Προς το περιεχόμενο

Στιγμές ξεφτίλας. στιγμές που γίνατε ρόμπα


Homo Masturbalis

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 326
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

1) Ηταν το 1987 και για πρωτη φορα ηρθα Αθηνα με τον αδερφο μου.

Μας παιρνουν λοιπον για δεκαδες βολτες η ξαδερφη μου ,ο αντρας της,ο ξαδερφος μου και καθε μερα κοπροσκυλιαζαμε.

Ενα βραδυ μας πανε στο Λυκαβητο  (εκει δεν ειναι το τελεφερικ) ;,Και μπαινουμε μεσα...

Μαζι μας μπαινουνε και δυο καρακουκλαρες Θεες λεμε ,ελαφρως μαυρισμενες,καστανοξανθες με κατι ατελειωτα ποδια με μινι φουστες και απιθανα ντεκολτε...

Πιτσιρικος εγω τοτε (17 ετων) αρχιζω τα κουλα μιλωντας δυνατα....

" Πω πω ,τι κορμαρες ειναι αυτες "

 "Τι μπουταρες ειναι αυτες"

 καθως και πολλα αλλα, ευτυχως οχι τοσο χοντροκομενα...

Οι τυπισες δεν μιλουσαν και γενκα ανεκφραστες ηταν (τις περασα για ξενες)

Φτανει το τελεφερικ πανω και σηκωθηκαν και μας ειπαν στα ελληνικα βεβαια "καληνυχτα,ωραια τα ειπαμε "  ,καπως ετσι τελως παντων.....

Η ξαδερφη μου χτυπιοταν απ τα γελια ,ο αντρας της πηγε για συγγνωμες και εγω "ενιωθα" απο παντου να ερχονται βροχη τα φασκελα.....

 

2) Οσοι διαβασατε το "Στιγμες αφηρημαδας" στο "Μπλα Μπλα" την ειχα παθει με τον αποχυμωτη στο σουπερ μαρκετ.

Anyway, στο ιδιο παλι σουπερ μαρκετ τηλεφωνει απ το γραφειο της η διευθυντρια,απαντω εγω, και βλακωδως νομιζω οτι ειναι μια συναδελφος, (με την οποια καναμε μπολικη παρεα και χαβαλε) και ενω η υπευθυνη με εδινε οδηγιες για κατι δουλιτσες,εγω την εκανα καμακι ,λεγοντας "ελα μωρο μου", "Ας αφησουμε τις δουλειες"   "μιλησε μου για σενα"  ,νομιζοντας παντα οτι ειναι η φιλη μου..Ενω την ακουγα που ειχε κομπλαρει,συνεχιζα ακαθεκτος το καμακι και ενω η ιδια προσπαθουσε να με πει ποια ειναι,το βιολι μου εγω !!!

Τεσπα ,τελικα της λεω το θεικο "πες μου μωρο μου ,φορας κατι αλλο εκτος απ το αρωμα σου";;

 

Και φυσικα αφου επιτελους σταματησα, με λεει "ρε συ Στεφανε η  διευθυντρια  ειμαι " !!!!!!

 Καπακι της κλεινω το τηλ στα μουτρα και εφυγα στο ποστο μου,περνα μετα απο κατι λεπτα και την λεω "εμ να σας εξηγησω" κλπ κλπ...

Δεν την πειραξε,γελουσε και η ιδια φυσικα !!!!

  • Like 17
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μία φορά θυμάμαι είχα κάνει πατάτα που να θυμάμαι τουλάχιστον.. Κοντά στην εφηβεία, είχα γνωρίσει μία νέα κοπέλα από την παρέα η οποία είχε γενικότερα σοβαρά θέμα με την υγεία της που δεν τα γνώριζα. Δεν ήξερα τότε τίποτα για κείνη και παρατηρώ πως το ένα μάτι της έφευγε προς αριστερά. Ε.. τότε δεν ήξερα τι είναι το lazy eye και νόμιζα πως το έκανε για να γελάσουμε. Ε, για να γελάσω κι εγώ, είχα σταθεί μπροστά της και πήγαινα πέρα δώθε ή πίσω απ την πλάτη και την ρώταγα αν με βλέπει...

 

Όταν έμαθα τι έχει, ένιωσα απίστευτα άσχημα αλλά ευτυχώς με συγχώρεσε :P

 

 

1:10-1:45

 

 

 

Είναι και μερικά άλλα που δεν μπορώ να πω :P

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να δω ποιος θα πει πρωτος οτι τον κουδουνιζε και τον επιασαν. Θα ριξω πλ γελιο :P

 

Με είχε πιάσει η μαμά καθώς προετοιμαζόμουν (φόραγα κάτι πρόστυχα), είχε βρει ενα καμα σούτρα μέσα στη μαξιλαροθήκη μου, είχε ανακαλυφθεί ένα...βοήθημα που είχα (σε μεγαλύτερη ηλικία) και με είχαν πιάσει να παίζω το γιατρό με άλλα παιδάκια πιό μικρή.

Και να φανταστείς πρόσεχα.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πουλουσα μουρη σε μια κοπελα για γυμναστικες, φιτνεςς κλπ. και αφου τελειωσα το κηρυγμα, μου ειπε οτι ειναι νεφροπαθεις, οτι κανει 3 αιμοκαθαρσεις την εβδομαδα και οτι ειναι διασυνδεδεμενη μονιμως με καθετηρα/μια σακουλα που μαζευει τα ουρα, δεν θυμαμαι...(ειμασταν ντυμενοι με παλτα ηταν χειμωνας, δεν προσεξα τιποτα).... αρα δεν την παιρνει για γυμναστικες.... Ενιωσα τρισμέγιστος μαλακας.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πουλουσα μουρη σε μια κοπελα για γυμναστικες, φιτνεςς κλπ. και αφου τελειωσα το κηρυγμα, μου ειπε οτι ειναι νεφροπαθεις, οτι κανει 3 αιμοκαθαρσεις την εβδομαδα και οτι ειναι διασυνδεδεμενη μονιμως με καθετηρα/μια σακουλα που μαζευει τα ουρα, δεν θυμαμαι...(ειμασταν ντυμενοι με παλτα ηταν χειμωνας, δεν προσεξα τιποτα).... αρα δεν την παιρνει για γυμναστικες.... Ενιωσα τρισμέγιστος μαλακας.

 

Ε εντάξει και που να ξέρεις τι πρόβλημα έχει ο καθένας. Πάντως αν ήμουν στην θέση σου και άκουγα την κοπέλα να μου λέει αυτά τα θέματα θα στεναχωριόμουν και θα της ζητούσα συγνώμη.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ε εντάξει και που να ξέρεις τι πρόβλημα έχει ο καθένας. Πάντως αν ήμουν στην θέση σου και άκουγα την κοπέλα να μου λέει αυτά τα θέματα θα στεναχωριόμουν και θα της ζητούσα συγνώμη.

Ε ναι, συγνωμη ηταν το επομενο που της ειπα, και μετα το βουλωσα αφηνοντας αυτη να πει γι' αυτο το ιατρικο προβλημα οτι ηθελε, αποφεύγοντας να παρεμβαλω δυσάρεστες ερωτησεις ή σχόλια τύπου "ααααα, ωωωω, τι φριχτό".Μετά πιάσαμε ένα θέμα περί μουσικής και ελάφρυνε η ατμόσφαιρα -και καλά.

Ακόμα όμως ντρέπομαι που θυμάμαι τις μαλακίες που είχα πει αρχικά. Όσο και να προσπαθείς να το μπαλώσεις, έχεις ήδη κάνει τη μαλακία και την έχεις πληγώσει για κάτι που δεν φταίει.

 

Edit μια άλλη ξεφτίλα σαν παιδί, ήμασταν οικογ. επίσκεψη σε κάτι άκυρους, μόνο μεγάλοι καθόλου παιδιά, και βαριόμουν, έκοβα βόλτες, οπότε μπαίνω σε ένα δωμάτιο του σπιτιού που νόμιζα ότι δεν είναι κανείς (χωρίς αναμένο φως, με μόνο φως από λάμπα μεγάλη του δρόμου) και έπαιζε το ράδιο θεία λειτουργία, ψαλμούς, κάτι τέτοιο, οπότε και γω άρχισα να κοροιδεύω και να τραγουδάω βλακείες από πάνω, να χορεύω δήθεν τσιφτετέλια πάνω στη λειτουργία, και λοιπά καραγκιοζιλίκια, μέχρι που πρόσεξα ότι η γιαγιά της οικογένειας ήταν καθισμένη σε μια καρέκλα κολλητά στον τοίχο και με κοίταζε.

  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καθομαι τωρα στη βεραντα και βλεπω εναν τυπο βγηκε απο το αμαξι του, φτυνει το παραθυρο και το σκουπιζει με τη μπλουζα! Θα βηξω και θα του πω να μπει στο thread.

 

Θυμαμαι μια φορα στην πλατεια ειμασταν με τις παρεες μας, εγω καμια 16 χρονων και ηταν εκει και ξαδερφουλα μου 7 χρονων. Δε θυμαμαι ακριβως κατι την ξεγελασα και εφυγα ενω ηθελε να ερθει μαζι και μολις γυρισαμα ενωπιων 10 -12 παιδιων που αφορμη ψαχναν για κοροιδια, με βλεπει η μικρη νευριασμενη, σκυβω να τα μπαλωσω και... μου σκαει μια ΣΦΑΛΙΑΡΑ ακομη τη θυμαμαι! Το χερι ξεκινησε με φορα απο πισω τεντωμενο και εσκασε στο μαγουλο με σταση κροσε! Περιττο να πω τι κοροιδεμα επεσε μετα, εκτος απο το μαγουλο κοκκινισα ολοκληρος!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ημουν εγω με ενα φιλαρακι και περιμεναμε στην ουρα για να κοψουμε εισιτηρια,ωσπου βλεπω καπου στο πλαι εναν κυριο μεγαλης ηλικιας να φοραει ενα κιτρινο περιεργο καπελο και ενα προστατευτικο στοματος και λεω στο φιλο μου "κοιτα αυτος πως ειναι" και γυρναει και μου λεει η μπροστινη μου "οτι το φοραει γιατι εχει ενα προβλημα (δεν θυμαμαι τι ακριβως) και ειμαι η γυναικα του.

Μου εγινε μαθημα απο τοτε.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στα γρήγορα

 

1) Με έχουν πιάσει να βλέπω τσόντα, δεν θυμάμαι άμα την κουδούνιζα τότε ή ήμουν στα προκαταρκτικά.

2) Έχω πει 6 δημοτικού, "κυρία με γκαβλώνετε" ενώ ήθελα να πω κυρία με γκαβώνετε επειδή είχε ανοίξει την κουρτίνα.

3) Έχω κλάσει δυνατή κλανιά μέσα στην τάξη (γυμνάσιο) επειδή είχα λυθεί στα γέλια. Τρελά γέλια όμως.

4) Έχω ξεράσει σε μαγαζί και τα είχα κάνει π&*^%&^να όλα με τα ξερατά σε όλο το δάπεδο.

5) Έχω κάνει παρόμοια μαλακία με το περιστατικό παραπάνω με την νεφροπαθή και είναι το μόνο που ακόμα και τώρα που το σκέφτομαι νιώθω τρελά ηλίθιος και άβολα.

  • Like 15
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Eίχα πιεί ΠΑΡΑ πολύ σε μία άσκηση και κοιμήθηκα σε μια θέση μάχης όπου ξαφνικά ξύπνησα άγρια από κάτι άρματα μάχης που πέρασαν αφηνιασμένα και τελικά μέχρι να ξενερώσω γυρίσαμε στο στρατόπεδο και διαπίστωσα πως δεν είχα όπλο. Και το αισθανόμουν ότι κάτι μου λειπε. Αλλά έψαχνα στις τσέπες και είδα ότι είχα τσιγάρα-αναπτήρες, νερά, πασατέμπο, coca-cola όλα κομπλέ και το προσπέρασα. Αφού εξομολογήθηκα το πρόβλημά μου στο λοχαγό καθώς δεν είχα και καμιάν άλλη επιλογή εδώ που τα λέμε, γυρίσαμε όλοι μαζί με τα ΡΕΟ στου διαβόλου τον πατέρα 4 ώρες ταξίδι, πάνω στα βουνά, με τους φακούς, να ψάχνουμε σα μαλάκες το όπλο μου. Κοιμότανε στην τρύπα. Την άλλη μέρα ήταν δύσκολα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχω καθαρίσει το σπίτι επειδή θα γυρνούσα με κοπέλα το βράδυ και ξέχασα δίπλα στην εξώπορτα την σακούλα με τα κωλόχαρτα που θα πετούσα φεύγοντας. Εκείνη την πρόσεξε όταν μπήκαμε, ευτυχώς είχε χιούμορ.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...