Προς το περιεχόμενο

Το Facebook ετοιμάζει το Dislike κουμπί


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 72
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Απορία.

Κάποιος ανεβάζει μία φωτό με ένα φολιασμένο σκυλί και σχολιάζει "σκατά στον τάφο αυτού που σκότωσε το σκυλί".

Εγώ τί πρέπει να κάνω; Like στο σχόλιο, Like στην είδηση γιατί πληροφορήθηκα κάτι ή Unlike στην είδηση, γιατί αηδίασα/αποδοκιμάζω αυτό που δείχνει;

Προσωπικά, βέβαια, ξέρω τί θα κάνω-δεν θα πατήσω κανένα χαζοκουμπάκι-απλά ρωτάω.

κανεις report και block στο ατομο,καλεις και την αστυνομια.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ενταξει το καταλαβαμε οτι δεν εχεις fb...

βασικα δεν εχει καποιος χρηστης facebook , το facebook τον εχει . 

το οτι μπορει να μην συμμετεχει στο facebook . το βρισκω πιο σωστο σαν εκφραση  .

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλα σοβαρα ? Πιστευετε οτι το dislike θα γινει ποτε πραγματηκοτητα? Και παλιοτερα ειχε βγει πολλες φορες η φιμη και τιποτα δεν εγινε. Το facebook θα χασει πολυ κοσμο αν βγει το dislike γιατι απλα τον ψαρευει με την εικονικη/ψηφιακη χαρα. Τα likes πλεον εχουν γινει μεσων να φτιχνεις την ψυχολογια σου. Εχει τις μαυρες του το καθε 15χρονο μπαινει FB βλεπει καμια 500αρια likes σε καθε ακυρο που ανεβαζει και ξαφνικα ανεβαινει και ψυχολογικα.. Και οχι μην πειτε οτι τα παραλεω το εχω δει με τα ματια μου αυτο. Σε αυτο λοιπον πονταρει το fb και μεχρι στιγμης το πετυχαινει απολυτα. Και φυσικα ισχυει για πολλες ηλικιες.

Ναι αλλά το παιδάκι το πνιγμένο που το δειχνουν και ολοι κανουν like;Δηλαδή τι τους αρεσει;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν κατάλαβα ποτέ την λογική του dislike. Αν κάτι δεν μαρεσει απλά το αγνοώ. ΟΚ θα είχε χαβαλέ στην αρχή να τρολλαρω κάνα φίλο αλλά μέχρι εκει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο άλλος ο κλασσικός ελληναρας έβγαλε τους πάντες αργοσχολους. Σε κάθε post για Facebook έχουμε τον ψευτο hipster που προσπαθεί να μας πείσει ότι δεν έχει και τον τραγικό με τις συνομωσιες να μας πρηζει. Με την λογική τους ο ξάδερφος μου που κάνει 100 ταξίδια τον χρόνο μπροστά του είστε αργοσχολοι

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να προσέξουν και οι σχεδιαστές του σάιτ τότε, στο κουμπί που λέει "Μου αρέσει" όταν πατιέται γίνεται "ΔΕΝ μου αρέσει". Να το αλλάξετε σε "Δεν δίνω λάικ ρε"

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...