Προς το περιεχόμενο

Capital controls στις ελληνικές τραπεζες


kathytherion

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Από που ψωνίζεις κ θα πάρει 40 μέρες?Από τον Άρη?λολ.Εξάλλου 30 μέρες max να έρθει η κάρτα.Βολέψου με αυτό κ μη μας ζαλίζεις τον έρωτα.

Τι φαση?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 1,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Ξερει κανεις αν αλλαξε κατι με τις αγορες? Προχτες αγορασα 8 ευρω απο steam. Αλλα σημερα που δοκιμασα δεν δουλευει τιποτα

ουτε paypaλ, ουτε pistotikes χρεωστηκες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Άμα πάρω μια paysafe απο ebay θα έχω κάποιο πρόβλημα επειδή είναι απο γερμανία;

http://www.ebay.de/itm/Paysafecard-Guthaben-10-Euro-Schnell-Einfach-Aufladen-Paysafe-Card-Karte-/291523212794?hash=item43e02335fa

 

έχω ήδη λεφτα στο paypal αν αναρωτιέστε πως θα πληρώσω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγω εκανα δουλεια απο τη πρωτη εβδομαδα με moneysafe που πηρα απο καλλιθεα, εκανα topup την ιδια μερα ενα ποσο να υπαρχει. ναι, εχει προμηθεια λιγο κλεψιμο, αλλα οκ, γλυτωνω πολλα περισοτερα απο τις αγορες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Duende δουλεύει κανονικά η moneysafe σε PayPal, έτσι; Αντιμετωπισες κανένα πρόβλημα σε καμία υπηρεσία; Πιο πολύ για PayPal και Netflix θέλω, λέω να βγάλω μια μολις επιστρέψω.

Επεξ/σία από akpe
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Duende δουλεύει κανονικά η moneysafe σε PayPal, έτσι; Αντιμετωπισες κανένα πρόβλημα σε καμία υπηρεσία; Πιο πολύ για PayPal και Netflix θέλω, λέω να βγάλω μια μολυς επιστρέψω.

 

Μην κάνεις καμιά μαλακία κ περάσεις την moneysafe στο paypal θα σου μπλοκάρει τον λογαριασμό.Έτσι λένε στα βρετανικά φόρα.Την moneysafe την έχεις για να φορτώνεις την virtual mastercard της Νeteller την οποία θα χρησιμοποιείς ως primary στο paypal.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μην κάνεις καμιά μαλακία κ περάσεις την moneysafe στο paypal θα σου μπλοκάρει τον λογαριασμό.Έτσι λένε στα βρετανικά φόρα.Την moneysafe την έχεις για να φορτώνεις την virtual mastercard της Νeteller την οποία θα χρησιμοποιείς ως primary στο paypal.

 

εγω εκανα το εξης: πηρα μια moneysafe και ενα κωδικο με χχ ποσο για να τη φορτισω. την ενεργοποιησα, τη φορτισα και εφτιαξα ενα καινουργιο paypal account. την εκανα verify επιτοπου και εστειλα απο αυτο το account χρηματα στο κανονικο μου paypal οπου πλεον εχω ενα καλο balance για τις διαφορες μικροαγορες που μπορει να κανω. δε συμφερει ομως μακροπροθεσμα λογω προμηθειας moneysafe+paypal. αν και τα λεφτα τα "εβγαλα" ηδη με 2 πραγματα που πηρα και δεν υπηρχαν εδω (η ηταν πολυ πιο ακριβα)

 

ωστοσο, ΔΕΝ μπορεις να κανεις αγορα με την moneysafe μεσω paypal, το δοκιμασα και δεν μπορεσε να τη χρεωσει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Άμα πάρω μια paysafe απο ebay θα έχω κάποιο πρόβλημα επειδή είναι απο γερμανία;

http://www.ebay.de/itm/Paysafecard-Guthaben-10-Euro-Schnell-Einfach-Aufladen-Paysafe-Card-Karte-/291523212794?hash=item43e02335fa

 

έχω ήδη λεφτα στο paypal αν αναρωτιέστε πως θα πληρώσω.

 

Ναι θα εχεις! Ειχα παει μια φορα να περασω γερμανικη και δεν με αφηνε..!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...