιγμη στην Αγορα Smartphone Πιο Ολοκληρωμενο και πιο πληρες?

Υπαρχει smartphone με s pen και τις Απεριοριστες Δυνατοτητες του?

Το Ετοιμαζει κανεις?

Γιατι βλεπω 5 Χρονια ..οι Ανταγωνιστες ακομα το σχεδιαζουν....

Καλα δεν εχετε βαρεθει στο ios καθε χρονο να σας δινουν ψιχουλα ...να αντιγραφουν (πλεον) ασυστολα απο το android και να το βαφτιζουν innovation..?

Φετος που με το 95% ιδιο σασι το ενα επιπλεον giga ram και με τα 12mpixel φωτογραφικη ...θα καλυψετε το gap απο τις Ναυρχιδες του Android????

Φετος Θα καταφερουν να δωσουν multi window ???

Οεο ?

Γιατι η Sammy ...το χει δωσει εδω 2-3 χρονια!!!

 

Ελεεεεος

 

Χρηστης note edge & ipad air

 

Δεν υποστηριζω κανεναν ανοιχτα.

Αλλα ολα οσα λες ειναι αμφισβητουμενα.

Ναι χειροτερο hardware το iphone αλλα αν δεις κανενα bench θα δεις οτι δεν υπολειπεται.

Επισης επειδη εχω σαν χομπυ τη φωτογραφια γνωριζω πως τα megapixels δε λενε ουτε το 1% για τη δυνατοτητα των αισθητηρων.

 

Για το μονο που εχεις δικιο ειναι για το s-pen.

 

Eπισης επειδη ειμαι και γω κατοχος note τι εχεις να πεις για την εμπειρια χρησης των λειτουργικων αλλα και για την ποιοτητα των εφαρμογων?

Απο τοτε εγω προσωπικα που αναβαθμισα σε lollipop ειδα μεσα σε 5 μηνες ενα κινητο να γινεται πιο αργο απ το iphone 5s που ειχα πριν..

 

Ο καθενας οτι θελει αγοραζει αλλα μην εθελοτυφλουμε. Ναι εχει κ η apple τα δικα της αλλα μη λεμε για λιγα specs ενω τρεχει απροβληματιστα..

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1) Βλέπω μερικούς να λένε πως το iPhone υστερεί σε τεχνικά χαρακτηριστικά, σε σχέση π.χ με τα Samsung. Μα το iPhone ΔΕΝ χρειάζεται κάτι παραπάνω για να λειτουργήσει ομαλά, σε σχέση με το πιο "βαρύ" android.

 

2) Το iOS, είναι πολύ πιο σταθερό και είναι ιεροσυλία να μην το παραδέχονται κάποιοι. 

 

3) 600-700€ έχουν και τα Samsung, HTC, (Nexus 6 600€ είχε όταν βγήκε) αλλά σας φταίνε ΜΟΝΟ τα iPhone - κομπλεξισμός, ακραίος κιόλας.

 

αυτο το πραγμα με την σταθεροτητα ποτε δεν το καταλαβα. πως ακριβως μπορεις να συγκρινεις ενα κατακλειδωμενο λειτουργικο με ενα ανοικτο; ΠΡΟΦΑΝΩΣ και το 1ο ΑΠΑΙΤΕΙΤΑΙ να ειναι πιο σταθερο αφου δινει στις εφαρμογες πολυ λιγοτερα δικαιωματα (και στον χρηστη ακομα πιο λιγα). Επειδη οσα iPhone εχω παρει τα εχω κανει jailbrake (και 2 iPod Touch στο παρελθον), μπορω να πω πως τρωει κρασαρισματα τουλαχιστον αρκετες φορες συχνοτερα απο το Android (και το android θα σου πει απλα οτι η ταδε εφαρμογη τερματιστηκε και παιρνει 1'' να συνεχισεις την δουλεια σου πατωντας στο σφαλμα. στο iOS κρασαρει ολο το SpringBoard και περιμενεις να κανει restart για να συνεχισεις).

 

ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ πως το iOS ειναι πιο σταθερο, η Apple δεν επιτρεπει καν το ανεβασμα system tools στο καταστημα της ενω το Android ειναι γεματο με τετοια (που ειναι η κυρια κατηγορια προγραμματων που κανει αλλαγες στο λειτουργικο συστημα). οταν τα συγκρινουμε και τα 2 σε ανοικτη φαση (jailbrake & root) το iOS ειναι εντελως εξω απο τα νερα του και ετσι θα πρεπει να γινει η συγκριση.

 

όσο για το κλασσικο οτι το Android θελει 8 πυρηνες για να τρεξει ομαλα και 4gb ram, το Android ειναι δημιουργημενο κατα το μεγαλυτερο μερος του σε java που αυτοματα το κανει πιο βαρυ. ομως εκει που στο iPhone πρεπει να σκασεις ενα 700αρι μινιμουμ για να το αποκτησεις και να δεις ομαλοτητα, στο Android μπορεις με τα μισα λεφτα να αποκτησεις ενα ακομα καλυτερων χαρακτηριστικων κινητο και να δεις την ιδια ομαλοτητα (και 5πλασιες δυνατοτητες παντα, ασχετα απο το hardware, και 50 ευρω συσκευη να εχεις με android, θα κανεις απειρα πραγματα παραπανω απο iPhone.)

 

εν κατακλειδι, η επιλογη γινεται αποκλειστικα με το αν σε καποιον αρεσει το iOS ή το Android, σε δυνατοτητες απλα δεν τιθεται θεμα. ειναι 2 λειτουργικα για εντελως αλλη κατηγορια χρηστων. το iOS μου θυμιζει τις εποχες που ολοι ειχαν απο ενα Nokia N-Series για την καλη τους καμερα και δεν ειχαν ιδεα οτι τα κινητα παιρνουν προγραμματα, εσκαγαν 600 ευρω για smartphone για να παρουν το phone με την καλη καμερα. αν το iPhone δεν εκανε μοδα τα ηλεκτρονικα καταστηματα, οι περισσοτεροι χρηστες του ακομα δεν θα ειχαν ιδεα οτι τα κινητα παιρνουν προγραμματα. (και το λεω με βεβαιοτητα μιας και θυμαμαι τα πρωτα 2 χρονια της κυκλοφοριας του iPhone και τους χρηστες του / πελάτες μου)

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οταν τα συγκρινουμε και τα 2 σε ανοικτη φαση (jailbrake & root) το iOS ειναι εντελως εξω απο τα νερα του και ετσι θα πρεπει να γινει η συγκριση.

 

 

 

Λαθος φιλε μου. Η συγκριση πρεπει να γινεται σωστα μονο οπως βγαινουν τα κινητα απ τα εργοστασια.. Οταν πειραζεις τις συσκευες δε πρεπει να σε πειραζει πυ κρασαρουν. Εσυ το πηρες το ρισκο..

Μα θα μου πεις δε γινεται γτ το ενα ειναι κλειστο και το αλλο ανοιχτο.

 

Και θα σου πω πως το να προσπαθησεις να φερεις το ενα στα νερα του αλλου ειναι μεγα λαθος γτ ξεφευγεις απ τις προδιαγραφες.

Καλυτερα μη τα συγκρινεις.

Συγκρινε απλα την εμπειρια χρησης.

Πως ρεει το ενα στο μυαλο σου και πως ρεει και το αλλο.

 

Δε θα παω να συγκρινω μια bentley με ενα rally car κανωντας την bentley 500 κιλα ελαφρυτερη και τουμπανιαζοντας την.

Την εμπειρια θα συγκρινω και αφου παραδεχτω οτι μ αρεσουν και τα 2 για αλλους λογους το καθενα, θα επιλεξω το πιο κοντινο στα γουστα μου..

 

P.S. : Την ομαλοτητα που ειχα στο 5s στο note 4 την εχασα με τη lollipop.. Οποτε ας μη βαζουμε κινητα των 400 ευρω στην εξισωση εκτος κ αν προκειται για nexus.

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αυτο το πραγμα με την σταθεροτητα ποτε δεν το καταλαβα. πως ακριβως μπορεις να συγκρινεις ενα κατακλειδωμενο λειτουργικο με ενα ανοικτο; ΠΡΟΦΑΝΩΣ και το 1ο ΑΠΑΙΤΕΙΤΑΙ να ειναι πιο σταθερο αφου δινει στις εφαρμογες πολυ λιγοτερα δικαιωματα (και στον χρηστη ακομα πιο λιγα). Επειδη οσα iPhone εχω παρει τα εχω κανει jailbrake (και 2 iPod Touch στο παρελθον), μπορω να πω πως τρωει κρασαρισματα τουλαχιστον αρκετες φορες συχνοτερα απο το Android (και το android θα σου πει απλα οτι η ταδε εφαρμογη τερματιστηκε και παιρνει 1'' να συνεχισεις την δουλεια σου πατωντας στο σφαλμα. στο iOS κρασαρει ολο το SpringBoard και περιμενεις να κανει restart για να συνεχισεις).

 

ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ πως το iOS ειναι πιο σταθερο, η Apple δεν επιτρεπει καν το ανεβασμα system tools στο καταστημα της ενω το Android ειναι γεματο με τετοια (που ειναι η κυρια κατηγορια προγραμματων που κανει αλλαγες στο λειτουργικο συστημα). οταν τα συγκρινουμε και τα 2 σε ανοικτη φαση (jailbrake & root) το iOS ειναι εντελως εξω απο τα νερα του και ετσι θα πρεπει να γινει η συγκριση.

 

όσο για το κλασσικο οτι το Android θελει 8 πυρηνες για να τρεξει ομαλα και 4gb ram, το Android ειναι δημιουργημενο κατα το μεγαλυτερο μερος του σε java που αυτοματα το κανει πιο βαρυ. ομως εκει που στο iPhone πρεπει να σκασεις ενα 700αρι μινιμουμ για να δεις ομαλοτητα, στο Android μπορεις με τα μισα λεφτα να δεις ιδια ομαλοτητα (και 5πλασιες δυνατοτητες παντα, ασχετα απο το hardware, και 50 ευρω συσκευη να εχεις με android, θα κανεις απειρα πραγματα παραπανω απο iPhone.)

 

εν κατακλειδι, η επιλογη γινεται αποκλειστικα με το αν καποιος γουσταρει το iOS ή το Android, σε δυνατοτητες απλα δεν τιθεται θεμα. ειναι 2 λειτουργικα για εντελως αλλη κατηγορια χρηστων. το iOS μου θυμιζει τις εποχες που ολοι ειχαν απο ενα Nokia N-Series για την καλη τους καμερα και δεν ειχαν ιδεα οτι τα κινητα παιρνουν προγραμματα. αν το iPhone δεν εκανε μοδα τα ηλεκτρονικα καταστηματα, οι περισσοτεροι χρηστες του ακομα δεν θα ειχαν ιδεα οτι τα κινητα παιρνουν προγραμματα.

 

Μα γιατί μου λες για το JB; Εγώ σου λέω, για τα κινητό, όπως βγαίνει από το κουτί του. Άσε τα JB και τα root. 

 

Καλά κάνει η Apple και είναι πιο αυστηρή στο App Store της, τα αποτελέσματα είναι άριστα. Όποιος θέλει πλήρη ελευθερία, με ρίσκο το lag, πάει Android, τόσο απλό. 

 

Φυσικά και είναι δυο διαφορετικά λειτουργικά, αυτό πες το σε άλλους εδώ μέσα, το γνωρίζω. Όσα έγραψες δεκτά ως ένα βαθμό, αλλά δεν παύει να συνεχίζει να είναι πιο σταθερό - optimized. Απλά είναι άδικο και για το iOS και για το Android, να τα συγκρίνουμε. Το καθένα με τα κατά και τα υπέρ του. 

 

Ο άλλος πιο πάνω λέει για την apple, που αυτοαναιρέθηκε στο παρελθόν, οκ έγινε. Και η Apple έβγαλε πρώτη smartphone. So what? Άκρη δε βγαίνει παιδιά. Περί ορέξεως κολοκυθόπιτα. 

 

Εγώ προσωπικά είχα και τα δυο και έχουν και καλά και κακά. Το iOS όμως ήταν πολύ πιο σταθερό. Είχα Motorola Moto X 2nd GEN και ο ξάδερφός μου, One Plus One και μας έκαναν και τους δυο, από μια - δυο επανεκκινήσεις το μήνα. (Και είχαμε και λίγες εφαρμογές, φαντάσου ... ) Ούτε ροοτ, ούτε τίποτα.

 

Απλά στο iOS δεν μου είχε τύχη. 

 

Μου αρέσουν πολλές Android συσκευές, πλην Samsung. Ναι οι οθόνες της Sammy, τα σπάνε ... αλλά το software support της, είναι κοροϊδία. Δεν θα πάρω, ευχαριστώ. Ααα και με τις τιμές της και τα super speccs, πάει να γίνει Apple 2, με άκρως μεγάλη αποτυχία εδώ και 1 χρόνο. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν υποστηριζω κανεναν ανοιχτα.

Αλλα ολα οσα λες ειναι αμφισβητουμενα.

Ναι χειροτερο hardware το iphone αλλα αν δεις κανενα bench θα δεις οτι δεν υπολειπεται.

Επισης επειδη εχω σαν χομπυ τη φωτογραφια γνωριζω πως τα megapixels δε λενε ουτε το 1% για τη δυνατοτητα των αισθητηρων.

 

Για το μονο που εχεις δικιο ειναι για το s-pen.

 

Eπισης επειδη ειμαι και γω κατοχος note τι εχεις να πεις για την εμπειρια χρησης των λειτουργικων αλλα και για την ποιοτητα των εφαρμογων?

Απο τοτε εγω προσωπικα που αναβαθμισα σε lollipop ειδα μεσα σε 5 μηνες ενα κινητο να γινεται πιο αργο απ το iphone 5s που ειχα πριν..

 

Ο καθενας οτι θελει αγοραζει αλλα μην εθελοτυφλουμε. Ναι εχει κ η apple τα δικα της αλλα μη λεμε για λιγα specs ενω τρεχει απροβληματιστα..

Φιλε επειδη οπως εγραψα ειμαι και χρηστης ios (ipad air) ...και παραλληλα εχω και ενα 2ο tab s 8.4...σε πληροφορω οτι το tab s ειναι σαφως πιο καλοστημενο (με την lollipop) και φυσικα με πολλα εργαλεια ελεω android...(βλεπουμε και καμια ταινιουλα ...με Ολους τους Γνωστους Τροπους πχ)

Με το ipad απο τοτε που πηγε στο ios8 (και δεν μας αφησε να γυρισουμε στο ios 7-κοινως Φυλακη)...πηξαμε στα κολληματα στα freezαρισματα και κραςαριςματα του safari...στο multitasking ...που δεν υπαρχει κλπ κλπ

 

Για το note που αναφερεσαι οπως σου ειπα εχω το edge...το οποιο ειναι Απολυτα Απροβληματιστο ...και σαφως Γρηγορο...

Για την εμπειρια χρησης και για την ποιοτητα εφαρμογων που αναφερεσαι ?

Στο s note ,στην γρηγορη σημειωση,στην χειρογραφή ?

Ολα Δουλευουν Αψογα..πραγματικα....

 

Τα mpixel σιγουρα δεν ειναι το Μοναδικο κριτηριο για την ποιοτητα της Φωτογραφικης....Αλλα ΑΥΤΟ θα πλασαρει η Αγαπητη Apple....

Στην τελικη γιατι δεν κραταει τα Τιμημενα 8mpixel?

Πιστευει κανεις Σοβαρος συνομιλητης ..οτι θα μπορουσε να ανταπεξελθει το Μηλο ...με το παρων hardware στο φορτωμενο με ενα σωρο features και δυνατοτητες note....και με QHD αναλυση ...για να μην Ξεχνιομαστε

 

Ελατε...Τωρα

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...