Προς το περιεχόμενο

Νέο Microsoft Surface Pro 4 με καινούριο Surface Pen και από τα $899


voltmod

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Το surface book με την ισχυρη καρτα γραφικων για σοβαρο gaming, ειναι το μοντελο που κανει 2000 $ περιπου.. Τα φθηνοτερα, εχουν την ενσωματωμένη, ιδια με του sp4..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το surface book με την ισχυρη καρτα γραφικων για σοβαρο gaming, ειναι το μοντελο που κανει 2000 $ περιπου.. Τα φθηνοτερα, εχουν την ενσωματωμένη, ιδια με του sp4..

$1900 περίπου...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πρώτη φορά που κανείς στα σχόλια δεν ισχυρίζεται ότι τα iΚάτι είναι "καλύτερα" ή "φθηνότερα" ή "υπερέχουν σε κάτι". Αυτό από μόνο του είναι ΤΕΡΑΣΤΙΑ επιτυχία για τη Microsoft!

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πρώτη φορά που κανείς στα σχόλια δεν ισχυρίζεται ότι τα iΚάτι είναι "καλύτερα" ή "φθηνότερα" ή "υπερέχουν σε κάτι". Αυτό από μόνο του είναι ΤΕΡΑΣΤΙΑ επιτυχία για τη Microsoft!

 

Τεράστια επιτυχία ως προς ποια βάση? Ως προς το κάποιος τυχαίος Ελληνάρας, σχολιάζει κάτι (οτι και να είναι αυτο), το οποίο δεν έχει δει η δουλέψει, βγάζοντας χολή ή αντιστοιχα λέγοντας διθυραμβους, μόνο και μόνο για να κάνει κάποιο σχολιο (για να το πω ευγενικά).

 

Αν η Microsoft ή η κάθε Microsoft βασιζόνταν σε αυτο για να κάνει επιτυχια, τοτε δωστου λίγο χρονο του Surface για να "αποτύχει". Όλο και κάποιο σχολιο θα σκασει.....

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Νομιζω πως τωρα με τα τελευταια νεα της MS για τα λαπτοπ που βγαζει στην αγορα στις τιμες αυτες,που τις θεωρω πολυ καλες,οτι θα ξεκινησουν κ οι αλλες εταιριες να ριχνουν τις τιμες τους για να γινουν πιο ανταγωνιστικοι.

Αν εψαχνα λαπτοπ για τη δουλεια μ θα το εκανα σιγουρα προπαραγγελια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τωρα ειναι ευκαιρια να παρουμε το Pro 3 :) Πραγματικα η MS εχει βγαλει εξαισια μηχανηματα . Δεν βλεπω λογο να κοιταξω σε ΟΕΜ ουτε για την διαφορα τιμης. Ποιοτικοτατα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μια ερωτηση για τους εμπειρους.Σκεφτομαι να παρω ενα απο αυτα με το pen για δουλεια,ιδιαιτερα ιντερνετικα μαθηματα,θελω αμα ξερετε ποιο μοντελο θα μου κανει ωστε να μπορω να κανω share screen με ανεση χωρις κολληματα και να εχει palm rejection ωστε να ακουμπαω κατευθειαν στην οθονη χωρις να αναγνωριζει το χερι μου σαν αγγιγμα.

 

Ας ειναι και παλιοτερο μοντελο για εξοικονομιση χρηματων.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πρώτη φορά που κανείς στα σχόλια δεν ισχυρίζεται ότι τα iΚάτι είναι "καλύτερα" ή "φθηνότερα" ή "υπερέχουν σε κάτι". Αυτό από μόνο του είναι ΤΕΡΑΣΤΙΑ επιτυχία για τη Microsoft!

Δεν προλαβες να το πεις και αρχισε η επιθεση!!χαχαχα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ας ελπισουμε να βγει καποιο review που να δειχνει επιδοσεις σε ΜΜΟ παιχνιδια.

Θα βρείς βιντεακια με ΜΜΟ παιχνιδια απο Surface 3 που τα τρέχουν στην μιση ανάλυση γιατι δεν τα "σηκώνει" σε φουλ ανάλυση ανεκτά.

Το Pro 4 μια απο τα ίδια θα είναι καθώς ανεβαίνουν τα παλύγωνα και οι απαιτήσεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ως κάτοχος του Pro2 θα πώ - αν και δεν συγκρίνεται με το 4 - πως είναι από τις πιο εξαίσιες συσκευές που έχουν περάσει από τα χέρια μου...ΑΛΛΑ...στο χρόνο πάνω η οθόνη μου έχει τραβήξει μια ολόκληρη κίτρινη θολούρα...και παίρνοντας την microsoft διαπιστώνω πως δεν έχει εγγύηση στην Ελλάδα,δεν υποστηρίζεται απο την ίδια γιατί απλά δεν το προμηθεύει η ίδια...να γελάσω?να κλάψω?γιατί λοιπόν ΤΟΟΟΣΗ διαφήμιση σε ένα προιον με ένα σκασμό λεφτά και σου μένει στα χέρια?ααα ναι, να τα βρω με το κατάστημα που το πήρα,που ενώ δεν το αντιπροσωπευει η microsoft δίνει στο κατάστημα ένα χρόνο εγγύηση...δεν ξέρω αν το σχόλιο μου δεν είναι κατάλληλο για την είδηση,αλλάπριν δώσετε ένα 1000 ρικο ενημερωθήτε πρώτα... 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...