Προς το περιεχόμενο

Νέο υβριδικό σύστημα Vero Tablet W120i από την Oktabit με τιμή €299


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Απαράδεκτο να μην βάλουν το ελάχιστο τους νέους Cherry Trail επεξεργαστές.
Όπως και απαράδεκτο τα 32gb εσωτερικού χώρου.
Ελάχιστο έπρεπε σε όλους τα 64gb.


Ο χρήστης oldnew είπε:
Βαλτε μνημη και αποθ χωρο, χωρις να βγαλετε την full hd, εννοεις.. Τοτε θα άξιζε.. 
ναι αλλα εκει θα βαράει 500+

Στα 350 ευρω ειναι το νέο Asus T100HA με 4/64 εμένα ίδια ανάλυση με το Vero.
Και τους νέους επεξεργαστές έβαλε η Asus.

 

Δεν έχουν καμία δικαιολογία.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απαράδεκτο να μην βάλουν το ελάχιστο τους νέους Cherry Trail επεξεργαστές.

Όπως και απαράδεκτο τα 32gb εσωτερικού χώρου.

Ελάχιστο έπρεπε σε όλους τα 64gb.

Στα 350 ευρω ειναι το νέο Asus T100HA με 4/64 εμένα ίδια ανάλυση με το Vero.

Και τους νέους επεξεργαστές έβαλε η Asus. 

Δεν έχουν καμία δικαιολογία.

 

Μακάρι αλλά τα specs του Τ100ΗΑ λένε :

 

10.1" 16:10 WXGA (1280x800)

 

;)

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μακάρι αλλά τα specs του Τ100ΗΑ λένε :

 

10.1" 16:10 WXGA (1280x800)

 

;)

Σωστα λάθος μου,νομίζω το Vero είχε την ίδια ανάλυση με το Asus.

Αλλα παλι πολλά μείον του Vero.

Με 2/32 απλά για την 1080p με 16:9 aspect ειναι κάκιστη επιλογή.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ως κατοχος απο εχθες και περνωντας μερικες ωρες μαζι του εχω να πω μια χαρα επιλογη για τα χρηματα του.

Και η οθονη πολυ καλη και βολευει η εναλαγη αναμεσα σε νετμπουκ κ ταμπλετ (εμενα τουλαχιστον)

Πιστευω ειναι για τα Χαρακτηριστικά του αρκετα τιμιο.βολευουν και οι 2 full size usb να συνδεσεις οτι θες.

Και η μπαταρια καλη αυτονομια χθες το γονατισα ολη την ωρα με το ψαχουλεμα και κρατησε καλα η μπαταρια του (7000 mah)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προσωπικα πιστευω οτι το 3G/4G θα επρεπε να ειναι στανταρντ την σημερινη εποχη. Ναι οκ ποσο να ανεβασει το κοστος... 10-20ευρω, αλλα το να κανεις hotspot το κινητο σου, νομιζω του αδειαζει την μπαταρια. Δυστυχως 1 στα 5 ιδριβικα το εχουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απορώ πραγματικά γιατί δεν έχουν πετύχει τα συγκεκριμένα μηχανήματα....νομίζω είναι και θέμα προώθησης από τα μαγαζιά! Υπάρχει πολύς κόσμος πχ που αγοράζει ένα λάπτοπ της πλάκας με 250-300€ κι ένα tablet επίσης της πλάκας με 80-100€ με αποτέλεσμα να μην ευχαριστιέται κανένα από τα δύο! Με ένα υβριδικό θα έκανε τη δουλειά και τους ενός και του άλλου πολύ καλύτερα!

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απορώ πραγματικά γιατί δεν έχουν πετύχει τα συγκεκριμένα μηχανήματα....νομίζω είναι και θέμα προώθησης από τα μαγαζιά! Υπάρχει πολύς κόσμος πχ που αγοράζει ένα λάπτοπ της πλάκας με 250-300€ κι ένα tablet επίσης της πλάκας με 80-100€ με αποτέλεσμα να μην ευχαριστιέται κανένα από τα δύο! Με ένα υβριδικό θα έκανε τη δουλειά και τους ενός και του άλλου πολύ καλύτερα!

Ισχυει απολυτα!Απο την εποχη των νετμπουκ 2008-2011 εχει να εμφανισθει κατι αντιστοιχο.Με την διαφορα οτι τα υβριδικα ειναι πολυ ανωτερα και μπορουν να αντικαταστησουν πληρως ενα ταμπλετ και ενα λαπτοπ σε απλες λειτουργιες.Iσως οτι πιο value for money κυκλοφορει στην αγορα.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 μήνες μετά...

από χθες, νεος κατοχος κα εγω του w120i. δεν το εχω δουλεψει πολύ, αλλα σε πρωτη φαση μου φαινετε μια πολύ ποιτικη λυση για τα λεφτα του. Είναι λιγο βαρυ για την κατηγορια του, ειδικα με το πληκτρολογιο συνδεδεμενο, αλλα και η οθονη σκετη σαν ταμπλετ. Αλλα ενταξει δεν είναι και ασηκωτο, σιγα το πραγμα, σε σχεση με αλλα μιλαμε. Από την άλλη δεν μοιαζει πλαστικουρα και ευθραστη, οποτε αυτό είναι καλο. Η οθονη είναι πολύ καλη και είναι ο κυριος λογος που το προτιμησα από το lenovo yoga 300 me Celeron, και το ακυρωσα τελευταια στιγμη και πηρα αυτό. Περισοτερα αφου το δουλεψο λιγο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...