Προς το περιεχόμενο

Νέο Microsoft Surface Pro 4 με καινούριο Surface Pen και από τα $899


voltmod

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ως κάτοχος του Pro2 θα πώ - αν και δεν συγκρίνεται με το 4 - πως είναι από τις πιο εξαίσιες συσκευές που έχουν περάσει από τα χέρια μου...ΑΛΛΑ...στο χρόνο πάνω η οθόνη μου έχει τραβήξει μια ολόκληρη κίτρινη θολούρα...και παίρνοντας την microsoft διαπιστώνω πως δεν έχει εγγύηση στην Ελλάδα,δεν υποστηρίζεται απο την ίδια γιατί απλά δεν το προμηθεύει η ίδια...να γελάσω?να κλάψω?γιατί λοιπόν ΤΟΟΟΣΗ διαφήμιση σε ένα προιον με ένα σκασμό λεφτά και σου μένει στα χέρια?ααα ναι, να τα βρω με το κατάστημα που το πήρα,που ενώ δεν το αντιπροσωπευει η microsoft δίνει στο κατάστημα ένα χρόνο εγγύηση...δεν ξέρω αν το σχόλιο μου δεν είναι κατάλληλο για την είδηση,αλλάπριν δώσετε ένα 1000 ρικο ενημερωθήτε πρώτα... 

Μπορούσες να πάρεις εγγύηση από οποιαδήποτε χώρα της EU έχει microsoft store με surface. Και μάλιστα δεν θα πλήρωνες ούτε μεταφορικά...

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 32
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοφιλείς Ημέρες

Μπορούσες να πάρεις εγγύηση από οποιαδήποτε χώρα της EU έχει microsoft store με surface. Και μάλιστα δεν θα πλήρωνες ούτε μεταφορικά...

 

Απλά προσοχή εκεί θέλει στο πληκτρολόγιο που θα παραγγείλεις, πχ όχι γερμανικό με άλλη διάταξη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απλά για να τονίσω και εγώ πόσο καλό είναι το support της microsoft, όταν ο γιος μου, 4 χρονών, έκανε αγορά από το xbox (είχα βγάλει το κλείδωμα για λίγο γιατί έφτιαχνα κάτι) 2 παιχνίδια αξίας 90 ευρώ (project cars + ένα μικρό) τους πήρα τηλ, και αμέσως μου έκαναν refund και για τα 2, ενώ μου είπαν ότι δικαιολογείτε μόνο ένα παιχνίδι το χρόνο. Και ευγενικοί όσο δεν πάει....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπορούσες να πάρεις εγγύηση από οποιαδήποτε χώρα της EU έχει microsoft store με surface. Και μάλιστα δεν θα πλήρωνες ούτε μεταφορικά...

τι εννοείς μπορούσα?να το αγοράσω απο το microsoft store Αγγλίας ας πούμε?Γιατί αν ναι, εφόσον "δίνει" την άδεια να το πουλάει ελληνικό κατάστημα,τι πάει να πει -δεν το υποστηρίζω?τι αγόρασα,κανα no name κινέζικο?όταν απο το ίδιο κατάστημα και με προιον της microsoft σε ανάλογη βλάβη το υποστήριξε κανονικά.δεν νομίζω ότι είμαι παράλογος...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...