Προς το περιεχόμενο

Στιγμές ξεφτίλας. στιγμές που γίνατε ρόμπα


Homo Masturbalis

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Κάπου στο 1996-97, Ιταλία.

Παίρνουμε ταξί για το γυρισμό στο λιμάνι με μία παρέα και στο δρόμο μετράμε τις λιρέτες και βλέπουμε ότι δεν μας φτάνουν για το ταξί.

Αρχίζουμε και οι 4 σε στυλ με το ανέκδοτο με το γρύλο:

'εντάξει μωρέ, να του δώσουμε δραχμές'

'Να του δώσουμε δραχμές, λίγα παραπάνω να μη μας πει καμιά κουβέντα για το συνάλλαγμα'

'Έλα μωρέ με τον παπάρα, δεν φτάνει που θα πληρωθεί, θα μας σκοτίσει και τα @@ ; '

 

Κάποια στιγμή ο ταξιτζής:

'Το πρόμπλημα υπάρχει ;'

Έχουμε κοκκινίσει όλοι και ψάχνουμε τρύπα να κρυφτούμε.

 

Με τα πολλά μας εξήγησε πως έρχεται κάθε χρόνο στην Ελλάδα για διακοπές και έχει μάθει αρκετά καλά Ελληνικά.

Πήρε το ποσό όλο σε δραχμές και εμείς αφού μπήκαμε στο πλοίο σκεφτόμαστε πως κάποιες φορές είναι καλύτερα να μασάς παρά να μιλάς.

  • Like 10
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 326
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Γατάκια...

 

1)Έχω πάει να δώσω μάθημα το πρωί, σε εξέταση άλλης σχολής.

 

2)Κλασσικά ξέρασμα σε κλαμπάκι που ανέφεραν και άλλοι.

 

3)Ήμουν γύρω στα 10 και ήταν ο πατέρας μου στο αεροδρόμιο (μέσα στο κτίριο) για να πάρουμε τον αδελφό μου, εγώ ήμουν στο αυτοκίνητο με το κινητό.Σε κάποια φάση στέλνει μήνυμα ο αδελφός μου και τρέχω να το πω στον πατέρα μου και....μπααααπ...κουτούλησα στο τζάμι...πήγα να μπω από λάθος πόρτα (η συρόμενη ήταν από δίπλα) :P.

 

Μπορεί να θυμηθώ και άλλα :P

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προχτες Μοναστηράκι, Καρελια φίλτρο (όλο άσπρο δλδ) μιλουσα το στριφογυριζα στα δάχτυλα πριν το αναψω, μιλουσα γύριζα αναβω. Δεν άναβε και ειχε και περίεργη γεύση.Guess wut...:P Όποιος με είδε θα εκλασε στο γέλιο :P

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μικρός 12 χρονών,περπαταώ στο πεζοδρόμιο με την μανα μου και την γιαγια εγω ημούν στην μέση αυτες μιλούσαν και περπατούσα με σκυμένο το κεφάλι ως που βρεθηκε μια κωλόνα μπρος τα μου και έβλεπα αστέρια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3)Ήμουν γύρω στα 10 και ήταν ο πατέρας μου στο αεροδρόμιο (μέσα στο κτίριο) για να πάρουμε τον αδελφό μου, εγώ ήμουν στο αυτοκίνητο με το κινητό.Σε κάποια φάση στέλνει μήνυμα ο αδελφός μου και τρέχω να το πω στον πατέρα μου και....μπααααπ...κουτούλησα στο τζάμι...πήγα να μπω από λάθος πόρτα (η συρόμενη ήταν από δίπλα) :P.

 

Το είχα πάθει στο ξενοδοχείο park στην Λ. Αλεξάνδρας, πήγα με τον πατέρα μου να φάμε στο εστιατόριο που υπήρχε στην ταράτσα (10ος όροφος νομίζω), όταν πήγαμε να βγούμε κουτουλάω με το πρόσωπο στο δεξί φύλλο της τζαμόπορτας εισόδου που ήταν κλειστό, πραγματικά δεν το έβλεπα καλά, σαν να μην υπήρχε τίποτα. Μετά την σύγκρουση τα γυαλιά μου στράβωσαν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μετά από ταξίδι 24+ ωρών, μας φιλοξενούν κάποιοι γνωστοί γνωστού στο σπίτι τους. Πτώματα, ξεραινόμαστε στον ύπνο. Την άλλη μερα, διαπιστώνω πως ήταν η πρώτη μέρα "αδιαθεσίας" και το είχα ξεχάσει. Τα είχα κάνει όλα χάλια. Οι άνθρωποι εν τω μεταξύ δεν είχαν απλώστρα, οπότε έπλυνα το σεντόνι στην μπανιέρα με σαμπουάν, το κρέμασα σε μια σιδερώστρα και όταν το είδαν τους είπα ότι μας έπεσε χυμος και το πλύναμε στο χέρι να μην κάνει λεκέ. :wacko: 

Το ανάποδο τσιγάρο είναι κλασσικό, το έχω κάνει 4-5 φορές σίγουρα.

Έχει φυσήξει και μου έχει σηκωθεί η φούστα α λα Μεριλιν, απλά δεν ήταν καθόλου χαριτωμένο γιατί φόραγα  σωβρακοφανέλα από κάτω (σορτσάκι ήταν αλλά έμοιαζε με κιλότα της γιαγιάς)

  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να συμπληρώσω. Έχω κάνει το λάθος να ρωτήσω γυναίκα πότε θα γεννήσει, μιας και είχε τεράστια κοιλιά και ψιλονορμαλ στο υπόλοιπο σώμα.

 

Δεν ήταν.

  • Like 22
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Α δεν νιώθεις και ιδιαίτερα άσχημα ε τότε συμπλήρωσε "εγώ γτ σε πέρασα για έγκυο μμμμ;" :P

Ή πιο κομψά "Είσαι σίγουρη ότι δεν έχεις κάποια καθυστέρηση τώρα τελευταία;" :P

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπλέχτηκε το κορδόνι του παπουτσιού στο πετάλι και δεν μπορούσα να κατεβάσω το πόδι, έσκασα στο οδόστρωμα φαρδιά πλατιά.

Αχαχαχαχ το ιδιο επαθα και γω αλλα πανω σε κεντρικο δρομο στο χωριο..ερχοντουσαν τα αμαξια και σε καποια φαση κλειδωνει το κορδονι, νο πεταλι, σταματαω και, εχοντας αποδεχτει τη μοιρα μου, πεφτω σιγα-σιγα στα δεξια πανω σε κατι τριανταφυλλιες (αουτς)

 

Κατι αλλο με το ποδηλατο, καναμε εντο (το μπροστινο φρεναρισμα και το σηκωμα της πισω ροδας) και επειδη εγω το παρακανα με την ταχυτητα, το εκανα πισω απο κατι κοριτσια (14 να ημασταν τοτε), πεταχτηκα απο αναμεσα τους σαν τον σουπερμαν και εσκασα μπροστα τους σαν καρπουζι.

 

Ενα καλοκαιρι (να ημασταν παλι 12-13), μεσα στη θαλασσα με αλλους 2 φιλους συζηταμε για τα ατομα τις παρεας.Ε φτανει η συζητηση σε μια κοπελιτσα η οποια ηταν λιγο κακομαθημενη και εμενε συνεχεια σπιτι, η οταν βγαιναμε γυρνουσε πολυ νωρις με τα τοτε στανταρ και καθως ξεκιναω εγω να την κραζω (τι μπουχεσα την ειπα, τι κακομαθημενο τι μοσχαρι), τσακ περναει απο διπλα μου η θεια της, με κοιταει με ενα βλεμμα που ακομα το θυμαμαι και αρχιζει να με λεει οτι δεν κανω για παρεα της ανηψιας της εγω κλπ κλπ

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γατάκια...

 

1)Έχω πάει να δώσω μάθημα το πρωί, σε εξέταση άλλης σχολής.

 

2)Κλασσικά ξέρασμα σε κλαμπάκι που ανέφεραν και άλλοι.

 

3)Ήμουν γύρω στα 10 και ήταν ο πατέρας μου στο αεροδρόμιο (μέσα στο κτίριο) για να πάρουμε τον αδελφό μου, εγώ ήμουν στο αυτοκίνητο με το κινητό.Σε κάποια φάση στέλνει μήνυμα ο αδελφός μου και τρέχω να το πω στον πατέρα μου και....μπααααπ...κουτούλησα στο τζάμι...πήγα να μπω από λάθος πόρτα (η συρόμενη ήταν από δίπλα) :P.

 

Μπορεί να θυμηθώ και άλλα :P

Το 1) το παθα σχετικα προσφατα και πραγματικα ηταν τρελα αμηχανη στιγμη πρεπει να μας κοιταγαν καμια 200αρια ατομα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...