Προς το περιεχόμενο

Facebook Reactions: 6 νέες αντιδράσεις σε δημοσιεύσεις, αντί του Dislike


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 54
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

 

Μπράβο παιδια, μαγκια σας, αλλα το να μπαινετε σε τετοιες ειδησεις και να το διατυμπανιζετε, ειναι μαλλον επειδη σας λειπει η "χαρα" του φβ οταν σας κανουν like! :rolleyes:

Kαλα αυτο ειναι το μονο σιγουρο.

Νομιζω πως ειναι περιττη η προσθηκη αυτη  δλδ  θα γινεται διαμοιρασμος μεταξυ των likes  και των αλλων emoticon σε φαση 50 likes  10  φατσουλες εντυπωσιασμου κτλπ .

Θα το δουμε στην πραξη  δεν ειμαι  σε πρωτη φαση  θετικος με αυτη την εξελιξη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απίστευτο σκουπίδι το Facebook,απαλλάχτηκα 3 χρόνια τώρα.

Και μερικά likes από κάτω. Κάτι μού θυμίζει αυτό! Επ' ευκαιρία κι εγώ έχω κόψει τον καφέ εδώ και 9 μήνες και θέλω να το μάθει όλος ο κόσμος.

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Kαλα αυτο ειναι το μονο σιγουρο.

Νομιζω πως ειναι περιττη η προσθηκη αυτη  δλδ  θα γινεται διαμοιρασμος μεταξυ των likes  και των αλλων emoticon σε φαση 50 likes  10  φατσουλες εντυπωσιασμου κτλπ .

Θα το δουμε στην πραξη  δεν ειμαι  σε πρωτη φαση  θετικος με αυτη την εξελιξη.

Η πλάκα είναι ότι η αρχική σκέψη σύμφωνα με όσα διαβάζαμε, ήταν να μπορείς να εκφράσεις την δυσαρέσκειά σου για κάποια άσχημη είδηση. Και θα καταλήξουμε να αλληλοσυγχαίρονται οι φιλενάδες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν το dislike υλοποιηθεί ως "dislike because..." και να ακολουθεί υποχρεωτικά μήνυμα αιτιολόγησης, για να δούμε πόσο μάγκας ή δάγκας είναι αυτός που κάνει dislike, τότε μέσα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν το dislike υλοποιηθεί ως "dislike because..." και να ακολουθεί υποχρεωτικά μήνυμα αιτιολόγησης, για να δούμε πόσο μάγκας ή δάγκας είναι αυτός που κάνει dislike, τότε μέσα.

Θα σημειωθουν αυτοκτονιες απο νεαρες κορασιδες που ψαχνουν την αγαπη μεσω fb, ενω δεν θα υπαρχει καθολου ελεγχος μεσω των γονεων γιατι απο την μια "ο τεχνολογικός αναλφαβητισμός", απο την αλλη τα χαρατσια η φτωχεια και τα καναλια με τις ειδησεις απο το πρωϊ ως το βραδυ να καθεται η "κολόνα" του εκαστοτε σπιτιου σε εναν καναπε σαν τον hommer simpson.

Αυτο που προτεινεις ειναι dislike+1 (πιο δυνατο και κακεντρεχες) θα κοψει ορισμενους αλλα αργοτερα θα γινει viral με εξυπνες ατακες dislikes και memes.

Απο την αλλη ποσο να χτυπαει υπερωριες ο ταξιαρχος Σφακιανακης και το πληρωμα του να αποτρεπει αυτοκτονιες;

Ειπαμε ταξιαρχος ειναι οχι ο Θεός ο ιδιος! :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...