Προς το περιεχόμενο

Forza Motorsport 6 Review (Xbox One)


Ocelote

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Οταν η Polyphony εβγαζε (τυπου για τοτε) εξομοιωτη για κονσολα (PS1) το Forza το φωναζανε μονο στα γηπεδα πλαι απο το ονομα της εκαστοτε ομαδας......

Την ιδια εποχη που η microsoft ειχε τα windows '95...

 

Ναι δε λεω την εχω παιξει τη σειρα (ολες οι κονσολες λιγο πολυ εχουν περασει απ τα χερια μου) αλλα επειδη ειμαι στα πρωτα αντα η σειρα GT ηταν, ειναι και θα ειναι αξεπεραστη και εδω ειμαι και εισαι μολις βγει να τα ξαναπουμε...

 

Αν δεν υπηρχε εξαρχης δυσκολευομαι να πιστεψω αν θα επαιζες Forza αυτη τη στιγμη που μιλαμε..

 

Υπαρχουν και καποιοι που συνολικα στα GT κοντοζυγωνουμε τα 7ψηφια χιλιομετρα (αν δε τα χουμε φτασει ηδη) και οχι αδικως... Ας μη το ξεχνανε μερικοι αυτο...

 

Προς το παρον συμφωνω απολυτα οτι το Forza δεν εχει αντιπαλο αλλα κατι μου λεει απ τα leaks της polyphony οτι οπου να ναι θα εχουμε νεα...

 

https://www.youtube.com/watch?v=8ncQ_2wMJ4I

 

Εποχες "βαθιας" δραχμης και λιωσιματος με Mitsubishi GTO, Skyline R33 - R34, Sylvia, RX-7...

συμφωνω μαζι σου απλα δεν εξελιξαν τα gt.τα εχω παιξει κι εγω και τα 2 σε ps1..βγαζουν το 3 σε ps3 λοιπον και...μια μουφα.τα αυτοκινητα εγραφαν 200 και φαινονταν να πηγαινουν με 50.δεν υπηρχε μοντελο ζημιας με την δικαιολογια πως δεν τους αφηναν οι εταιριες να βαλουν ζημια(wtf) και ξαφνικα βγαζει η ms το πρωτο forza και ξεσκιζε σε ολους τους τομεις..και το κυριοτερο ειναι πως εξελισσεται απο τοτε..δεν σκοτωσε το forza τα gt..μονοι τους τα σκοτωσαν αδερφε

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 62
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

<p></p><p> </p><p>

Ειχα xbox360 και εκλαιγα τα λεφτα μου. Ευτυχως καηκε και πηρα ps3. Επαιξα forza και διαφορα αλλα καλουτσικο αλλα οταν λες simulation γελαω. Ποσο μπορει να ειναι στην πραγματικοτητα οταν με το αυτοκινητο σου αν στριψεις τερμα το τιμονι πανω απο 70κμ/ω θα φερει τουμπες. Τωρα αν κρινεις το παιχνιδι με τον ηχο ισως χολαινει λιγο gt. Εμενα δε με χαλασε και του βαζω δεκα με τονο. Το forza λογο του οτι εχει συστημα να ανεβαινεις με levels με χαλαει απειρα και του βαζω -10 στη νιοστη. Αυτα.</p>

κι εγω κλαιω αδερφε με το xbox 360..με φτηνη συνδρομη εχω 2 παιχνιδια δωρο το μηνα,εχω καλυτερο μοχλο,για να μη βγαινουμε και offtopic εχω και forza και επισης δεν καιγεται με τιποτα το ρημαδι...πως να μην κλαιω απο χαρα;;;

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

κι εγω κλαιω αδερφε με το xbox 360..με φτηνη συνδρομη εχω 2 παιχνιδια δωρο το μηνα,εχω καλυτερο μοχλο,για να μη βγαινουμε και offtopic εχω και forza και επισης δεν καιγεται με τιποτα το ρημαδι...πως να μην κλαιω απο χαρα;;;

Ελαφρώς off topic κι από μένα αλλά το fm4 είναι πανέμορφο και παιχνιδάρα! Είναι να απορείς πως μηχάνημα 10-11 χρονών μπορεί να παίζει έτσι αυτό το παιχνίδι!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ελαφρώς off topic κι από μένα αλλά το fm4 είναι πανέμορφο και παιχνιδάρα! Είναι να απορείς πως μηχάνημα 10-11 χρονών μπορεί να παίζει έτσι αυτό το παιχνίδι!

optimization φιλαρακι..τα μονα που εχω ζηλεψει απο ps3 ειναι uncharted και the last of us.αλλα εχω μηχανημα 11 χρονων και παιζει παπαδες(για κονσολα ετσι;).και ετρεχε και αλλα καλα για την ηλικια του.τα batman arkham,assasins creed ολη τη σειρα κλπ κλπ..και οντως το fm4 ειναι πανεμορφο

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...