Προς το περιεχόμενο

Οι μηνιαίες ενημερώσεις ασφαλείας στο Android, είναι μη ρεαλιστικές για την HTC


voltmod

Προτεινόμενες αναρτήσεις

δλδ τι παραπάνω θα έχουν αυτα τα updates

τι ακριβως θα φερουν και θα αλλαξουν τις ζωες μας

να καταλαβουμε και μεις οι ασχετοι

 

Μπαλώνουν έγκαιρα κενά ασφαλείας που ανακαλύπτονται κατά καιρούς.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τι μπορεις να παθεις αν δεν στα μπαλωσουν για 4 μηνες σερι (120 μερες σόδομα) πανω σε ενα latest sense, ή miui λ.χ.;

 

τι παθαινω; και σε τι ποσοστο πιθανοτητας;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλά περιμένετε να το τιμήσουν οι υπόλοιποι... εδώ μια αναβάθμιση βγαίνει και το τηλέφωνο η θα πετάει η θα σερνετε... επίσης αυτο που αναφέρθηκε για τους παρόχους είναι αλήθεια. branded κινητά στην ευρώπη και αργούν να πάρουν την αναβάθμιση σε σχέση με τη vanilla έκδοση,

Δεν λέει κάτι που είναι περίεργο, πόσω δε μάλλον αν πρέπει κάθε εταιρεία να παραμετροποιήσει τις αναβαθμίσεις στο UI.

πάντως πριν κράξετε η HTC έχει ξεκινήσει και δίνει αναβαθμίσεις όπως κάμερα,zoe κτλ μέσω του play store, μακάρι να ακολουθησουν κ οι άλλοι...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν αυτό συνεπάγεται με το να έχω ένα κινητό για πάνω από 2 χρόνια, ΝΑΙ. 

 

Υ.Γ.: Το 4s που θα παίρνει μέχρι το 2016/2017 είναι κινητό του 2011.

σοβαρά τώρα?σοβαρά??

μα πέραν απο 1-2 αναβαθμίσεις κανέναν απο τα iphone μου δεν επαιρνε άλλη πριν αρχίσει τα κολλήματα..

 

και την καραμέλα το δικό μου 4-5 δεν κολλάει ,αλλού,

έχω όλα τα iphone απο 4 κ μετά ως κ 5ς......

 

τραγικό σχόλιο όμως....update σε λογικό hardware κάνουμε όχι στην σαπίλα της απλ..

 

αν και ομολογώ το 6s πρέpeι ναναι το πρωτο με υπαρκτο hardware..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

σοβαρά τώρα?σοβαρά??

μα πέραν απο 1-2 αναβαθμίσεις κανέναν απο τα iphone μου δεν επαιρνε άλλη πριν αρχίσει τα κολλήματα..

 

και την καραμέλα το δικό μου 4-5 δεν κολλάει ,αλλού,

έχω όλα τα iphone απο 4 κ μετά ως κ 5ς......

 

τραγικό σχόλιο όμως....update σε λογικό hardware κάνουμε όχι στην σαπίλα της απλ..

 

αν και ομολογώ το 6s πρέpeι ναναι το πρωτο με υπαρκτο hardware..

Σημερα ειδα Iphone 5 φιλου και με το τελευταιο Ios 9 σφαιρα πηγαινε αρα δεν ξερω τι σου ετυχε εσενα(και γενικα εντονα παραπονα για το Ios 9 δεν εχω ακουσει).

 

Η σαπιλα παλι της Apple δεν ξερω απο που προκυπτει. Αν εισαι τυπος που σε ενδιαφερουν τα specs κινητου τοτε δεν φταιει η Apple αλλα μαλλον οι λαθος επιλογες σου.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγω αν ειχα το m7 θα ειχα ξενερωσει παλι καλα ειχα παει σε nexus το θεμα ειναι οτι οκ δεν θες να παρει αναβαθμιση παω πασσο αλλα οχι και να μου λενε οτι αν ρουταρω χανω εγγυηση γιατι εκει με οδηγουν,για αυτο nexus του περναω οτι γουσταρω και η εγγυηση εγγυηση,εμ πληρωνει μια 200αρια ευρω για να βλεπεις τα πλαστικα της σαμμυ και της htc εμ σου λενε φιλε δεν περνει update τι και αν το παρει το nexus 4 κλπ,η google καλα τους κανει και δε θα υπαρχουν σε λιγο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...